Інвестиції.орг

Kyiv, Feb 19 05:58 | London, Feb 19 03:58 | New York, Feb 18 23:58
Shanghai, Feb 19 11:58 | Tokyo, Feb 19 12:58 | Sydney, Feb 19 14:58

Верховна Рада залишила торгівців секонд-хендом спрощенцями

Верховна Рада залишила торгівців секонд-хендом спрощенцями
17 листопада 2010 в 12:40 - Роман Зайцев


Верховна Рада залишила торгівців секонд-хендом спрощенцями

Верховна Рада України залишила торговців секонд-хендом на спрощеній системі оподаткування. Як повідомляється, за відповідну поправку в розділі ІІІ Податок на прибуток підприємств проголосували 255 народних депутатів.  

Зазначимо, що виключити торговців секонд-хендом з числа спрощенців пропонувалося у редакції Податкового кодексу, прийнятій у першому читанні.

Проте, після акції протесту торговців секонд-хендом під стінами парламенту, глава Комітету з питань податкової і митної політики Віталій Хомутинник пообіцяв врахувати вимогу таких суб’єктів підприємницької діяльності і не виключати їх зі спрощеної системи оподаткування.

Трохи раніше Верховна Рада України проголосувала у другому читанні за зниження основної ставки податку на прибуток з 25% до 16%.

Як повідомлялося, прем’єр-міністр України Сергій Тігіпко повідомив, що питання, яке стосується секонд-хендів знято з Податкового кодексу і перенесено для розгляду до Митного кодексу.

Верховна Рада залишила торгівців секонд-хендом спрощенцями


Новини Статті Аналітика
На благочинність підуть фото з секонд- Хенду На благочинність підуть фото з секонд- Хенду Управління міжнародними проектами у сфері науково - дослідних і дослідно - конструкторських розробок Управління міжнародними проектами у сфері науково - дослідних і дослідно - конструкторських розробок ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ
Депутати схвалили антирейдерський законопроект Депутати схвалили антирейдерський законопроект Роль держави у розв’язанні проблем інвестування інноваційної діяльності Роль держави у розв’язанні проблем інвестування інноваційної діяльності Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.) Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.)
Верховна рада обклала митом експорт зерна Верховна рада обклала митом експорт зерна Зарубіжний досвід активізації інноваційної діяльності на підприємствах Зарубіжний досвід активізації інноваційної діяльності на підприємствах I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012
ВР ухвалила у другому читанні та в цілому проект Повітряного кодексу ВР ухвалила у другому читанні та в цілому проект Повітряного кодексу Особливості тінізації фінансового сектору вітчизняної економіки Особливості тінізації фінансового сектору вітчизняної економіки I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012
Депутати заборонили інтерактивні клуби Депутати заборонили інтерактивні клуби Державне регулювання викидами та забрудненням довкілля: інноваційна пастка Державне регулювання викидами та забрудненням довкілля: інноваційна пастка I-NVEST: Утренний комментарий от 31.05.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 31.05.2012

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Сидіти і робити записи - нескладно. А ось встати і взятися за роботу - набагато важче, хоча саме від цього і залежить Ваш успіх.

Ел Батт
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
 
 
Створення сайту - Іннеті