Інвестиції.орг

Kyiv, Apr 18 17:28 | London, Apr 18 15:28 | New York, Apr 18 11:28
Shanghai, Apr 18 23:28 | Tokyo, Apr 19 00:28 | Sydney, Apr 19 02:28

Росія продовжує тягнути Україну в Митний союз

Росія продовжує тягнути Україну в Митний союз
25 травня 2011 в 17:20 - Роман Зайцев


Росія продовжує тягнути Україну в Митний союз

Росія, як і раніше, хоче бачити Україну в Митному союзі і Єдиному економічному просторі.Про це заявив відповідальний секретар комісії Митного союзу Сергій Глазьєв у середу в Києві під час II форуму регіонів України та суб‘єктів Уральського федерального округу РФ, повідомляє агентство "Інтерфакс-Україна".

"Формулу президента Януковича "3+1" ми сприймаємо як відновлення повномасштабної участі України у формуванні та розвитку нашого спільного економічного простору", - сказав Глазьєв.

Він нагадав, що найближчим часом завершується робота над формуванням єдиних митних правил на російсько-казахському і російсько-білоруському кордонах, а наступним етапом буде формування ЄЕП і перехід до спільного ринку товарів і послуг.

За словами Глазьєва, Україна стояла біля витоків процесу економічної інтеграції та формування ЄЕП, "і ми дуже розраховуємо на поновлення повномасштабного участі України в цих процесах".

"Хоча чиновники ЄС вважають, що участь Україні у Митному союзі є неприйнятною, ми все-таки розраховуємо на здоровий глузд, тверезий економічний розрахунок і розуміння суспільства, на успіх нашої співпраці", - заявив російський чиновник.

Він також із жалем зазначив, що російська сторона не знає, які умови пропонує Україні зі створення зони вільної торгівлі ЄС.

Водночас, Глазьєв переконаний, що російській і українській сторонам необхідно погоджувати політику з євроінтеграції.

"Ми повинні бути впевнені в тому, що євроінтеграція дасть нам загальний позитивний економічний ефект, і нам було б дуже важливо погоджувати політику в цьому аспекті і виступати із загальнонапрацьованих позицій", - сказав він.

Глазьєв також відзначив, що в рамках Митного союзу ідуть переговори з ЄС, і учасники цих переговорів готові об‘єднати зусилля з українською стороною.

Росія продовжує тягнути Україну в Митний союз


Новини Статті Аналітика
Україні прогнозують врожай зернових на рівні 44 млн т. Україні прогнозують врожай зернових на рівні 44 млн т. Формування безпечного інноваційного розвитку та забезпечення інноваційної безпеки реону Формування безпечного інноваційного розвитку та забезпечення інноваційної безпеки реону Огляд вітчизняного фондового ринку за 06.05.2011 від ІГ Сократ Огляд вітчизняного фондового ринку за 06.05.2011 від ІГ Сократ
В Україні набрав чинності закон про спрощення дозвільних процедур в будівництві В Україні набрав чинності закон про спрощення дозвільних процедур в будівництві Маркетинговий підхід до дифузії інновацій у промисловості Маркетинговий підхід до дифузії інновацій у промисловості Тижневий огляд фінансових ринків України Тижневий огляд фінансових ринків України
Посол Німеччини каже, що вступ України до Митного союзу закриє їй двері у ЗВТ Посол Німеччини каже, що вступ України до Митного союзу закриє їй двері у ЗВТ Державно - приватне партнерство в Україні Державно - приватне партнерство в Україні Огляд українських ринків за 23.03.2011. Несміливе зростання Огляд українських ринків за 23.03.2011. Несміливе зростання
Дефіцит держбюджету України за січень-квітень склав 4 млрд грн. Дефіцит держбюджету України за січень-квітень склав 4 млрд грн. Єврорегіональний вектор транскордонного розвитку підприємства Єврорегіональний вектор транскордонного розвитку підприємства Огляд українських ринків за 21.03.2011. Ринки впевнено зростають Огляд українських ринків за 21.03.2011. Ринки впевнено зростають
Ціни на пальне в Україні зупинили ріст Ціни на пальне в Україні зупинили ріст Комерціалізація інновацій та науково-технічних розробок з використанням потенціалу регіональної інноваційної інфраструктури Комерціалізація інновацій та науково-технічних розробок з використанням потенціалу регіональної інноваційної інфраструктури Тижневий огляд фінансових ринків України Тижневий огляд фінансових ринків України

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Біржа – це далекобійна гармата... І на біржі оббирають так, як на війні вбивають, не бачиш навіть – хто обібрав тебе.

А.Капюс
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
    Створення сайту - Іннеті