Інвестиції.орг

Kyiv, May 23 02:33 | London, May 23 00:33 | New York, May 22 20:33
Shanghai, May 23 08:33 | Tokyo, May 23 09:33 | Sydney, May 23 11:33

Зростання цін на бензин в короткостроковій перспективі в РФ не перевищить 5%

Зростання цін на бензин в короткостроковій перспективі в РФ не перевищить 5%
28 квітня 2011 в 14:40 - Роман Зайцев


Зростання цін на бензин в короткостроковій перспективі в РФ не перевищить 5%

За прогнозами Міністерства енергетики (Міненерго) РФ, зростання цін на бензин в короткостроковій перспективі не перевищить 5%. Про це повідомив сьогодні журналістам у Москві за підсумками селекторної наради заступник міністра енергетики РФ Сергій Кудряшов."Ми намагатимемося знайти способи, щоб скорегувати цю цифру", - сказав він. Чиновник відзначив, що ситуація в деяких регіонах залишається напруженою, є брак палива і спостерігається зростання цін, однак відомство досягло домовленості з нафтовими компаніями про збільшення постачань палива на внутрішній ринок, а також прийняття інших заходів щодо стабілізації ситуації.

С.Кудряшов повідомив, що у держави є важелі впливу на ситуацію, в країні "досить продукту", і в травні поточного року ситуація з постачанням бензину на внутрішній ринок "вирівняється". Заступник міністра нагадав, що досягнута домовленість з вертикально інтегрованими нафтовими компаніями (ВІНК) про повне припинення експорту бензину в травні 2011 р. і постачання всіх обсягів на внутрішній ринок.

Як поінформував представник "Роснєфті", присутній сьогодні на нараді в Міненерго РФ, компанія збільшить обсяги постачань бензину і дизпалива в проблемні регіони, а в разі нестачі власних обсягів закупить їх на внутрішньому ринку.

С.Кудряшов зазначив, що одна з проблем - несвоєчасні закупівлі нафтопродуктів незалежними постачальниками. На його думку, необхідно навчити незалежні компанії роботі на біржі нафтопродуктів, а сама біржа повинна скласти з представниками регіонів графік навчання цих компаній.

У ході наради віце-президент Санкт-Петебургскої міжнародної товарно-сировинної біржі Володимир Чарчіян повідомив, що на даному етапі в біржових торгах у секції нафтопродуктів беруть участь більше 700 компаній, проте попит в десятки разів перевищує пропозицію. За його даними, зростання цін у квітні 2011 р. на Аі-92 склав 18,8%, на Аі-95 - 5%, дизпаливо подешевшало на 1,5%.

Сьогодні в Міненерго РФ відбулася селекторна нарада за участю представників 10 регіонів, де склалася несприятлива ситуація з постачанням бензину і дизпалива. У ході наради зазначалося, що найбільш складна ситуація - в Алтайському краї, Бєлгородській, Воронезькій, Кемеровській, Томській областях. Практично у всіх перерахованих регіонах, крім незалежних, основними постачальниками є "Роснєфть" і "Газпромнєфть".

Зростання цін на бензин в короткостроковій перспективі в РФ не перевищить 5%


Новини Статті Аналітика
У США зріс дохід від реклами в кінотеатрах У США зріс дохід від реклами в кінотеатрах Теоретико - методологічні засади стратегічного маркетингу на ринку спеціальної промислової продукції Теоретико - методологічні засади стратегічного маркетингу на ринку спеціальної промислової продукції Огляд українських ринків за 14.02.2011.  Укрнафта тягне ринки вгору Огляд українських ринків за 14.02.2011. Укрнафта тягне ринки вгору
Росія з Україною можуть об’єднати авіаактиви Росія з Україною можуть об’єднати авіаактиви "ОАК-Антонов" можуть передати виробничі активи авіабудівних підприємств Росії та Україні Огляд ринків Азіатсько-Тихоокеанського регіону за 14.02.2011. Статистика з Китаю стимулює впевнене зростання Огляд ринків Азіатсько-Тихоокеанського регіону за 14.02.2011. Статистика з Китаю стимулює впевнене зростання
Постачання металопрокату на українському ринку зросло на 30% Постачання металопрокату на українському ринку зросло на 30% Білоруські компанії мігрують в Росію і Україну Білоруські компанії мігрують в Росію і Україну Україна: перебіг торгів Україна: перебіг торгів
Ціни на харчі до 2030 року зростуть удвічі Ціни на харчі до 2030 року зростуть удвічі МВФ дозволив почекати з підняттям цін на газ в обмін на Пенсійну реформу МВФ дозволив почекати з підняттям цін на газ в обмін на Пенсійну реформу ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ
Росія може експортувати 20 мільйонів тонн зерна Росія може експортувати 20 мільйонів тонн зерна Китай доріс до другого місця Китай доріс до другого місця Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.) Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.)

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Якщо хочеш збудувати корабель, то навчи своїх людей тужити по безкінечним морським просторам.

Антуан де Сент-Екзюпері
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
 
 
Створення сайту - Іннеті