Інвестиції.орг

Kyiv, Aug 17 04:23 | London, Aug 17 02:23 | New York, Aug 16 22:23
Shanghai, Aug 17 10:23 | Tokyo, Aug 17 11:23 | Sydney, Aug 17 13:23

Ціни на каву досягли історичного максимуму

Ціни на каву досягли історичного максимуму
25 квітня 2011 в 13:30 - Роман Зайцев


Ціни на каву досягли історичного максимуму

Ціна за фунт кави - близько 0,45 кілограма, перевищила 3 долари вперше за 34 роки. Про це пише газета The Guardian.Зростання цін викликане неврожаєм кави сорту "Арабіка" і зростаючим попитом на високоякісну каву з боку середнього класу в країнах, що розвиваються - Індії, Китаї, Індонезії та Бразилії.

The Guardian пише, що на біржі зростає обсяг угод по доларових контрактах.

Дешева американська валюта робить ці угоди вигідніше контрактів в іншій валюті.

Зростання обсягу торгів також пов‘язують з хеджуванням інфляції.

Ціни на каву в останні 7 місяців збільшилися удвічі і очікується їх подальше зростання у зв‘язку зі скороченням світових запасів.

За повідомленням Міжнародної Кавової організації, запаси кави досягли 50-річного мінімуму.

Кава на полицях магазинів може помітно подорожчати, зазначає The Guardian, в той час як у кафе збільшення цін буде непомітним через низьку частку кави в структурі ціни.

Останній раз ціна на каву досягла 3 доларів за фунт в 1977 році, коли через заморозки в Бразилії загинув урожай 1975 року.

Бразилія є найбільшим виробником кави, на неї припадає близько 1 / 3 всієї кави.

Ціни на каву досягли історичного максимуму


Новини Статті Аналітика
Ціни на харчі до 2030 року зростуть удвічі Ціни на харчі до 2030 року зростуть удвічі Деякі поради інвестору Деякі поради інвестору Огляд ринків Азіатсько-Тихоокеанського регіону за 15.04.2011. Китай публікує дані про високі темпи інфляції Огляд ринків Азіатсько-Тихоокеанського регіону за 15.04.2011. Китай публікує дані про високі темпи інфляції
Росія перегляне ціну газу в обмін на ГТС Росія перегляне ціну газу в обмін на ГТС Управління інвестиційними ризиками підприємства Управління інвестиційними ризиками підприємства Огляд ринків Американського континенту за 22.03.2011. Привиди повертаються. Огляд ринків Американського континенту за 22.03.2011. Привиди повертаються.
Мінекономіки Білорусі чекає розгону інфляції до 33-39% Мінекономіки Білорусі чекає розгону інфляції до 33-39% Теоретико - методологічні засади стратегічного маркетингу на ринку спеціальної промислової продукції Теоретико - методологічні засади стратегічного маркетингу на ринку спеціальної промислової продукції Огляд європейських ринків за 22.03.2011. Боргова криза не зникає. Огляд європейських ринків за 22.03.2011. Боргова криза не зникає.
Ціни на пальне в Україні показали мляве зростання Ціни на пальне в Україні показали мляве зростання Фундаментальний аналіз та вплив зміни основних економічних показників на світову економіку та курси валют Фундаментальний аналіз та вплив зміни основних економічних показників на світову економіку та курси валют Огляд ринку банківських депозитів в Україні в лютому Огляд ринку банківських депозитів в Україні в лютому
"Газпром" каже, що ні про що з Україною не домовлявся Епоха нової резервної валюти Епоха нової резервної валюти Огляд ринків Азіатсько-Тихоокеанського регіону за 15.02.2011. І знову Китай Огляд ринків Азіатсько-Тихоокеанського регіону за 15.02.2011. І знову Китай

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Найсильніший той, хто має владу над собою.

Сенека
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
    Створення сайту - Іннеті