Інвестиції.орг

Kyiv, Jul 16 11:50 | London, Jul 16 09:50 | New York, Jul 16 05:50
Shanghai, Jul 16 17:50 | Tokyo, Jul 16 18:50 | Sydney, Jul 16 20:50

Влада ОАЕ продовжує переговори щодо роботи сервісів комунікаторів Blackberry

Влада ОАЕ продовжує переговори щодо роботи сервісів комунікаторів Blackberry
8 жовтня 2010 в 18:37 - Уляна Роїк


Влада ОАЕ продовжує переговори щодо роботи сервісів комунікаторів Blackberry

ОАЕ не блокуватиме сервіси комунікаторів Blackberry 11 жовтня, як планувалося раніше. Про це повідомляє агентство WAM з посиланням на заяву Управління у справах телекомунікацій країни (TRA).  У повідомленні наголошується, що канадська компанія RIM (Research and Motion) «проявила прагнення до співпраці для пошуку рішення в рамках законодавства ОАЕ».

У кінці вересня генеральний секретар виконавчого ради емірату Абу-Дабі Мухаммед аль-Баварді заявив, що переговори з виробником Blackberry компанією Research In Motion будуть закінчені до 11 жовтня.

Керівництво ОАЕ заявляло про готовність закрити телефонами BlackBerry доступ в Інтернет через те, що урядові служби не можуть отримати доступ до повідомлень, які відправляються з телефонів.

Раніше Саудівська Аравія домовилася з компанією-виробником телефонів про доступ до повідомлень, що відправляється через BlackBerry Messenger. Керівництво держави побоювалося, що громадяни арабської країни зможуть використовувати зашифровані канали для доступу до сайтів, які ображають ісламську моральність.

В кінці серпня представники Research in Motion пішли на зустріч вимогам Індії, надавши Делі доступ до приватних даних з сервісу Messenger.

 

Влада ОАЕ продовжує переговори щодо роботи сервісів комунікаторів Blackberry


Новини Статті Аналітика
Україна шукає партнера для видобутку нафти в ОАЕ Україна шукає партнера для видобутку нафти в ОАЕ Blackberry розкриває секрети Blackberry розкриває секрети ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ
Річна виручка Blackberry збільшилася на 33% до $19,9 млрд. Річна виручка Blackberry збільшилася на 33% до $19,9 млрд. Меблі як інвестиція в цінний предмет антикваріату Меблі як інвестиція в цінний предмет антикваріату Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.) Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.)
Etisalat не придбає 46% акцій Zain за $12 млрд. Etisalat не придбає 46% акцій Zain за $12 млрд. Засади планування на машинобудівному підприємстві з іноваційним наповненням Засади планування на машинобудівному підприємстві з іноваційним наповненням I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012
ОАЕ зацікавились інвестиційними проектами України ОАЕ зацікавились інвестиційними проектами України Впевненість у непевності. Курс гривні не застрахований від падіння Впевненість у непевності. Курс гривні не застрахований від падіння I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012
ОАЕ планують інвестувати 150 млн. євро в іспанські ощадні банки ОАЕ планують інвестувати 150 млн. євро в іспанські ощадні банки У Європі угоди з біткойнами звільнили від податків У Європі угоди з біткойнами звільнили від податків I-NVEST: Утренний комментарий от 31.05.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 31.05.2012

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Ось чотири кроки до будь-якого великого досягнення: чітке планування, ретельна підготовка, позитивний настрій і робота з ретельністю.

Вільям Вард
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
    Створення сайту - Іннеті