Інвестиції.орг

Kyiv, Jul 20 17:40 | London, Jul 20 15:40 | New York, Jul 20 11:40
Shanghai, Jul 20 23:40 | Tokyo, Jul 21 00:40 | Sydney, Jul 21 02:40

Товарообіг між країнами СНД зріс на 30%

Товарообіг між країнами СНД зріс на 30%
Рейтинг: 0
Голосів: 0
19 листопада 2010 в 15:40 - Роман Зайцев


Товарообіг між країнами СНД зріс на 30%

За вісім місяців 2010 року товарообіг між країнами СНД збільшився у порівнянні з аналогічним рівнем 2009 року майже на 30%.  Про це заявив прем‘єр РФ Володимир Путін, відкриваючи у п‘ятницю в Петербурзі засідання Ради глав урядів країн Співдружності, повідомляє агентство "Интерфакс".

"Це значить, що ми діємо в правильному напрямку, дієвими методами. Наше завдання - зберегти набраний темп", - сказав Путін.

При цьому він підкреслив, що завдань і проблем всередині Співдружності ще дуже багато.

За оцінкою прем‘єра, "взаємодія в рамках СНД зміцнюється".

І, як зазначив Путін, головне свідчення тому - "істотний приріст товарообігу всередині Співдружності на етапі виходу з глобальної фінансово-економічної кризи".

Пізніше в ході засідання в розширеному складі Путін додав, що в абсолютних цифрах товарообіг між країнами Співдружності в січні-серпні перевищив 120 млрд. доларів.

"Це досить вражаюча цифра, яка свідчить про те, що ми починаємо долати наслідки тимчасового спаду в наших торговельних і інвестиційних зв‘язках ", - сказав він.

Засідання Ради глав урядів країн СНД проходить у Президентській бібліотеці ім. Бориса Єльцина.

На зустрічі присутні керівники урядів всіх країн Співдружності. Азербайджан, Туркменія і Узбекистан представлені на рівні віце-прем‘єрів.

Товарообіг між країнами СНД зріс на 30%


Новини Статті Аналітика
У США зріс дохід від реклами в кінотеатрах У США зріс дохід від реклами в кінотеатрах Інвестиції у вино є одними з найпопулярніших Інвестиції у вино є одними з найпопулярніших Огляд українських ринків за 14.02.2011.  Укрнафта тягне ринки вгору Огляд українських ринків за 14.02.2011. Укрнафта тягне ринки вгору
Україна готова відмовитися від коньяку та шампанського протягом 10 років Україна готова відмовитися від коньяку та шампанського протягом 10 років Розвиток ринку деривативів як інструменту перерозподілу оборотного капіталу Розвиток ринку деривативів як інструменту перерозподілу оборотного капіталу Огляд ринків Азіатсько-Тихоокеанського регіону за 14.02.2011. Статистика з Китаю стимулює впевнене зростання Огляд ринків Азіатсько-Тихоокеанського регіону за 14.02.2011. Статистика з Китаю стимулює впевнене зростання
Постачання металопрокату на українському ринку зросло на 30% Постачання металопрокату на українському ринку зросло на 30% Формування інноваційної інфраструктури у сфері електроенергетики в західному регіони України Формування інноваційної інфраструктури у сфері електроенергетики в західному регіони України Україна: перебіг торгів Україна: перебіг торгів
Ціни на харчі до 2030 року зростуть удвічі Ціни на харчі до 2030 року зростуть удвічі Формування інноваційної інфраструктури у сфері електроенергетики в західному регіони України Формування інноваційної інфраструктури у сфері електроенергетики в західному регіони України ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ
Обсяг реалізованої промпродукції в Україні за 4 місяці виріс на 32,5% Обсяг реалізованої промпродукції в Україні за 4 місяці виріс на 32,5% Оптимізація дивідендної політики підприємств як складова інноваційного розвитку економіки України Оптимізація дивідендної політики підприємств як складова інноваційного розвитку економіки України Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.) Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.)

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Чим би ти не володів, ти або використовуєш це, або втрачаєш!

Генрі Форд
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
    Створення сайту - Іннеті