Інвестиції.орг

Kyiv, Apr 19 05:25 | London, Apr 19 03:25 | New York, Apr 18 23:25
Shanghai, Apr 19 11:25 | Tokyo, Apr 19 12:25 | Sydney, Apr 19 14:25

Засновник МММ пообіцяв Лукашенку за два місяці зупинити інфляцію

Засновник МММ пообіцяв Лукашенку за два місяці зупинити інфляцію
12 травня 2011 в 12:20 - Роман Зайцев


Засновник МММ пообіцяв Лукашенку за два місяці зупинити інфляцію

Засновник фінансової піраміди МММ Сергій Мавроді звернувся до президента Білорусі Олександра Лукашенко, пообіцявши йому за два місяці зупинити інфляцію в республіці і падіння національної валюти."Економіка напередодні краху, по суті, і що чекає населення - про це не хочеться навіть думати", - заявив Мавроді, який пояснив таку ситуацію діями "професійних економістів, фінансистів".

"Ну ось, результати в наявності. Тобто вже ніяких сумнівів в їх, так би мовити, "здібності" немає. Цілком очевидно, що, якщо вони до цих пір нічого не зробили, то нічого не зроблять і далі. Всякими заходами типу стабілізаційних кредитів, які доведеться виклянчувати у російського банку, можна все це відтягнути, але виходу немає", - резюмував засновник фінансової піраміди, передає Взгляд.ру.

"Звертаюся до вас, Олександр Григорович. Вихід є - і дуже простий. Дозвольте МММ в Білорусі, дайте благословіння - карт-бланш мені, відкрийте пункти в усіх відділеннях Ощадбанку. Я за місяць, ну за два зв‘яжу кошти населення, зупиню інфляцію і зупиню падіння білоруського рубля", - пообіцяв він.

У своєму зверненні Мавроді послався на свій російський досвід, коли, за його словами, в 1994 році "МММ успішно стримувала інфляцію в Росії".

10 березня Міжнародний валютний фонд заявив про готовність надати Білорусі нову фінансову підтримку. На думку експертів МВФ, основною проблемою для економіки Білорусі продовжує залишатися зростаючий дефіцит рахунку поточних операцій, який в 2010 році, за оцінкою МВФ, становить 16% ВВП.

Експерти МВФ звернули увагу на підсилюється залежність Білорусі від "значною мірою невизначених" джерел зовнішнього фінансування. Вони також підкреслили, що траєкторія зовнішнього боргу країни з часом може стати "економічно неприйнятною".

Згідно із прогнозом експертів фонду, якщо не відбудеться зниження дефіциту рахунку поточних операцій, валовий зовнішній борг Білорусі в 2016 році досягне 75% ВВП, державний зовнішній борг - 29% ВВП.

Засновник МММ пообіцяв Лукашенку за два місяці зупинити інфляцію


Новини Статті Аналітика
Уряд Білорусі повернув державне регулювання цін на ряд продуктів Уряд Білорусі повернув державне регулювання цін на ряд продуктів Деякі поради інвестору Деякі поради інвестору Огляд ринків Азіатсько-Тихоокеанського регіону за 15.04.2011. Китай публікує дані про високі темпи інфляції Огляд ринків Азіатсько-Тихоокеанського регіону за 15.04.2011. Китай публікує дані про високі темпи інфляції
Ціни на харчі до 2030 року зростуть удвічі Ціни на харчі до 2030 року зростуть удвічі Управління інвестиційними ризиками підприємства Управління інвестиційними ризиками підприємства Огляд ринків Американського континенту за 22.03.2011. Привиди повертаються. Огляд ринків Американського континенту за 22.03.2011. Привиди повертаються.
Нацбанк Білорусі з 1 червня 2011 р. підвищує ставку рефінансування до 16% річних Нацбанк Білорусі з 1 червня 2011 р. підвищує ставку рефінансування до 16% річних Фундаментальний аналіз та вплив зміни основних економічних показників на світову економіку та курси валют Фундаментальний аналіз та вплив зміни основних економічних показників на світову економіку та курси валют Огляд європейських ринків за 22.03.2011. Боргова криза не зникає. Огляд європейських ринків за 22.03.2011. Боргова криза не зникає.
S&P знизило кредитний рейтинг Білорусі S&P знизило кредитний рейтинг Білорусі "Одеса-Броди" може почати працювати на Коломойського Огляд ринку банківських депозитів в Україні в лютому Огляд ринку банківських депозитів в Україні в лютому
Мінекономіки Білорусі чекає розгону інфляції до 33-39% Мінекономіки Білорусі чекає розгону інфляції до 33-39% Епоха нової резервної валюти Епоха нової резервної валюти Огляд ринків Азіатсько-Тихоокеанського регіону за 15.02.2011. І знову Китай Огляд ринків Азіатсько-Тихоокеанського регіону за 15.02.2011. І знову Китай

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Успіх не вимагає пояснень, невдача не сприймає виправдань.

Наполеон Хілл
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
    Створення сайту - Іннеті