Інвестиції.орг

Kyiv, Jun 22 08:11 | London, Jun 22 06:11 | New York, Jun 22 02:11
Shanghai, Jun 22 14:11 | Tokyo, Jun 22 15:11 | Sydney, Jun 22 17:11

Виробництво в Китаї збільшилося, вказуючи на зростання інфляційного тиску

Виробництво в Китаї збільшилося, вказуючи на зростання інфляційного тиску
1 грудня 2010 в 14:20 - Христина


Виробництво в Китаї збільшилося, вказуючи на зростання інфляційного тиску

Підприємства Китаю збільшили виробництво в листопаді, проте різкий стрибок цін на сировину вказує на зростання інфляційного тиску і необхідність жорсткості грошово-кредитної політики.Офіційний індекс менеджерів із закупівель у Китаї (PMI) виріс в листопаді до позначки 55,2 пункту - максимуму останніх 7 місяців, перевищивши середній прогноз аналітиків, опитаних Reuters, у 54,7 пункту.

Хоча обсяги виробництва і кількість нових замовлень ростуть, у листопаді найбільше збільшилися ціни на виробничі ресурси підприємств - цей показник досяг 73,5 пункту в порівнянні з 69,9 пункту в жовтні.

"Основною проблемою економіки залишається інфляція", - сказав Жун Ма, економіст по Китаю з Deutsche Bank у Гонконгу.

"Як видно з цін на сировину, ми спостерігаємо істотне зростання не тільки індексу споживчих цін, а й індексу цін виробників (PPI)", - додав він.
 

Виробництво в Китаї збільшилося, вказуючи на зростання інфляційного тиску


Новини Статті Аналітика
Nissan Motor і Mitsubishi Motors домовилися про створення СП по виробництву міні-карів Nissan Motor і Mitsubishi Motors домовилися про створення СП по виробництву міні-карів Реалії та перспективи розвитку складського комплексу України Реалії та перспективи розвитку складського комплексу України Огляд ринків Азіатсько-Тихоокеанського регіону за 15.04.2011. Китай публікує дані про високі темпи інфляції Огляд ринків Азіатсько-Тихоокеанського регіону за 15.04.2011. Китай публікує дані про високі темпи інфляції
Ціни на харчі до 2030 року зростуть удвічі Ціни на харчі до 2030 року зростуть удвічі Сучасні аспекти планування у сфері інноваційної діяльності підприємств Сучасні аспекти планування у сфері інноваційної діяльності підприємств Огляд ринків Азіатсько-Тихоокеанського регіону за 30.03.2011. ВІдновлення зростання? Огляд ринків Азіатсько-Тихоокеанського регіону за 30.03.2011. ВІдновлення зростання?
Китай хоче виробити рекордну кількість сталі Китай хоче виробити рекордну кількість сталі Деякі поради інвестору Деякі поради інвестору Огляд ринків Азіатсько-Тихоокеанського регіону за 28.03.2011. Песимізм не проходить Огляд ринків Азіатсько-Тихоокеанського регіону за 28.03.2011. Песимізм не проходить
Мінекономіки Білорусі чекає розгону інфляції до 33-39% Мінекономіки Білорусі чекає розгону інфляції до 33-39% Економічна думка щодо розвитку підприємництва: історичний аспект Економічна думка щодо розвитку підприємництва: історичний аспект Огляд ринків Американського континенту за 22.03.2011. Привиди повертаються. Огляд ринків Американського континенту за 22.03.2011. Привиди повертаються.
Туркменістан має друге за величиною газове родовище у світі Туркменістан має друге за величиною газове родовище у світі Інтелектуальний капітал, як наукові інновації Інтелектуальний капітал, як наукові інновації Огляд європейських ринків за 22.03.2011. Боргова криза не зникає. Огляд європейських ринків за 22.03.2011. Боргова криза не зникає.

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Розум є у людини для того, щоб думати, а серце - щоб думати не тільки про себе!

Народна мудрість
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
    Створення сайту - Іннеті