Інвестиції.орг

Kyiv, Jul 21 05:05 | London, Jul 21 03:05 | New York, Jul 20 23:05
Shanghai, Jul 21 11:05 | Tokyo, Jul 21 12:05 | Sydney, Jul 21 14:05

Великобританія не буде надавати фіндопомогу Росії, Китаю та Іраку

Великобританія не буде надавати фіндопомогу Росії, Китаю та Іраку
28 лютого 2011 в 10:28 - Христина


Великобританія не буде надавати фіндопомогу Росії, Китаю та Іраку

Уряд Великобританії змінює свої географічні пріоритети в сфері надання фінансової допомоги бідним країнам і викреслює із списку Росію, Китай та Ірак, передає BBC News.Як випливає з проекту бюджету міністерства з питань міжнародного розвитку, дотацій позбудуться 16 країн. При цьому розмір фінансової допомоги не тільки не зменшиться, але навіть зросте на третину. Замість Іраку і Росії гроші відправляться до Гани, Афганістан і ще 25 країн світу, які привернули увагу Лондона високою материнською смертністю, розмахами захворюваності малярією і голодом.

30% наданих Лондоном коштів підуть країнам з нестабільною політичною обстановкою. Лівії серед них немає, так як гуманітарної кризи в ній не спостерігається, підкреслив міністр.
 

Великобританія не буде надавати фіндопомогу Росії, Китаю та Іраку


Новини Статті Аналітика
Росія з Україною можуть об’єднати авіаактиви Росія з Україною можуть об’єднати авіаактиви Засади планування на машинобудівному підприємстві з іноваційним наповненням Засади планування на машинобудівному підприємстві з іноваційним наповненням Огляд ринків Азіатсько-Тихоокеанського регіону за 30.03.2011. ВІдновлення зростання? Огляд ринків Азіатсько-Тихоокеанського регіону за 30.03.2011. ВІдновлення зростання?
Євросоюз може відмовити Україні в кредиті через МВФ Євросоюз може відмовити Україні в кредиті через МВФ Необхідність аудиту в особистому прибутковому оподаткуванні Необхідність аудиту в особистому прибутковому оподаткуванні Огляд ринків Азіатсько-Тихоокеанського регіону за 28.03.2011. Песимізм не проходить Огляд ринків Азіатсько-Тихоокеанського регіону за 28.03.2011. Песимізм не проходить
Німеччина готова надати Греції додаткову фінансову допомогу Німеччина готова надати Греції додаткову фінансову допомогу Формування системи організаційного забезпечення інноваційного розвитку промислових підприємств Формування системи організаційного забезпечення інноваційного розвитку промислових підприємств Огляд ринків Американського континенту за 24.03.2011. Прибутки компаній та допомога з безробіття. Огляд ринків Американського континенту за 24.03.2011. Прибутки компаній та допомога з безробіття.
Росія може експортувати 20 мільйонів тонн зерна Росія може експортувати 20 мільйонів тонн зерна Особливості бюджетного процесу та його інфраструктура на вітчизняних ринках Особливості бюджетного процесу та його інфраструктура на вітчизняних ринках Огляд ринків Американського континенту за 23.03.2011. «Чорне» та звичайне золото. Огляд ринків Американського континенту за 23.03.2011. «Чорне» та звичайне золото.
Китай хоче виробити рекордну кількість сталі Китай хоче виробити рекордну кількість сталі Формування безпечного інноваційного розвитку та забезпечення інноваційної безпеки реону Формування безпечного інноваційного розвитку та забезпечення інноваційної безпеки реону Premarket від інтернет-брокера iTrader Premarket від інтернет-брокера iTrader

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Чим би ти не володів, ти або використовуєш це, або втрачаєш!

Генрі Форд
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
    Створення сайту - Іннеті