Інвестиції.орг

Kyiv, Jul 22 19:36 | London, Jul 22 17:36 | New York, Jul 22 13:36
Shanghai, Jul 23 01:36 | Tokyo, Jul 23 02:36 | Sydney, Jul 23 04:36

Україна хоче збільшити продаж цукру в Росію

Україна хоче збільшити продаж цукру в Росію
22 вересня 2010 в 12:15 - Роман Зайцев


Україна хоче збільшити продаж цукру в Росію

Україна в перспективі розраховує експортувати в Росію до 500 тис. тонн цукру на рік.  Про це заявив сьогодні на брифінгу перший заступник міністра аграрної політики Сергій Мельник, передає "УНІАН".

Він зазначив, що в листопаді, після закінчення прибирання цукрового буряка, Україна і Росія детально обговорять питання надання квот на експорт цукру.

"Ми хочемо почати зі 100 тис. тонн 2011 року, щоб довести цю квоту в майбутньому до 500 тис. тонн", - сказав Мельник.

Нагадаємо, у Міністерстві аграрної політики очікують, що в 2010 році Україна самостійно забезпечить потреби країни в цукрові з буряка нинішнього урожаю.

За словами першого заступника міністра аграрної політики Мельника, на сьогодні врожайність складає 300 ц/га.

Цукрового буряка в 2010 році планують зібрати понад 15 млн. тонн, і після переробки можна буде розраховувати на понад 2 млн. тонн цукру.

У 2009 році в Україні урожай цукрового буряка склав 10 млн. тонн. Виробництво бурякового цукру з буряка урожаю 2009 року склало 1,267 млн. тонн.

Внутрішнє споживання цукру в Україні оцінюють у 2 млн. тонн.

Україна хоче збільшити продаж цукру в Росію


Новини Статті Аналітика
Україна скоротила експорт електроенергії Україна скоротила експорт електроенергії Зарубіжний досвід активізації інноваційної діяльності на підприємствах Зарубіжний досвід активізації інноваційної діяльності на підприємствах Огляд ринків Азіатсько-Тихоокеанського регіону за 14.02.2011. Статистика з Китаю стимулює впевнене зростання Огляд ринків Азіатсько-Тихоокеанського регіону за 14.02.2011. Статистика з Китаю стимулює впевнене зростання
Присяжнюк популяризує серед фермерів холодильники Присяжнюк популяризує серед фермерів холодильники Агрохолдинги-сучасна форма організації агропромислового виробництва в Україні Агрохолдинги-сучасна форма організації агропромислового виробництва в Україні ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ
Росія з Україною можуть об’єднати авіаактиви Росія з Україною можуть об’єднати авіаактиви Класифікація інституціональних проблем, які обмежують інноваційний розвиток Класифікація інституціональних проблем, які обмежують інноваційний розвиток Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.) Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.)
Росія може експортувати 20 мільйонів тонн зерна Росія може експортувати 20 мільйонів тонн зерна "ОАК-Антонов" можуть передати виробничі активи авіабудівних підприємств Росії та Україні I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012
Росія перегляне ціну газу в обмін на ГТС Росія перегляне ціну газу в обмін на ГТС Білоруські компанії мігрують в Росію і Україну Білоруські компанії мігрують в Росію і Україну I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Хто кладе гроші в банк, не повинен забувати, що він просто пасажир, а кермо в руках у банку.

В.Швебель
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
    Створення сайту - Іннеті