Інвестиції.орг

Kyiv, Mar 21 01:03 | London, Mar 20 23:03 | New York, Mar 20 19:03
Shanghai, Mar 21 07:03 | Tokyo, Mar 21 08:03 | Sydney, Mar 21 10:03

Standard & Poor’s знизило рейтинг Португалії на два рівні27 березня 2011 в 10:39 - Христина


Standard & Poor’s знизило рейтинг Португалії на два рівні

Міжнародне рейтингове агентство Standard & Poor's знизило довгостроковий рейтинг Португалії на два щаблі - з "A-" до "BBB", повідомляє прес-служба агентства. Рейтинг залишений на перегляд з "негативним" прогнозом.

У S&P незадоволені недавньої відставкою прем‘єр-міністра Жозе Сократеша і побоюються, що збільшення політичної невизначеності в країні може негативно позначитися на довірі ринку до Португалії і підвищує ризики рефінансування. На формування нового уряду агентство відводить Лісабону два місяці.

До S&P аналогічне рішення знизити рейтинг Португалії взяло агентство Fitch. Він зменшив довгостроковий рейтинг дефолту Португалії в іноземній і національній валютах до "A-", а короткостроковий рейтинг - з "F1" до "F2".
 

Standard & Poor’s знизило рейтинг Португалії на два рівні


Новини Статті Аналітика
Fitch Ratings знизило рейтинг Кіпру до A- з Fitch Ratings знизило рейтинг Кіпру до A- з "негативним" прогнозом Епоха нової резервної валюти Епоха нової резервної валюти Обзор фондового рынка 14.07.2011_PreMarket Обзор фондового рынка 14.07.2011_PreMarket
Нацбанк Білорусі з 1 червня 2011 р. підвищує ставку рефінансування до 16% річних Нацбанк Білорусі з 1 червня 2011 р. підвищує ставку рефінансування до 16% річних Фінансові та боргові проблеми американських штатів Фінансові та боргові проблеми американських штатів Огляд європейських ринків за 23.03.2011. Дорогоцінні метали все вирішують. Огляд європейських ринків за 23.03.2011. Дорогоцінні метали все вирішують.
S&P знизило кредитний рейтинг Білорусі S&P знизило кредитний рейтинг Білорусі Як грамотно поводитись з боргами? Як грамотно поводитись з боргами? Огляд ринків Американського континенту за 16.03.2011. Ядерна криза. Огляд ринків Американського континенту за 16.03.2011. Ядерна криза.
Fitch переглянуло прогноз по рейтингах Японії у бік пониження Fitch переглянуло прогноз по рейтингах Японії у бік пониження 10 найбільших збитків акціонерів British Petroleum 10 найбільших збитків акціонерів British Petroleum Огляд європейських ринків за 16.03.2011. Японська трагедія. Огляд європейських ринків за 16.03.2011. Японська трагедія.
У банків росте заборгованість за кредитами рефінансування перед НБУ У банків росте заборгованість за кредитами рефінансування перед НБУ Розвиток іпотечного страхування  в Україні Розвиток іпотечного страхування в Україні Огляд ринків Азіатсько-Тихоокеанського регіону за 28.01.2011. Тиждень завершується на песимістичній ноті Огляд ринків Азіатсько-Тихоокеанського регіону за 28.01.2011. Тиждень завершується на песимістичній ноті

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Літом я часто їжджу на рибалку. Мені особисто подобається полуниця і вершки, але я помітив, що по якійсь дивній причині риби надають перевагу черв’якам. Тому на рибалці, не думаючи про свої особисті бажання, я насаджую на гачок не полуницю з вершками, а черв’яка, і приманюю цим рибу. Чому б не привертати увагу людей до себе за допомогою такого ж хорошого підходу? Для чого говорити про те, чого хочемо ми? Це по-дитячому. Безглуздо... Тому на землі немає іншого способу впливу на людей, окрім, як говорити їм про те, чого хочуть вони показувати їм, як це краще зробити!

Дейл Карнегі
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
 
 
Створення сайту - Іннеті