Інвестиції.орг

Kyiv, Apr 20 09:05 | London, Apr 20 07:05 | New York, Apr 20 03:05
Shanghai, Apr 20 15:05 | Tokyo, Apr 20 16:05 | Sydney, Apr 20 18:05

IFC позичить 22 мільйони доларів на будівельні супермаркети

IFC позичить 22 мільйони доларів на будівельні супермаркети
Рейтинг: 0
Голосів: 0
7 жовтня 2010 в 15:15 - Роман Зайцев


IFC позичить 22 мільйони доларів на будівельні супермаркети

IFC, член групи Світового банку, виділить кредит у розмірі 22 млн. доларів мережі будівельних гіпермаркетів "Нова Лінія".  Про це ідеться у повідомленні прес-служби IFC.

Згідно із повідомленням, гроші виділені на підтримку програми розширення роздрібної мережі, яка включає будівництво п‘яти нових будівельних гіпермаркетів формату "зроби сам" по всій Україні.

"Кошти IFC допоможуть компанії збільшити загальну кількість магазинів до 19, а також розширити доступ до продукції за доступними цінами і створити нові робочі місця", - наголошується у повідомленні.

Планується, що проект буде здійснюватися протягом двох із половиною років.

Нові магазини "Нової Лінії" будуть розташовані в Бучі, Феодосії, Києві, Одесі та Севастополі.

Проект також допоможе створити нові робочі місця, збільшити місцеве виробництво і знизити залежність від імпорту в Україну.

Олена Волошина, голова представництва IFC в Україні, зазначила: "Інвестиції IFC у "Нову Лінію" здійснюються в рамках нашої стратегії, яка передбачає сприяння клієнтам у наданні довгострокового фінансування, доступ до якого в Україну обмежений внаслідок фінансової кризи".

"Програма розвитку "Нової Лінії" допоможе розвитку конкуренції у роздрібному секторі України завдяки вдосконаленню ланцюжка поставок", - наголосила вона.

IFC, який входить до Групи Світового банку, є найбільшим інститутом розвитку, який фокусує свою діяльність на приватному секторі у країнах, що розвиваються, і країнах із перехідною економікою.

У період економічної невизначеності, обсяг нових інвестицій IFC за 2010 фінансовий рік виріс до рекордних 18 млрд. доларів.

IFC позичить 22 мільйони доларів на будівельні супермаркети


Новини Статті Аналітика
У Шанхаї збудують 632-метровий готель У Шанхаї збудують 632-метровий готель Реалії та перспективи розвитку складського комплексу України Реалії та перспективи розвитку складського комплексу України Україна: 20 минулих і 20 майбутніх років державотворення. Шлях до незалежності Україна: 20 минулих і 20 майбутніх років державотворення. Шлях до незалежності
Мінрегіонбуд планує отримати 390 млн. грн. за доступне житло Мінрегіонбуд планує отримати 390 млн. грн. за доступне житло Інвестиції у вино є одними з найпопулярніших Інвестиції у вино є одними з найпопулярніших ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ
В Україні набрав чинності закон про спрощення дозвільних процедур в будівництві В Україні набрав чинності закон про спрощення дозвільних процедур в будівництві Верховна рада спростила правила для девелоперів Верховна рада спростила правила для девелоперів Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.) Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.)
Україна готова відмовитися від коньяку та шампанського протягом 10 років Україна готова відмовитися від коньяку та шампанського протягом 10 років Цільові облігації у фінансовому механізмі формування житлового фонду Цільові облігації у фінансовому механізмі формування житлового фонду I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012
"Газпром" оцінює будівництво газогону "Пiвденний потiк" в 15,5 мільярдів євро Розвиток ринку деривативів як інструменту перерозподілу оборотного капіталу Розвиток ринку деривативів як інструменту перерозподілу оборотного капіталу I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Успіх залежить від зусиль.

Софокл
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
    Створення сайту - Іннеті