Інвестиції.орг

Kyiv, Oct 02 14:59 | London, Oct 02 12:59 | New York, Oct 02 08:59
Shanghai, Oct 02 20:59 | Tokyo, Oct 02 21:59 | Sydney, Oct 02 23:59

Fashion House Group має намір відкрити під Києвом аутлет-центр

Fashion House Group має намір відкрити під Києвом аутлет-центр
28 березня 2011 в 17:40 - Роман Зайцев


Fashion House Group має намір відкрити під Києвом аутлет-центр

Польська Fashion House Group планує в березні 2012 року відкрити під Києвом аутлет-центр, повідомляється на веб-сайті компанії.Згідно з повідомленням, в аутлет-центрі буде 150 магазинів, фуд-корт і стоянка на 800 машиномісць Загальна площа центру складе 20 тис. кв. м. Інших деталей компанія не розкриває.

Fashion House Group заснована в 2004 році, займається девелопментом аутлет-центрів у Центральній та Східній Європі.

На сьогоднішній день працюють три аутлет-центри в Польщі і один у Румунії. Крім того, на стадії девелопменту перебувають проекти в Москві, Санкт-Петербурзі та Бухаресті, а також проект у Белграді, який реалізується за франшизою.

Раніше група компаній НІКО заявляла, що має намір інвестувати $ 25 млн. у будівництво Міста автомобілів на автотрасі Київ-Бориспіль, у складі якого буде функціонувати п‘ять дилерських центрів.

Fashion House Group має намір відкрити під Києвом аутлет-центр


Новини Статті Аналітика
Польща відкриє в Україні візові центри Польща відкриє в Україні візові центри Меблі як інвестиція в цінний предмет антикваріату Меблі як інвестиція в цінний предмет антикваріату Обзор рынка акций перед открытием дня (16.05.2011) Обзор рынка акций перед открытием дня (16.05.2011)
Відкриття стадіону Відкриття стадіону "Олімпійського" відбудеться в жовтні Засади планування на машинобудівному підприємстві з іноваційним наповненням Засади планування на машинобудівному підприємстві з іноваційним наповненням Україна: 20 минулих і 20 майбутніх років державотворення. Шлях до незалежності Україна: 20 минулих і 20 майбутніх років державотворення. Шлях до незалежності
Visa International в червні-липні 2011 р. планує відкрити дочірню компанію в Україні Visa International в червні-липні 2011 р. планує відкрити дочірню компанію в Україні Впевненість у непевності. Курс гривні не застрахований від падіння Впевненість у непевності. Курс гривні не застрахований від падіння ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ
Кінцеву дату відкриття НСК Кінцеву дату відкриття НСК "Олімпійський" визначать до кінця травня У Європі угоди з біткойнами звільнили від податків У Європі угоди з біткойнами звільнили від податків Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.) Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.)
Німці відкривають фабрику на Львівщині Німці відкривають фабрику на Львівщині Реалії та перспективи розвитку складського комплексу України Реалії та перспективи розвитку складського комплексу України I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Як з’їсти слона? По кусочкам!

Народна мудрість
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
    Створення сайту - Іннеті