Інвестиції.орг

Kyiv, Apr 12 14:42 | London, Apr 12 12:42 | New York, Apr 12 08:42
Shanghai, Apr 12 20:42 | Tokyo, Apr 12 21:42 | Sydney, Apr 12 23:42

Світові ціни на пшеницю впали на 16 відсотків за півтора місяця

Світові ціни на пшеницю впали на 16 відсотків за півтора місяця
23 вересня 2010 в 14:04 - Христина


Світові ціни на пшеницю впали на 16 відсотків за півтора місяця

Бушель (36 літрів) пшениці з доставкою в найближчому місяці на біржі в Чикаго вранці 23 вересня подешевшав на 10 центів і тепер коштує менше 7,1 долара. З початку серпня, коли Росія оголосила про заборону на експорт зерна, ціни впали приблизно на 12 відсотків: у серпні пшениця коштувала більше 8,5 доларів за бушель.  Нагадаємо, що посуха в Росії призвела до втрати чи не третини врожаю зернових в країні. У зв’язку з цим уряд оголосив про заборону на експорт зерна, що дозволило виробникам оголосити форс-мажор за раніше взятими зобов’язаннями. На ситуацію на світовому ринку зерна вплинула також посуха в Україні і занадто рясні дощі в Канаді. Плани щодо обмеження експорту розглядалися і в Казахстані.

Однак до вересня ситуація стабілізувалася. У Мінсільгоспі Росії, наприклад, заявили, що країні вистачить зерна для забезпечення власних потреб. Крім того, країна може реалізувати для внутрішніх потреб частину зерна із запасів. Це говорить про те, що Росія, можливо, не стане вдаватися до масових закупівель пшениці за кордоном.

Ціни на пшеницю, можливо, опустилися б ще нижче, якщо б не ослаблення курсу долара на світовому ринку, яке зафіксовано в останні дні. Слабкий долар вигідний імпортерам пшениці з США: вони підвищують попит на продукцію, що розганяє ціни, відзначало агентство Bloomberg.

 

Світові ціни на пшеницю впали на 16 відсотків за півтора місяця


Новини Статті Аналітика
Україна скоротила експорт електроенергії Україна скоротила експорт електроенергії Впевненість у непевності. Курс гривні не застрахований від падіння Впевненість у непевності. Курс гривні не застрахований від падіння Огляд вітчизняного фондового ринку за 10.05.2011 від ІГ Сократ Огляд вітчизняного фондового ринку за 10.05.2011 від ІГ Сократ
У США зріс дохід від реклами в кінотеатрах У США зріс дохід від реклами в кінотеатрах Розвиток ринку деривативів як інструменту перерозподілу оборотного капіталу Розвиток ринку деривативів як інструменту перерозподілу оборотного капіталу Огляд європейських ринків за 29.03.2011. Різноспрямована динаміка Огляд європейських ринків за 29.03.2011. Різноспрямована динаміка
Росія з Україною можуть об’єднати авіаактиви Росія з Україною можуть об’єднати авіаактиви Вплив інновацій на попит і пропозицію енергоресурсів Вплив інновацій на попит і пропозицію енергоресурсів Тижневий огляд фінансових ринків України Тижневий огляд фінансових ринків України
Ціни на харчі до 2030 року зростуть удвічі Ціни на харчі до 2030 року зростуть удвічі Розвиток інвестиційної діяльності: стратегії і умови їхньої реалізації Розвиток інвестиційної діяльності: стратегії і умови їхньої реалізації Огляд ринків Американського континенту за 24.03.2011. Прибутки компаній та допомога з безробіття. Огляд ринків Американського континенту за 24.03.2011. Прибутки компаній та допомога з безробіття.
У Штатах почали розраховуватись золотом У Штатах почали розраховуватись золотом Зарубіжний досвід активізації інноваційної діяльності на підприємствах Зарубіжний досвід активізації інноваційної діяльності на підприємствах Огляд ринків Американського континенту за 23.03.2011. «Чорне» та звичайне золото. Огляд ринків Американського континенту за 23.03.2011. «Чорне» та звичайне золото.

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Наші цілі - це наші мрії, які ми перетворюємо в плани, а потім, використовуючи власні дії - в реальність нашого життя.

Зіг Зіглар
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
    Створення сайту - Іннеті