Інвестиції.орг

Kyiv, Jun 18 16:13 | London, Jun 18 14:13 | New York, Jun 18 10:13
Shanghai, Jun 18 22:13 | Tokyo, Jun 18 23:13 | Sydney, Jun 19 01:13

Ціна на нафту досягла дворічного максимуму5 листопада 2010 в 14:25 - Христина


Ціна на нафту досягла дворічного максимуму

Світові ціни на нафту зросли до максимуму за останні два роки після того, як Федеральна резервна система (ФРС) США оголосила про нову програму підтримки національної економіки, повідомляє Reuters. У ході торгів на біржі NYMEX 5 листопада вартість бареля нафти марки WTI з поставкою в грудні 2010 року виросла до 87,22 долара - максимального показника з 9 жовтня 2008 року.  До середини дня ціни на нафту WTI кілька опустилася - до 86,62 долара за барель, проте все одно перевищує максимум за останні півроку. У середу, 3 листопада, грудневі ф‘ючерси на нафту виросли в ціні більш ніж на долар - до 84,94 долара за барель.

3 листопада ФРС США повідомила, що вирішила викупити з ринку довгострокові державні облігації на суму 600 мільярдів доларів. Згідно з планами влади країни, цей захід буде сприяти подальшому зниженню ставок за іпотечними кредитами та зростання споживчої активності американців.

Однак інвестори побоюються, що подібний крок ФРС збільшить кількість доларів в економіці і, як очікується, може розігнати інфляцію. У зв‘язку з цим позиції долара на світовому валютному ринку за останні кілька днів ослабли. Так, протягом доби після рішення ФРС курс євро виріс на 2 центи, наблизившись до позначки 1,43 долара. Для порівняння, на початку вересня європейська валюта торгувалася впритул до позначки 1,27 долара.
 

Ціна на нафту досягла дворічного максимуму


Новини Статті Аналітика
У США зріс дохід від реклами в кінотеатрах У США зріс дохід від реклами в кінотеатрах Реалії та перспективи розвитку складського комплексу України Реалії та перспективи розвитку складського комплексу України Огляд вітчизняного фондового ринку за 10.05.2011 від ІГ Сократ Огляд вітчизняного фондового ринку за 10.05.2011 від ІГ Сократ
Ціни на харчі до 2030 року зростуть удвічі Ціни на харчі до 2030 року зростуть удвічі Сучасні аспекти планування у сфері інноваційної діяльності підприємств Сучасні аспекти планування у сфері інноваційної діяльності підприємств Огляд ринків Азіатсько-Тихоокеанського регіону за 15.04.2011. Китай публікує дані про високі темпи інфляції Огляд ринків Азіатсько-Тихоокеанського регіону за 15.04.2011. Китай публікує дані про високі темпи інфляції
У Штатах почали розраховуватись золотом У Штатах почали розраховуватись золотом Інвестиції у вино є одними з найпопулярніших Інвестиції у вино є одними з найпопулярніших Огляд ринків Американського континенту за 22.03.2011. Привиди повертаються. Огляд ринків Американського континенту за 22.03.2011. Привиди повертаються.
Мінекономіки Білорусі чекає розгону інфляції до 33-39% Мінекономіки Білорусі чекає розгону інфляції до 33-39% Деякі поради інвестору Деякі поради інвестору Огляд європейських ринків за 22.03.2011. Боргова криза не зникає. Огляд європейських ринків за 22.03.2011. Боргова криза не зникає.
"Укрнафта" продала на УМВБ нафти на 1,4 млрд грн. Окремі аспекти правового статусу компанії з управління активами інституту спільного інвестування Окремі аспекти правового статусу компанії з управління активами інституту спільного інвестування Огляд ринку банківських депозитів в Україні в лютому Огляд ринку банківських депозитів в Україні в лютому

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Чудеса – там, де в них вірять, і чим більше вірять, тим частіше вони трапляються.

Дені Дідро
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
    Створення сайту - Іннеті