Інвестиції.орг

Kyiv, Jun 22 02:48 | London, Jun 22 00:48 | New York, Jun 21 20:48
Shanghai, Jun 22 08:48 | Tokyo, Jun 22 09:48 | Sydney, Jun 22 11:48

Вітряні електростанції у Великобританії виявилися вдвічі дорожче газових

Вітряні електростанції у Великобританії виявилися вдвічі дорожче газових
29 вересня 2010 в 10:45 - Христина


Вітряні електростанції у Великобританії виявилися вдвічі дорожче газових

Виробництво вітряної електроенергії у Великобританії виявилася вдвічі дорожче генерування енергії на вугільних і газових електростанціях. Про це пише The Daily Telegraph з посиланням на дані британського дослідницького центру в галузі енергетики (Energy Research Centre).  Так, згідно з дослідженням ERS, виробництво енергії на прибережних вітряних електростанцій коштує на 90 відсотків дорожче, ніж енергія, вироблена на основі викопного палива, і на 50 відсотків більше енергії, одержуваної з ядерного палива.

Найдорожче обходиться безпосередньо будівництво вітряних електростанцій. Витрати на будівельні роботи зростають через сталь, що постійно дорожчає і ослаблення фунта стерлінгів.

Як відзначає видання, будівництво цього виду електростанцій зажадає значних інвестицій ще як мінімум протягом 20 років. Тим не менш ERS, британська влада з оптимізмом дивляться на розвиток вітроенергетики в країні.

23 вересня поточного року поблизу південно-східного узбережжя британського графства Кент була запущена в експлуатацію найбільша у світі вітрова електростанція Танет (Thanet). Її будівництво тривало близько двох років, інвестиції в проект склали 780 млн фунтів стерлінгів (1,2 мільярда доларів). Всього було встановлено 100 вітряних турбін з планованих 340. Потужність станції складе 300 мегават, що забезпечить потреби 200 тисяч будинків.

Інвестиції в чисту енергію у всьому світі з 2005 року зросли на 230 відсотків. Всього у 2009 році різними країнами на розвиток "зеленої" енергетики було виділено 162 млрд доларів.

 

Вітряні електростанції у Великобританії виявилися вдвічі дорожче газових


Новини Статті Аналітика
"Газпром" і Японія вкладуть 7 мільярдів в зріджений газ 10 повчальних випадків, що збагатили інвесторів 10 повчальних випадків, що збагатили інвесторів Щотижнева статистика публІчних ІСІ:  31.03-06.04.11 р. Щотижнева статистика публІчних ІСІ: 31.03-06.04.11 р.
Клюєв запрошує іспанські гроші в українське село Клюєв запрошує іспанські гроші в українське село Принцип інвестора венчурних проектів або бізнес-ангела Принцип інвестора венчурних проектів або бізнес-ангела Щомісячний огляд діяльності публічних ІСІ в Україні - березень 2011 року Щомісячний огляд діяльності публічних ІСІ в Україні - березень 2011 року
Клюєв закликає в Україну німецьких інвесторів Клюєв закликає в Україну німецьких інвесторів Актуальні напрями інвестиційних проектів Актуальні напрями інвестиційних проектів Аналітичний огляд ринку спільного інвестування у 4 кварталі 2010 року Аналітичний огляд ринку спільного інвестування у 4 кварталі 2010 року
ДТЕК планує інвестувати у вугледобувну і енергетичну галузі 20 млрд. доларів ДТЕК планує інвестувати у вугледобувну і енергетичну галузі 20 млрд. доларів Інвестиції у вино є одними з найпопулярніших Інвестиції у вино є одними з найпопулярніших УАІБ: Щотижнева статистика публічних ІСІ (відкриті, інтервальні, закриті фонди). 17.03-23.03.11 р. УАІБ: Щотижнева статистика публічних ІСІ (відкриті, інтервальні, закриті фонди). 17.03-23.03.11 р.
ВВП Великобританії I кварталі 2011 р. підвищився на 0,5% ВВП Великобританії I кварталі 2011 р. підвищився на 0,5% Вплив фінансової стійкості банківської системи на ефективність функціонування національної інноваційної інфраструктури Вплив фінансової стійкості банківської системи на ефективність функціонування національної інноваційної інфраструктури УАІБ: Щотижнева статистика публічних ІСІ (відкриті, інтервальні, закриті фонди). 10.03-16.03.11 р. УАІБ: Щотижнева статистика публічних ІСІ (відкриті, інтервальні, закриті фонди). 10.03-16.03.11 р.

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Розум є у людини для того, щоб думати, а серце - щоб думати не тільки про себе!

Народна мудрість
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
    Створення сайту - Іннеті