Інвестиції.орг

Kyiv, Jun 22 19:39 | London, Jun 22 17:39 | New York, Jun 22 13:39
Shanghai, Jun 23 01:39 | Tokyo, Jun 23 02:39 | Sydney, Jun 23 04:39

Уряд знайшов спосіб знизити ціни на продукти харчування

Уряд знайшов спосіб знизити ціни на продукти харчування
22 вересня 2010 в 13:00 - Роман Зайцев


Уряд знайшов спосіб знизити ціни на продукти харчування

Мінекономіки запропонувало заборонити магазинах і торговельним мережам брати з постачальників плату за краще розміщення їх товарів на полицях.  Таку заборону планується ввести проектом закону про внесення змін до Господарського кодексу, законів "Про ціни і ціноутворення" та "Про підприємництво", який підготувало міністерство, пише газета "Комерсант-Україна".

Роздрібні торговельні мережі не зможуть включати в договори з постачальниками продуктів харчування, ціна яких регулюється державою або фіксується, додаткові послуги з розміщення товарів, а також послуги рекламного та маркетингового характеру.

Документ зобов‘язує магазини і постачальників використовувати лише затверджену урядом форму договору, що дозволить уникнути включення в собівартість продукції зайвих витрат.

Нав‘язування додаткових послуг в Мінекономіки пояснюють низькою конкуренцією на ринку: рівень забезпеченості торговими площами в Україні становить 154,4 кв. м на 1000 громадян, що нижче показників Євросоюзу (650 кв. м) і США (1200 кв. м).

До переліку продуктів харчування, які підлягають державному ціновому регулюванню, входять борошно, крупи, яловичина, свинина, м‘ясо птиці, ковбаси варені, молоко, сир, сметана, вершкове масло, яйця, цукор, соняшникова олія.

Нав‘язування виробникам плати за додаткові послуги буде вважатися правопорушенням і, відповідно до закону "Про захист від недобросовісної конкуренції", каратиметься штрафом у розмірі до 5% від доходу магазину за попередній звітний рік.

Всі ці обмеження стосуватимуться і невеликих торгових точок, які належать підприємцям-фізичним особам.

Водночас, представники продуктових роздрібних мереж відзначають, що нові правила роботи значно не вплинуть на ціну продуктів.

Уряд знайшов спосіб знизити ціни на продукти харчування


Новини Статті Аналітика
Україна готова відмовитися від коньяку та шампанського протягом 10 років Україна готова відмовитися від коньяку та шампанського протягом 10 років Інвестиції у вино є одними з найпопулярніших Інвестиції у вино є одними з найпопулярніших ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ
Мінекономіки Білорусі чекає розгону інфляції до 33-39% Мінекономіки Білорусі чекає розгону інфляції до 33-39% Розвиток ринку деривативів як інструменту перерозподілу оборотного капіталу Розвиток ринку деривативів як інструменту перерозподілу оборотного капіталу Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.) Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.)
Янукович обіцяє наторгувати з Росією на 50 мільярдів Янукович обіцяє наторгувати з Росією на 50 мільярдів Формування інноваційної інфраструктури у сфері електроенергетики в західному регіони України Формування інноваційної інфраструктури у сфері електроенергетики в західному регіони України I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012
ЄС готовий вільно торгувати з Україною вже з вересня ЄС готовий вільно торгувати з Україною вже з вересня Формування інноваційної інфраструктури у сфері електроенергетики в західному регіони України Формування інноваційної інфраструктури у сфері електроенергетики в західному регіони України I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012
Виробникам коньяку дозволили торгувати плодовим спиртом без ліцензії Виробникам коньяку дозволили торгувати плодовим спиртом без ліцензії Оптимізація дивідендної політики підприємств як складова інноваційного розвитку економіки України Оптимізація дивідендної політики підприємств як складова інноваційного розвитку економіки України I-NVEST: Утренний комментарий от 31.05.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 31.05.2012

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Ти ніколи не вирішиш проблему, якщо думатимеш так само, як ті, хто її створив.

Альберт Ейнштейн
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
    Створення сайту - Іннеті