Інвестиції.орг

Kyiv, Jun 26 03:35 | London, Jun 26 01:35 | New York, Jun 25 21:35
Shanghai, Jun 26 09:35 | Tokyo, Jun 26 10:35 | Sydney, Jun 26 12:35

S&P знизило рейтинг Греції з BB- до B

S&P знизило рейтинг Греції з BB- до B
Рейтинг: 0
Голосів: 0
10 травня 2011 в 10:00 - Роман Зайцев


S&P знизило рейтинг Греції з BB- до B

Міжнародне рейтингове агентство Standard & Poor's (S&P) знизило довгостроковий суверенний рейтинг Греції на два щаблі - з BB- до B. Короткостроковий рейтинг країни знижений з B до C.Обидва рейтинги залишені в списку CreditWatch на перегляді з можливістю подальшого зниження. Чергове зниження рейтингів Греції обумовлено збільшеною вірогідністю того, що Греція вдасться до реструктуризації заборгованості через продовження термінів існуючих зобов‘язань, відзначається в повідомленні S&P.

Раніше сьогодні німецькі ЗМІ з посиланням на свої джерела повідомили, що Греція хоче полегшити умови програми фінансової допомоги, наданої партнерами по єврозоні та Міжнародним валютним фондом (МВФ).

Зокрема, джерела, залучені в відповідний переговорний процес, повідомили, що країна просить знизити процентну ставку по кредитах від ЄС та МВФ і відсунути термін виконання мети щодо скорочення бюджетного дефіциту до 3% ВВП на два роки - до 2016 р.

Також повідомлялося, що грецький уряд хотів би послабити зобов‘язання зі скорочення державних витрат, взяті в рамках кредитної програми, тому що вони занадто важко позначаються на економіці країни.

Нагадаємо, в травні 2010 р. ЄС і МВФ відкрили Греції кредитну лінію на 110 млрд євро, пов‘язавши фінансову допомогу з жорсткими заходами економії. Зокрема, Греція зобов‘язалася до 2014 р. скоротити бюджетний дефіцит до 3% від ВВП. Однак через рік після того, як країни єврозони і МВФ погодилися надати Греції фінансову допомогу, стало ясно, що країна не справляється з наміченим планом. Так, дефіцит бюджету Греції за підсумками 2010 р. виявився на позначці 10,5% ВВП - вище цільових орієнтирів влади і прогнозів Євросоюзу.

За даними німецьких ЗМІ, минулого тижня в Люксембурзі відбулося суворо конфіденційне засідання міністрів фінансів єврозони, на якому обговорювалася можливість виходу Греції із зони євро. Влада Греції спростовує цю інформацію.

Раніше, 29 березня S&P знизило суверенний рейтинг Греції відразу на два щаблі - з BB+ до BB-.

S&P знизило рейтинг Греції з BB- до B


Новини Статті Аналітика
Nokia прогнозує Nokia прогнозує "істотне зниження" виручки за підсумками II кварталу 2011 р. Греція перебуває на межі банківського краху Греція перебуває на межі банківського краху Огляд вітчизняного фондового ринку за 10.05.2011 від ІГ Сократ Огляд вітчизняного фондового ринку за 10.05.2011 від ІГ Сократ
Fitch Ratings вважає, що Греції може знадобитися 100 млрд євро додаткової фінансової допомоги Fitch Ratings вважає, що Греції може знадобитися 100 млрд євро додаткової фінансової допомоги Акції європейських компаній падають Акції європейських компаній падають Огляд ринків Азіатсько-Тихоокеанського регіону за 28.01.2011. Тиждень завершується на песимістичній ноті Огляд ринків Азіатсько-Тихоокеанського регіону за 28.01.2011. Тиждень завершується на песимістичній ноті
Німеччина готова надати Греції додаткову фінансову допомогу Німеччина готова надати Греції додаткову фінансову допомогу У рейтингу легкості ведення бізнесу Україна піднялася на 2 позиції У рейтингу легкості ведення бізнесу Україна піднялася на 2 позиції Україна: 20 минулих і 20 майбутніх років державотворення. Шлях до незалежності Україна: 20 минулих і 20 майбутніх років державотворення. Шлях до незалежності
Fitch Ratings знизило рейтинг Кіпру до A- з Fitch Ratings знизило рейтинг Кіпру до A- з "негативним" прогнозом Акції Акції "Луганськтепловозу" впали на 24,3% ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ
МВФ не має наміру припиняти допомогу Греції МВФ не має наміру припиняти допомогу Греції Меблі як інвестиція в цінний предмет антикваріату Меблі як інвестиція в цінний предмет антикваріату Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.) Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.)

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Гроші – це воля, викарбувана із золота.

Е.Ремарк
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
    Створення сайту - Іннеті