Інвестиції.орг

Kyiv, Feb 20 15:37 | London, Feb 20 13:37 | New York, Feb 20 09:37
Shanghai, Feb 20 21:37 | Tokyo, Feb 20 22:37 | Sydney, Feb 21 00:37

АМКУ рекомендував "Сантрейд" і "Кернел-Трейд" утриматися від необґрунтованого підвищення цін на соняшникову олію

АМКУ рекомендував "Сантрейд" і "Кернел-Трейд" утриматися від необґрунтованого підвищення цін на соняшникову олію
16 вересня 2010 в 16:45 - Роман Зайцев


АМКУ рекомендував "Сантрейд" і "Кернел-Трейд" утриматися від необґрунтованого підвищення цін на соняшникову олію

Антимонопольний комітет України рекомендував ДП з ІІ "Сантрейд" і ТОВ "Кернел-Трейд" утриматися від необґрунтованого підвищення цін на соняшникову олію найпоширеніших торгових марок соціального бренду.  

Це стало результатом проведеного дослідження ринку у зв‘язку зі зверненнями, що надходять до комітету з приводу можливого зростання цін на соняшникову олію, повідомляє прес-служба АМКУ.

За наявною в АМКУ інформацією, у 2009-2010 маркетинговому році в Україні було вироблено 3,1 млн т соняшникової олії. Із цього обсягу 2,64 млн т олії було експортовано. Внутрішні потреби України склали близько 400 тис. т олії. Таким чином, обсяг виробництва соняшникової олії перевищує обсяги внутрішнього споживання у 8,15 разу.

У 2010 р. було засіяно 5,5 млн га соняшником, тоді як у минулому році - 4,1 млн га. За прогнозами експертів, це може дати близько 8,5 млн т насіння соняшника. Навіть за умови не досить високої врожайності через високі температури та відсутність дощів у деяких регіонах прогноз валового збору насіння не може бути нижче минулорічного. Отже, підстави для ствердження про дефіцит насіння соняшника для переробних заводів в Україні відсутні, підкреслюють в АМКУ.

За інформацією АМКУ, найбільшими виробниками олії є ТОВ "Кернел-Трейд" та ДП з ІІ "Сантрейд", частки яких на ринку соняшникової олії сукупно складають понад 50%.

АМКУ рекомендував "Сантрейд" і "Кернел-Трейд" утриматися від необґрунтованого підвищення цін на соняшникову олію


Новини Статті Аналітика
Ціни на пальне в Україні зупинили ріст Ціни на пальне в Україні зупинили ріст Економічна думка щодо розвитку підприємництва: історичний аспект Економічна думка щодо розвитку підприємництва: історичний аспект ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ
Уряд Білорусі повернув державне регулювання цін на ряд продуктів Уряд Білорусі повернув державне регулювання цін на ряд продуктів Шведська група SEB, можливо, купить третій банк в Україні Шведська група SEB, можливо, купить третій банк в Україні Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.) Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.)
Нацбанк Білорусі з 1 червня 2011 р. підвищує ставку рефінансування до 16% річних Нацбанк Білорусі з 1 червня 2011 р. підвищує ставку рефінансування до 16% річних Меблі як інвестиція в цінний предмет антикваріату Меблі як інвестиція в цінний предмет антикваріату I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012
Ціни на пальне в Україні зупинили ріст Ціни на пальне в Україні зупинили ріст Засади планування на машинобудівному підприємстві з іноваційним наповненням Засади планування на машинобудівному підприємстві з іноваційним наповненням I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012
Лукашенко заборонив підвищувати ціни Лукашенко заборонив підвищувати ціни Впевненість у непевності. Курс гривні не застрахований від падіння Впевненість у непевності. Курс гривні не застрахований від падіння I-NVEST: Утренний комментарий от 31.05.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 31.05.2012

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Перше, що потрібно зробити, щоб домогтися успіху - полюбити те, чим Ви займаєтеся.

Сестра Мері Лауретта
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
 
 
Створення сайту - Іннеті