Інвестиції.орг

Kyiv, Jul 22 15:36 | London, Jul 22 13:36 | New York, Jul 22 09:36
Shanghai, Jul 22 21:36 | Tokyo, Jul 22 22:36 | Sydney, Jul 23 00:36

У США за чотири роки розорилися більш ніж 300 банків і ощадних установ

У США за чотири роки розорилися більш ніж 300 банків і ощадних установ
30 грудня 2010 в 10:30 - Роман Зайцев


У США за чотири роки розорилися більш ніж 300 банків і ощадних установ

Дані Федеральної корпорації зі страхування депозитів (Federal Deposit Insurance Corporation, FDIC) США свідчать про те, що понад 300 американських банків і ощадних установ зазнали краху за останні чотири роки.Як пише The Wall Street Journal, на момент колапсу частина цих фінкомпаній мала коефіцієнт достатності капіталу більш ніж 8%, що не набагато гірше середнього значення для 50 провідних банків (9%).

Однак серед збанкрутілих банків можна виділити й ті, які пішли в мінус, повністю вичерпавши капітал до моменту банкрутства. Як зазначають аналітики Keefe, Bruyette & Woods Inc., подібні відмінності вказують на те, що "банківські регулятори і органи окремих штатів не змогли досить швидко дістатися до таких банків, їм просто не вистачає персоналу та координації, щоб впоратися відразу з усіма проблемними установами" .

Як повідомляється, закриваючи банк, необхідно обрати правильний момент - надто поспішна ліквідація може призвести до відходу з ринку фінустанови, яка цілком могла б повернутися на прибутковий рівень і з часом підтримати стабільність кредитної системи. Тривале вичікування призводить до збільшення збитків для всіх зацікавлених сторін, включаючи FDIC як страховика депозитів і клієнтів проблемних банків.

На 30 вересня цього року в списку проблемних банків FDIC стояло близько 860 найменувань.

Експерти побоюються, що чисельність підрозділу FDIC, що займається проблемними банками, який в галузі неофіційно прозвали "моргом для загиблих банків", збільшилася з 219 співробітників в 2007 році до 2133 осіб у IV кварталі 2010 року, однак і цього може виявитися недостатньо.

Нагадаємо, як повідомлялося 15 листопада, фінансові регулятори в США закрили ще три банки в США, довівши таким чином їхню загальну кількість за поточний рік до 146, в той час як за аналогічний період минулого року було закрито 123 банки, а за весь 2009 рік - 140 банків.

Банкрутства американських банків у 2009 році коштували FDIC 36 мільярдів доларів, а витрати в 2010 році з даного приводу склали близько 21 мільярда доларів.

Сума виявилася нижчою завдяки тому, що розміри банків, закритих у поточному році виявилися меншими від тих, чия діяльність припинилася в 2009 році.

FDIC очікує, що загальний обсяг витрат на процес закриття банків у період з 2010 по 2014 року складе близько 52 мільярдів доларів.

У США за чотири роки розорилися більш ніж 300 банків і ощадних установ


Новини Статті Аналітика
Банки можуть збільшити обсяги споживчого кредитування Банки можуть збільшити обсяги споживчого кредитування Панама - один з найпривабливіших офшорних центрів світу Панама - один з найпривабливіших офшорних центрів світу Обзор фондового рынка 13.07.2011_Market review Обзор фондового рынка 13.07.2011_Market review
У США зріс дохід від реклами в кінотеатрах У США зріс дохід від реклами в кінотеатрах Роль інформаційно - комунікаційних технологій в діяльності промислово - фінансових груп Роль інформаційно - комунікаційних технологій в діяльності промислово - фінансових груп Обзор фондового рынка 11.07.2011_PreMarket Обзор фондового рынка 11.07.2011_PreMarket
Залишок коштів на коррахунках банків України на 31 травня збільшився на 182 млн грн. Залишок коштів на коррахунках банків України на 31 травня збільшився на 182 млн грн. Роль комерційних банків у розвитку інфраструктури фондового ринку Роль комерційних банків у розвитку інфраструктури фондового ринку Огляд вітчизняного фондового ринку за 10.05.2011 від ІГ Сократ Огляд вітчизняного фондового ринку за 10.05.2011 від ІГ Сократ
У Штатах почали розраховуватись золотом У Штатах почали розраховуватись золотом Головна проблема банківської системи - боржники, які прикриваються депутатськими значками Головна проблема банківської системи - боржники, які прикриваються депутатськими значками Огляд ринку банківських депозитів в Україні в лютому Огляд ринку банківських депозитів в Україні в лютому
Залишок коштів на коррахунках банків України на 30 травня зменшився на 782 млн грн. Залишок коштів на коррахунках банків України на 30 травня зменшився на 782 млн грн. НБУ лібералізує валютний ринок НБУ лібералізує валютний ринок Огляд українських ринків за 17.02.2011.  Неспокійний день Огляд українських ринків за 17.02.2011. Неспокійний день

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Хто кладе гроші в банк, не повинен забувати, що він просто пасажир, а кермо в руках у банку.

В.Швебель
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
    Створення сайту - Іннеті