Інвестиції.орг

Kyiv, Jul 22 15:34 | London, Jul 22 13:34 | New York, Jul 22 09:34
Shanghai, Jul 22 21:34 | Tokyo, Jul 22 22:34 | Sydney, Jul 23 00:34

Білорусь ратифікувала єдиний економічний простір з Росією

Білорусь ратифікувала єдиний економічний простір з Росією
30 грудня 2010 в 14:42 - Роман Зайцев


Білорусь ратифікувала єдиний економічний простір з Росією

Білорусь завершила процедуру ратифікації пакету з 17 угод про створення Єдиного економічного простору і двосторонньої угоди з РФ про розподіл експортних мит на нафту і нафтопродукти.Дані документи розміщені на сайті Національного центру правової інформації (НЦПІ) у вигляді законів Білорусі, датованих 28 грудня.

Закони зареєстровані в НЦПІ 29 грудня 2010, повідомляє "Інтерфакс".

Як повідомлялося раніше, палата представників Національних зборів Білорусі прийняла дані законопроекти 21 грудня, рада республіки Національних зборів - 22 грудня.

Угоди були підписані президентами Білорусі, Росії та Казахстану 9 грудня.

Президент Білорусі Олександр Лукашенко 8 грудня підписав 18 указів, якими були схвалені відповідні проекти документів по ЄЕП.

Таким чином, Білорусь, зокрема, ратифікувала наступні документи: угоди про узгоджену макроекономічну політику, про створення умов на фінансових ринках для забезпечення вільного руху капіталу, про узгоджені принципи валютної політики; про єдині принципи і правила регулювання діяльності суб'єктів природних монополій.

Також ратифіковані угоди про єдині принципи і правила конкуренції, про єдині правила надання промислових субсидій, про єдині правила державної підтримки сільського господарства, про торгівлю послугами та інвестиції в державах - учасницях ЄЕП, про єдині принципи регулювання у сфері охорони та захисту прав інтелектуальної власності.

Крім того, ратифіковано угоду про порядок організації, управління, функціонування та розвитку загальних ринків нафти та нафтопродуктів Білорусі, Росії та Казахстану.

Під загальним ринком нафти і нафтопродуктів в цій угоді розуміється обумовлена договірно-правова база Митного союзу в рамках ЄврАзЕС і ЄЕП сукупність торговельно-економічних відносин господарюючих суб'єктів країн Єдиного економічного простору у сфері видобутку, транспортування, постачання, переробки та збуту нафти і нафтопродуктів на їх територіях в рамках потреб.

Також ратифіковано угоду про порядок сплати та зарахування вивізних митних зборів при вивезенні з території Білорусі за межі митної території Митного союзу нафти і окремих категорій нафтопродуктів, вироблених з цієї нафти.

Ратифіковано угоду про правила доступу до послуг природних монополій у сфері транспортування газу по газотранспортним системам, включаючи основи ціноутворення та тарифної політики, угода про регулювання доступу до послуг залізничного транспорту, включаючи основи тарифної політики, угода про забезпечення доступу до послуг природних монополій у сфері електроенергетики, включаючи основи ціноутворення та тарифної політики, угода про єдині принципи і правила технічного регулювання в Білорусії, Казахстані та Росії.

Ратифіковано також дві угоди, що регулюють питання міграції.

Зокрема, угоду про співпрацю з протидії нелегальної трудової міграції з третіх країн і угоду про правовий статус трудящих мігрантів та членів їх сімей.

Раніше Лукашенко пообіцяв, що білоруський парламент ратифікує весь пакет угод до 1 січня 2011 року.

Ратифікація угод ЄЕП пов'язана з набранням чинності двосторонньої білорусько-російської угоди про порядок розділу вивізних мит на нафту і нафтопродукти, реалізація яких дозволяє Росії повернутися до постачання нафти в Білорусі без стягнення експортного мита.

Білорусь ратифікувала єдиний економічний простір з Росією


Новини Статті Аналітика
Росія з Україною можуть об’єднати авіаактиви Росія з Україною можуть об’єднати авіаактиви "ОАК-Антонов" можуть передати виробничі активи авіабудівних підприємств Росії та Україні ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ
Уряд Білорусі повернув державне регулювання цін на ряд продуктів Уряд Білорусі повернув державне регулювання цін на ряд продуктів Білоруські компанії мігрують в Росію і Україну Білоруські компанії мігрують в Росію і Україну Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.) Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.)
Нацбанк Білорусі з 1 червня 2011 р. підвищує ставку рефінансування до 16% річних Нацбанк Білорусі з 1 червня 2011 р. підвищує ставку рефінансування до 16% річних "Одеса-Броди" може почати працювати на Коломойського I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012
Росія може експортувати 20 мільйонів тонн зерна Росія може експортувати 20 мільйонів тонн зерна Перспективи нафто-газового сектору в Україні Перспективи нафто-газового сектору в Україні I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012
Росія перегляне ціну газу в обмін на ГТС Росія перегляне ціну газу в обмін на ГТС Потенційні ринки для інвестування Потенційні ринки для інвестування I-NVEST: Утренний комментарий от 31.05.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 31.05.2012

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Хто кладе гроші в банк, не повинен забувати, що він просто пасажир, а кермо в руках у банку.

В.Швебель
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
    Створення сайту - Іннеті