Інвестиції.орг

Kyiv, Oct 22 12:50 | London, Oct 22 10:50 | New York, Oct 22 06:50
Shanghai, Oct 22 18:50 | Tokyo, Oct 22 19:50 | Sydney, Oct 22 21:50

Вітряні електростанції у Великобританії виявилися вдвічі дорожче газових

Вітряні електростанції у Великобританії виявилися вдвічі дорожче газових
29 вересня 2010 в 10:45 - Христина


Вітряні електростанції у Великобританії виявилися вдвічі дорожче газових

Виробництво вітряної електроенергії у Великобританії виявилася вдвічі дорожче генерування енергії на вугільних і газових електростанціях. Про це пише The Daily Telegraph з посиланням на дані британського дослідницького центру в галузі енергетики (Energy Research Centre).  

Так, згідно з дослідженням ERS, виробництво енергії на прибережних вітряних електростанцій коштує на 90 відсотків дорожче, ніж енергія, вироблена на основі викопного палива, і на 50 відсотків більше енергії, одержуваної з ядерного палива.

Найдорожче обходиться безпосередньо будівництво вітряних електростанцій. Витрати на будівельні роботи зростають через сталь, що постійно дорожчає і ослаблення фунта стерлінгів.

Як відзначає видання, будівництво цього виду електростанцій зажадає значних інвестицій ще як мінімум протягом 20 років. Тим не менш ERS, британська влада з оптимізмом дивляться на розвиток вітроенергетики в країні.

23 вересня поточного року поблизу південно-східного узбережжя британського графства Кент була запущена в експлуатацію найбільша у світі вітрова електростанція Танет (Thanet). Її будівництво тривало близько двох років, інвестиції в проект склали 780 млн фунтів стерлінгів (1,2 мільярда доларів). Всього було встановлено 100 вітряних турбін з планованих 340. Потужність станції складе 300 мегават, що забезпечить потреби 200 тисяч будинків.

Інвестиції в чисту енергію у всьому світі з 2005 року зросли на 230 відсотків. Всього у 2009 році різними країнами на розвиток "зеленої" енергетики було виділено 162 млрд доларів.

 

Вітряні електростанції у Великобританії виявилися вдвічі дорожче газових


Новини Статті Аналітика
"Газпром" і Японія вкладуть 7 мільярдів в зріджений газ 10 повчальних випадків, що збагатили інвесторів 10 повчальних випадків, що збагатили інвесторів Щотижнева статистика публІчних ІСІ:  31.03-06.04.11 р. Щотижнева статистика публІчних ІСІ: 31.03-06.04.11 р.
Клюєв запрошує іспанські гроші в українське село Клюєв запрошує іспанські гроші в українське село Принцип інвестора венчурних проектів або бізнес-ангела Принцип інвестора венчурних проектів або бізнес-ангела Щомісячний огляд діяльності публічних ІСІ в Україні - березень 2011 року Щомісячний огляд діяльності публічних ІСІ в Україні - березень 2011 року
Клюєв закликає в Україну німецьких інвесторів Клюєв закликає в Україну німецьких інвесторів Актуальні напрями інвестиційних проектів Актуальні напрями інвестиційних проектів Аналітичний огляд ринку спільного інвестування у 4 кварталі 2010 року Аналітичний огляд ринку спільного інвестування у 4 кварталі 2010 року
ДТЕК планує інвестувати у вугледобувну і енергетичну галузі 20 млрд. доларів ДТЕК планує інвестувати у вугледобувну і енергетичну галузі 20 млрд. доларів Інвестиції у вино є одними з найпопулярніших Інвестиції у вино є одними з найпопулярніших УАІБ: Щотижнева статистика публічних ІСІ (відкриті, інтервальні, закриті фонди). 17.03-23.03.11 р. УАІБ: Щотижнева статистика публічних ІСІ (відкриті, інтервальні, закриті фонди). 17.03-23.03.11 р.
ВВП Великобританії I кварталі 2011 р. підвищився на 0,5% ВВП Великобританії I кварталі 2011 р. підвищився на 0,5% Вплив фінансової стійкості банківської системи на ефективність функціонування національної інноваційної інфраструктури Вплив фінансової стійкості банківської системи на ефективність функціонування національної інноваційної інфраструктури УАІБ: Щотижнева статистика публічних ІСІ (відкриті, інтервальні, закриті фонди). 10.03-16.03.11 р. УАІБ: Щотижнева статистика публічних ІСІ (відкриті, інтервальні, закриті фонди). 10.03-16.03.11 р.

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Чудеса – там, де в них вірять, і чим більше вірять, тим частіше вони трапляються.

Дені Дідро
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
 
 
Створення сайту - Іннеті