Інвестиції.орг

Kyiv, Aug 25 23:38 | London, Aug 25 21:38 | New York, Aug 25 17:38
Shanghai, Aug 26 05:38 | Tokyo, Aug 26 06:38 | Sydney, Aug 26 08:38

Fashion House Group має намір відкрити під Києвом аутлет-центр

Fashion House Group має намір відкрити під Києвом аутлет-центр
28 березня 2011 в 17:40 - Роман Зайцев


Fashion House Group має намір відкрити під Києвом аутлет-центр

Польська Fashion House Group планує в березні 2012 року відкрити під Києвом аутлет-центр, повідомляється на веб-сайті компанії.Згідно з повідомленням, в аутлет-центрі буде 150 магазинів, фуд-корт і стоянка на 800 машиномісць Загальна площа центру складе 20 тис. кв. м. Інших деталей компанія не розкриває.

Fashion House Group заснована в 2004 році, займається девелопментом аутлет-центрів у Центральній та Східній Європі.

На сьогоднішній день працюють три аутлет-центри в Польщі і один у Румунії. Крім того, на стадії девелопменту перебувають проекти в Москві, Санкт-Петербурзі та Бухаресті, а також проект у Белграді, який реалізується за франшизою.

Раніше група компаній НІКО заявляла, що має намір інвестувати $ 25 млн. у будівництво Міста автомобілів на автотрасі Київ-Бориспіль, у складі якого буде функціонувати п‘ять дилерських центрів.

Fashion House Group має намір відкрити під Києвом аутлет-центр


Новини Статті Аналітика
Польща відкриє в Україні візові центри Польща відкриє в Україні візові центри Меблі як інвестиція в цінний предмет антикваріату Меблі як інвестиція в цінний предмет антикваріату Обзор рынка акций перед открытием дня (16.05.2011) Обзор рынка акций перед открытием дня (16.05.2011)
Відкриття стадіону Відкриття стадіону "Олімпійського" відбудеться в жовтні Засади планування на машинобудівному підприємстві з іноваційним наповненням Засади планування на машинобудівному підприємстві з іноваційним наповненням Україна: 20 минулих і 20 майбутніх років державотворення. Шлях до незалежності Україна: 20 минулих і 20 майбутніх років державотворення. Шлях до незалежності
Visa International в червні-липні 2011 р. планує відкрити дочірню компанію в Україні Visa International в червні-липні 2011 р. планує відкрити дочірню компанію в Україні Впевненість у непевності. Курс гривні не застрахований від падіння Впевненість у непевності. Курс гривні не застрахований від падіння ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ
Кінцеву дату відкриття НСК Кінцеву дату відкриття НСК "Олімпійський" визначать до кінця травня У Європі угоди з біткойнами звільнили від податків У Європі угоди з біткойнами звільнили від податків Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.) Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.)
Німці відкривають фабрику на Львівщині Німці відкривають фабрику на Львівщині Реалії та перспективи розвитку складського комплексу України Реалії та перспективи розвитку складського комплексу України I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Завжди вибирайте самий важкий шлях - на ньому Ви не зустрінете конкурентів!

Шарль де Голь
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
    Створення сайту - Іннеті