Інвестиції.орг

Kyiv, Oct 18 02:59 | London, Oct 18 00:59 | New York, Oct 17 20:59
Shanghai, Oct 18 08:59 | Tokyo, Oct 18 09:59 | Sydney, Oct 18 11:59

Влада ОАЕ продовжує переговори щодо роботи сервісів комунікаторів Blackberry

Влада ОАЕ продовжує переговори щодо роботи сервісів комунікаторів Blackberry
8 жовтня 2010 в 18:37 - Уляна Роїк


Влада ОАЕ продовжує переговори щодо роботи сервісів комунікаторів Blackberry

ОАЕ не блокуватиме сервіси комунікаторів Blackberry 11 жовтня, як планувалося раніше. Про це повідомляє агентство WAM з посиланням на заяву Управління у справах телекомунікацій країни (TRA).  

У повідомленні наголошується, що канадська компанія RIM (Research and Motion) «проявила прагнення до співпраці для пошуку рішення в рамках законодавства ОАЕ».

У кінці вересня генеральний секретар виконавчого ради емірату Абу-Дабі Мухаммед аль-Баварді заявив, що переговори з виробником Blackberry компанією Research In Motion будуть закінчені до 11 жовтня.

Керівництво ОАЕ заявляло про готовність закрити телефонами BlackBerry доступ в Інтернет через те, що урядові служби не можуть отримати доступ до повідомлень, які відправляються з телефонів.

Раніше Саудівська Аравія домовилася з компанією-виробником телефонів про доступ до повідомлень, що відправляється через BlackBerry Messenger. Керівництво держави побоювалося, що громадяни арабської країни зможуть використовувати зашифровані канали для доступу до сайтів, які ображають ісламську моральність.

В кінці серпня представники Research in Motion пішли на зустріч вимогам Індії, надавши Делі доступ до приватних даних з сервісу Messenger.

 

Влада ОАЕ продовжує переговори щодо роботи сервісів комунікаторів Blackberry


Новини Статті Аналітика
Україна шукає партнера для видобутку нафти в ОАЕ Україна шукає партнера для видобутку нафти в ОАЕ Blackberry розкриває секрети Blackberry розкриває секрети ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ
Річна виручка Blackberry збільшилася на 33% до $19,9 млрд. Річна виручка Blackberry збільшилася на 33% до $19,9 млрд. Меблі як інвестиція в цінний предмет антикваріату Меблі як інвестиція в цінний предмет антикваріату Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.) Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.)
Etisalat не придбає 46% акцій Zain за $12 млрд. Etisalat не придбає 46% акцій Zain за $12 млрд. Засади планування на машинобудівному підприємстві з іноваційним наповненням Засади планування на машинобудівному підприємстві з іноваційним наповненням I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012
ОАЕ зацікавились інвестиційними проектами України ОАЕ зацікавились інвестиційними проектами України Впевненість у непевності. Курс гривні не застрахований від падіння Впевненість у непевності. Курс гривні не застрахований від падіння I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012
ОАЕ планують інвестувати 150 млн. євро в іспанські ощадні банки ОАЕ планують інвестувати 150 млн. євро в іспанські ощадні банки У Європі угоди з біткойнами звільнили від податків У Європі угоди з біткойнами звільнили від податків I-NVEST: Утренний комментарий от 31.05.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 31.05.2012

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Кредитори відрізняються кращою пам’яттю, ніж боржники.

Б.Франклін
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
 
 
Створення сайту - Іннеті