Інвестиції.орг

Kyiv, Apr 19 03:38 | London, Apr 19 01:38 | New York, Apr 18 21:38
Shanghai, Apr 19 09:38 | Tokyo, Apr 19 10:38 | Sydney, Apr 19 12:38

У єврозоні зростають ризики прискорення інфляції

У єврозоні зростають ризики прискорення інфляції
6 травня 2011 в 09:20 - Роман Зайцев


У єврозоні зростають ризики прискорення інфляції

Європейський центральний банк (ЄЦБ) буде "уважно відстежувати" зростаючі ризики прискорення інфляції в єврозоні.Про це заявив глава ЄЦБ Жан-Клод Тріше сьогодні в ході прес-конференції за підсумками засідання, на якому було прийнято рішення зберегти базову процентну ставку на рівні 1,25% річних.

"Дуже важливо, щоб цінові коливання не призвели до збільшення інфляційного тиску. Європейський Центробанк продовжить уважно відслідковувати зміну цін, щоб гарантувати цінову стабільність", - цитує агентство Bloomberg слова президента ЄЦБ.

При цьому Тріше утримався від слів про необхідність дотримання "підвищеної пильності", які, на думку інвесторів, стали б сигналом чергового підвищення ставки в червні.

Слова про намір "уважно відстежувати" зміну цін свідчать про те, що ЄЦБ може підняти ставку вже після червневого засідання.

Нагадаємо, на початку квітня повідомлялося, що фактичні темпи економічного зростання в країнах єврозони виявилися набагато нижчими прогнозованих для поточного етапу відновлення: за даними економічного прогнозу компанії Ернст енд Янг Spring Eurozone Forecast (EEF), регіональний ВВП цього року зросте лише на 1,5 % і в 2012 році - на 1,7%.

У єврозоні зростають ризики прискорення інфляції


Новини Статті Аналітика
У США зріс дохід від реклами в кінотеатрах У США зріс дохід від реклами в кінотеатрах Деякі поради інвестору Деякі поради інвестору Огляд ринків Азіатсько-Тихоокеанського регіону за 15.04.2011. Китай публікує дані про високі темпи інфляції Огляд ринків Азіатсько-Тихоокеанського регіону за 15.04.2011. Китай публікує дані про високі темпи інфляції
Рівень безробіття в зоні євро в квітні не змінився і склав 9,9% Рівень безробіття в зоні євро в квітні не змінився і склав 9,9% Управління інвестиційними ризиками підприємства Управління інвестиційними ризиками підприємства Огляд ринків Американського континенту за 24.03.2011. Прибутки компаній та допомога з безробіття. Огляд ринків Американського континенту за 24.03.2011. Прибутки компаній та допомога з безробіття.
Постачання металопрокату на українському ринку зросло на 30% Постачання металопрокату на українському ринку зросло на 30% Формування безпечного інноваційного розвитку та забезпечення інноваційної безпеки реону Формування безпечного інноваційного розвитку та забезпечення інноваційної безпеки реону Огляд ринків Американського континенту за 22.03.2011. Привиди повертаються. Огляд ринків Американського континенту за 22.03.2011. Привиди повертаються.
Ціни на харчі до 2030 року зростуть удвічі Ціни на харчі до 2030 року зростуть удвічі Маркетинговий підхід до дифузії інновацій у промисловості Маркетинговий підхід до дифузії інновацій у промисловості Огляд європейських ринків за 22.03.2011. Боргова криза не зникає. Огляд європейських ринків за 22.03.2011. Боргова криза не зникає.
Обсяг реалізованої промпродукції в Україні за 4 місяці виріс на 32,5% Обсяг реалізованої промпродукції в Україні за 4 місяці виріс на 32,5% Державно - приватне партнерство в Україні Державно - приватне партнерство в Україні Огляд ринку банківських депозитів в Україні в лютому Огляд ринку банківських депозитів в Україні в лютому

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Успіх не вимагає пояснень, невдача не сприймає виправдань.

Наполеон Хілл
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
    Створення сайту - Іннеті