Інвестиції.орг

Kyiv, Feb 23 01:17 | London, Feb 22 23:17 | New York, Feb 22 19:17
Shanghai, Feb 23 07:17 | Tokyo, Feb 23 08:17 | Sydney, Feb 23 10:17

Світовій економіці пророкують стагфляцію

Світовій економіці пророкують стагфляцію
26 травня 2011 в 15:00 - Роман Зайцев


Світовій економіці пророкують стагфляцію

Організація з економічного співробітництва і розвитку (ОЕСР) заявила, що пожвавлення світової економіки досі стоїть перед численними ризиками, які можуть призвести до так званої "стагфляції" (стагнація+інфляція).Згідно з прогнозом організації, приріст світової економіки 2011 року становитиме 4,2% порівняно з 4,9% у 2010 році, а 2012 року збільшиться до 4,6%, повідомляє агентство ВВС.

Однак в огляді, представленому в паризькому секретаріаті організації, сказано, що зростання цін на нафту та інші біржові товари, збитки внаслідок землетрусу в Японії і різке уповільнення темпів розвитку економіки Китаю здатні докорінно змінити економічну картину.

У деяких країнах може поширитися таке явище, як стагнація (відсутність росту економіки) і висока інфляція.

Висновки ОЕСР були оприлюднені 25 травня в її штаб-квартирі в Парижі.

Найбільшу загрозу для оздоровлення світової економіки становить подальше зростання цін на нафту, викликане політичною нестабільністю на Близькому Сході - вважають експерти організації, яка охоплює 34 країни з найбільш розвиненими або динамічними економіками світу.

Беручи до уваги подальшу нестабільність державних фінансових систем у багатьох країнах, ОЕСР застерігає, що в разі реалізації будь-якого з факторів ризику світові фінансові ринки можуть далі падати.

Натякаючи на становище в Конгресі США щодо визначення межі дефіциту федерального бюджету, ОЕСР у своєму звіті закликає "вийти з політичного глухого кута", щоб уряди могли впевнено вирішувати проблему дефіциту бюджетів.

З іншого боку, організація прогнозує, що за умови стабілізації цін на товари наслідки нещодавнього стрибка цін і руйнівного землетрусу в Японії для світового економічного зростання почнуть зменшуватися, а в другій половині року почнеться пожвавлення економічного зростання.

Як відомо, Україна, на відміну від Росії, не входить до Організації з економічного співробітництва і розвитку.

Світовій економіці пророкують стагфляцію


Новини Статті Аналітика
Україні прогнозують врожай зернових на рівні 44 млн т. Україні прогнозують врожай зернових на рівні 44 млн т. Глобальна конкренція в потенціалі реалізації стратегій інноваційної інтеорації Глобальна конкренція в потенціалі реалізації стратегій інноваційної інтеорації Україна: 20 минулих і 20 майбутніх років державотворення. Шлях до незалежності Україна: 20 минулих і 20 майбутніх років державотворення. Шлях до незалежності
Nokia прогнозує Nokia прогнозує "істотне зниження" виручки за підсумками II кварталу 2011 р. Екологізації виробництва на вітчизняних підприємствах: організаційно-економічний аспект Екологізації виробництва на вітчизняних підприємствах: організаційно-економічний аспект ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ
Fitch Ratings знизило рейтинг Кіпру до A- з Fitch Ratings знизило рейтинг Кіпру до A- з "негативним" прогнозом Інновації - шостий технологічний уклад Інновації - шостий технологічний уклад Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.) Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.)
Fitch переглянуло прогноз по рейтингах Японії у бік пониження Fitch переглянуло прогноз по рейтингах Японії у бік пониження Програмний підхід в управлінні інноваційним розвитком Програмний підхід в управлінні інноваційним розвитком I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012
ООН поліпшила оцінку зростання світової економіки в 2011 році ООН поліпшила оцінку зростання світової економіки в 2011 році Фундаментальний аналіз та вплив зміни основних економічних показників на світову економіку та курси валют Фундаментальний аналіз та вплив зміни основних економічних показників на світову економіку та курси валют I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Всі бої виграються до того, як вони починаються!

Шань Цу
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
    Створення сайту - Іннеті