Інвестиції.орг

Kyiv, Apr 19 05:43 | London, Apr 19 03:43 | New York, Apr 18 23:43
Shanghai, Apr 19 11:43 | Tokyo, Apr 19 12:43 | Sydney, Apr 19 14:43

Віце-канцлер ФРН запропонував ввести обмеження рівня суверенного боргу країн ЄС

Віце-канцлер ФРН запропонував ввести обмеження рівня суверенного боргу країн ЄС
1 лютого 2011 в 20:22 - Христина


Віце-канцлер ФРН запропонував ввести обмеження рівня суверенного боргу країн ЄС

Міністр закордонних справ, віце-канцлер ФРН Гвідо Вестервелле закликав ввести законодавчі обмеження максимального рівня суверенного боргу держав-членів єврозони, передає агентство Market News International.Політик на прес-конференції у Берліні заявив, що неможливо перемогти боргову кризу, створюючи нові борги. Він додав, що необхідно провести структурні реформи і стабілізувати ситуацію в Європі, вирішивши першопричини кризи.

Вестервелле підкреслив, що явища, що розгортаються сьогодні, - не криза євро як валюти, а боргова криза країн єврозони.

У числі важливих реформ для боротьби з кризою Вестервелле запропонував запровадити суворі санкції проти членів єврозони, що порушують нормативи цієї структури (серед основних - норми рівня держборгу, дефіциту бюджету та інфляції), передає агентство Dow Jones. Іншою важливою мірою міністр вважає універсалізацію пенсійного законодавства.
 

Віце-канцлер ФРН запропонував ввести обмеження рівня суверенного боргу країн ЄС


Новини Статті Аналітика
Рівень безробіття в зоні євро в квітні не змінився і склав 9,9% Рівень безробіття в зоні євро в квітні не змінився і склав 9,9% Деякі поради інвестору Деякі поради інвестору Огляд ринків Азіатсько-Тихоокеанського регіону за 15.04.2011. Китай публікує дані про високі темпи інфляції Огляд ринків Азіатсько-Тихоокеанського регіону за 15.04.2011. Китай публікує дані про високі темпи інфляції
Ціни на харчі до 2030 року зростуть удвічі Ціни на харчі до 2030 року зростуть удвічі Управління інвестиційними ризиками підприємства Управління інвестиційними ризиками підприємства Огляд ринків Американського континенту за 24.03.2011. Прибутки компаній та допомога з безробіття. Огляд ринків Американського континенту за 24.03.2011. Прибутки компаній та допомога з безробіття.
Мінекономіки Білорусі чекає розгону інфляції до 33-39% Мінекономіки Білорусі чекає розгону інфляції до 33-39% Формування безпечного інноваційного розвитку та забезпечення інноваційної безпеки реону Формування безпечного інноваційного розвитку та забезпечення інноваційної безпеки реону Огляд ринків Американського континенту за 22.03.2011. Привиди повертаються. Огляд ринків Американського континенту за 22.03.2011. Привиди повертаються.
Туркменістан має друге за величиною газове родовище у світі Туркменістан має друге за величиною газове родовище у світі Маркетинговий підхід до дифузії інновацій у промисловості Маркетинговий підхід до дифузії інновацій у промисловості Огляд європейських ринків за 22.03.2011. Боргова криза не зникає. Огляд європейських ринків за 22.03.2011. Боргова криза не зникає.
ЄС пропонує Україні вибрати Митний союз, чи зону вільної торгівлі ЄС пропонує Україні вибрати Митний союз, чи зону вільної торгівлі Державно - приватне партнерство в Україні Державно - приватне партнерство в Україні Огляд ринку банківських депозитів в Україні в лютому Огляд ринку банківських депозитів в Україні в лютому

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Успіх не вимагає пояснень, невдача не сприймає виправдань.

Наполеон Хілл
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
    Створення сайту - Іннеті