Інвестиції.орг

Kyiv, Oct 02 15:23 | London, Oct 02 13:23 | New York, Oct 02 09:23
Shanghai, Oct 02 21:23 | Tokyo, Oct 02 22:23 | Sydney, Oct 03 00:23

Київ i Брюссель наближаються до завершення переговорiв щодо зони вiльної торгiвлi

Київ i Брюссель наближаються до завершення переговорiв щодо зони вiльної торгiвлi
19 травня 2011 в 08:40 - Роман Зайцев


Київ i Брюссель наближаються до завершення переговорiв щодо зони вiльної торгiвлi

Україна та ЄС наближаються до завершення переговорiв щодо зони вiльної торгiвлi в рамках угоди про асоцiацiю.Про це заявив глава української делегацiї,заступник мiнiстра економiки Валерiй П‘ятницький за пiдсумками мiнi-раунду переговорiв у Брюсселi, повідомляє агентство "Інтерфакс-Україна".

"Завершити переговори до кiнця року - це реально. Я не бачу жодних перешкод на цьому шляху", - сказав він.

Раунд не передбачав досягнення письмових домовленостей.

Сторони мають намiр до 4 червня обмiнятися позицiями щодо решти питань.

До чергового раунду, який вiдбудеться 20 червня у Києвi, заплановано контакти на високому рiвнi - очiкується, що наприкiнцi травня Брюссель вiдвiдає перший вiце-прем‘єр, мiнiстр економiчного розвитку i торгiвлi Андрiй Клюєв, щоб "не виникало питань проводити чи не проводити раунд".

"Ми налаштованi переговори завершувати", - запевнив П‘ятницький.

За словами глави переговорної делегацiї, пiд час минулого мiнi-раунду сторони продовжували роботу над рештою питань, зокрема, ідеться про доступ на ринок для сiльського господарства та промисловостi (обговорюються автомобiлi та одяг секунд-хенд), експортне мито, географiчнi назви та енергетика.

"Це питання, якi залишаються предметом переговорiв", - зазначив заступник мiнiстра.

Заглиблюючись у подробицi питань обговорень, зокрема, енергетики, П‘ятницький повiдомив, що робота триває над "концептуальним пiдходом" до цього питання.

"Вони (європейська сторона) у цiй угодi хочуть заглянути у майбутнє i створити iдеальну картину, де все було б добре", - змалював вiн ситуацiю.

Зокрема, це стосується питань забезпечення гарантiй, цiноутворення.

"Роздiл потребує серйозної роботи. Триває обмiн позицiями, i кожна зi сторiн має стримати гординю i зупинитися на чомусь реальному", - наголосив вiн.

Київ i Брюссель наближаються до завершення переговорiв щодо зони вiльної торгiвлi


Новини Статті Аналітика
Медведєв не хоче одностороннього перегляду газових угод Медведєв не хоче одностороннього перегляду газових угод Меблі як інвестиція в цінний предмет антикваріату Меблі як інвестиція в цінний предмет антикваріату Україна: 20 минулих і 20 майбутніх років державотворення. Шлях до незалежності Україна: 20 минулих і 20 майбутніх років державотворення. Шлях до незалежності
"Трійка Діалог" завершила переговори про поглинання Сбербанком Засади планування на машинобудівному підприємстві з іноваційним наповненням Засади планування на машинобудівному підприємстві з іноваційним наповненням ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ
Київ позичить 300 мільйонів, щоб віддати борги за 2004 рік Київ позичить 300 мільйонів, щоб віддати борги за 2004 рік Впевненість у непевності. Курс гривні не застрахований від падіння Впевненість у непевності. Курс гривні не застрахований від падіння Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.) Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.)
Київ втратив можливість призначати одного з директорів-розпорядників ЄБРР Київ втратив можливість призначати одного з директорів-розпорядників ЄБРР У Європі угоди з біткойнами звільнили від податків У Європі угоди з біткойнами звільнили від податків I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012
Підготовка функціонерів до Євро-2012 коштуватиме Києву 18 мільйонів Підготовка функціонерів до Євро-2012 коштуватиме Києву 18 мільйонів Реалії та перспективи розвитку складського комплексу України Реалії та перспективи розвитку складського комплексу України I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Як з’їсти слона? По кусочкам!

Народна мудрість
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
    Створення сайту - Іннеті