Інвестиції.орг

Kyiv, Jul 17 16:31 | London, Jul 17 14:31 | New York, Jul 17 10:31
Shanghai, Jul 17 22:31 | Tokyo, Jul 17 23:31 | Sydney, Jul 18 01:31

ВВП Великобританії в І кварталі виріс на 0,5%

ВВП Великобританії в І кварталі виріс на 0,5%
28 квітня 2011 в 16:20 - Роман Зайцев


ВВП Великобританії в І кварталі виріс на 0,5%

Економіка Великобританії незначно відновилася на початку року, постраждавши від різкого скорочення активності в будівельному секторі, що, найімовірніше, підштовхне Банк Англії зберегти ключову ставку на рекордно низькому рівні протягом ще декількох місяців. У першому кварталі 2011 р. ВВП країни виріс на 0,5% до попереднього кварталу, як і очікували аналітики, після скорочення на ті ж 0,5% у четвертому кварталі 2010 р., передає Reuters.Це означає, що британська економіка практично не зросла за останні півроку і відстає від інших провідних економік.

Показник зростання в першому кварталі виявився нижчим, ніж припускали Банк Англії та Бюро бюджетної відповідальності на початку року, і ймовірно, це зміцнить становище опозиції, що критикує урядові заходи економії, багато з яких ще не вступили в дію.

Однак ринки були готові до слабких результатів, і після їх публікації фунт виріс, тому що інвестори відчули полегшення, побачивши, що ключові сектори, такі, як виробництво та послуги, розвивалися швидкими темпами. Сектор послуг виріс у першому кварталі на 0,9%, а виробничий сектор - на 1,1%.

Будівництво стало основним гальмом для економки, скоротившись на 4,7% і показавши найгірші результати з першого кварталу 2009 р., коли Великобританія була занурена в рецесію.

У цілому відновлення виглядає занадто слабким, щоб переконати більшість членів Банку Англії підняти ставку, незважаючи на те, що інфляція вдвічі перевищує орієнтир Центробанку - 2%.

Раніше економісти прогнозували зростання економіки Великобританії в І кварталі 2011 р. на рівні 0,5%.

Нагадаємо, ВВП Великобританії у IV кварталі 2010 р., за остаточними даними, в порівнянні з попереднім кварталом знизився на 0,5%. Це найзначніший спад показника за останні півтора року.

У річному численні ВВП Великобританії у IV кварталі 2010 р. виріс на 1,5%.

У IV кварталі 2010 р. виробництво в секторі послуг Великобританії, за остаточними даними, зменшилося на 0,6% в порівнянні з попереднім кварталом (раніше повідомлялося про зниження на 0,7%), а в промислових галузях підвищилося на 0,8% (раніше повідомлялося про зростання на 0,7%).

Відзначимо, в кінці грудня 2010 р. Fitch трохи скорегував у бік зниження середньостроковий прогноз щодо зростання ВВП у Великобританії з 2,3% до 2% в 2011 р. і з 2,6% до 2,4% в 2012 р., що відображає все ще слабкий рівень споживчої довіри і ділової упевненості в контексті підвищеної волатильності в Європі і планів зміцнення бюджету країни.

ВВП Великобританії в І кварталі виріс на 0,5%


Новини Статті Аналітика
У США зріс дохід від реклами в кінотеатрах У США зріс дохід від реклами в кінотеатрах Заводський сектор науки, як складова підвищення конкурентоспроможності інноваційної структури Заводський сектор науки, як складова підвищення конкурентоспроможності інноваційної структури Обзор фондового рынка 15.07.2011_Market review Обзор фондового рынка 15.07.2011_Market review
Постачання металопрокату на українському ринку зросло на 30% Постачання металопрокату на українському ринку зросло на 30% Інтелектуальний капітал, як наукові інновації Інтелектуальний капітал, як наукові інновації Обзор фондового рынка 13.07.2011_Market review Обзор фондового рынка 13.07.2011_Market review
Ціни на харчі до 2030 року зростуть удвічі Ціни на харчі до 2030 року зростуть удвічі Державно - приватне партнерство в Україні Державно - приватне партнерство в Україні Обзор фондового рынка 08.06.2011_PreMarket Обзор фондового рынка 08.06.2011_PreMarket
Обсяг реалізованої промпродукції в Україні за 4 місяці виріс на 32,5% Обсяг реалізованої промпродукції в Україні за 4 місяці виріс на 32,5% Зарубіжний досвід активізації інноваційної діяльності на підприємствах Зарубіжний досвід активізації інноваційної діяльності на підприємствах Макрогляд - березень 2011 Макрогляд - березень 2011
Пасажирські міжнародні авіаперевезення в Україні за I кв. зросли на 54% Пасажирські міжнародні авіаперевезення в Україні за I кв. зросли на 54% Перспективи формування національної інноваційної системи в Україні Перспективи формування національної інноваційної системи в Україні Підсумки торгового дня від інтернет-брокера iTrader Підсумки торгового дня від інтернет-брокера iTrader

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Соромно бути багатим, коли країна не має шляху. Соромно бути бідним, коли країна стала на свій шлях!

Конфуцій
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
    Створення сайту - Іннеті