Інвестиції.орг

Kyiv, Jul 17 04:47 | London, Jul 17 02:47 | New York, Jul 16 22:47
Shanghai, Jul 17 10:47 | Tokyo, Jul 17 11:47 | Sydney, Jul 17 13:47

Росія рекордно підвищує мито на експорт бензину

Росія рекордно підвищує мито на експорт бензину
29 квітня 2011 в 15:00 - Роман Зайцев


Росія рекордно підвищує мито на експорт бензину

У Росії експортне мито на бензин з 1 травня виросте на 44% - до 408,3 долара за тонну, що становить 90% від ставки мита на нафту, яка буде встановлена у травні.Про це повідомляє РІА "Новости" із посиланням на джерело в одному з російських відомств фінансово-економічного блоку.

"Було прийнято рішення збільшити мито на бензин до 90% від мита на нафту. З 1 травня це рішення набуде чинності", - сказав співрозмовник агентства.

Прем‘єр-міністр РФ Володимир Путін у четвер доручив Міненерго підготувати необхідні документи, щоб із травня підвищити експортні мита на бензин, одночасно знизивши ПВКК або низку акцизів.

Зараз мито на бензин складає 67% від мита на нафту.

Експортне мито на російську нафту з 1 травня збільшиться на 30 доларів, або на 7%, - до 453,7 долара за тонну. Відповідно, мито на бензин складе 408,3 долара за тонну.

Раніше уряд РФ прийняв постанову, відповідно до якої мито на світлі нафтопродукти, до яких належить бензин, повинна була скласти 304 долара за тонну.

За словами джерела, у найближчі дні до постанови будуть внесені зміни.

Першим з російських регіонів із дефіцитом бензину зіткнувся Алтайський край, а потім проблеми почалися в Томську, Новосибірську, Іркутську, республіці Тува, Мурманську, Санкт-Петербурзі, на Сахаліні, в Ярославлі, Курську, Краснодарі.

Генпрокуратура РФ заявила про цінову змову на ринку нафтопродуктів.

ФАС на федеральному рівні почала нову масштабну перевірку нафтових компаній.

Територіальні підрозділи ФАС у низці регіонів також почали перевіряти причини різкого зростання цін на бензин.

Росія рекордно підвищує мито на експорт бензину


Новини Статті Аналітика
Україна скоротила експорт електроенергії Україна скоротила експорт електроенергії Зарубіжний досвід активізації інноваційної діяльності на підприємствах Зарубіжний досвід активізації інноваційної діяльності на підприємствах Огляд українських ринків за 14.02.2011.  Укрнафта тягне ринки вгору Огляд українських ринків за 14.02.2011. Укрнафта тягне ринки вгору
У США зріс дохід від реклами в кінотеатрах У США зріс дохід від реклами в кінотеатрах Класифікація інституціональних проблем, які обмежують інноваційний розвиток Класифікація інституціональних проблем, які обмежують інноваційний розвиток Огляд ринків Азіатсько-Тихоокеанського регіону за 14.02.2011. Статистика з Китаю стимулює впевнене зростання Огляд ринків Азіатсько-Тихоокеанського регіону за 14.02.2011. Статистика з Китаю стимулює впевнене зростання
Росія з Україною можуть об’єднати авіаактиви Росія з Україною можуть об’єднати авіаактиви "ОАК-Антонов" можуть передати виробничі активи авіабудівних підприємств Росії та Україні Україна: перебіг торгів Україна: перебіг торгів
Постачання металопрокату на українському ринку зросло на 30% Постачання металопрокату на українському ринку зросло на 30% Білоруські компанії мігрують в Росію і Україну Білоруські компанії мігрують в Росію і Україну ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ
Ціни на харчі до 2030 року зростуть удвічі Ціни на харчі до 2030 року зростуть удвічі Фундаментальний аналіз та вплив зміни основних економічних показників на світову економіку та курси валют Фундаментальний аналіз та вплив зміни основних економічних показників на світову економіку та курси валют Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.) Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.)

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Ось чотири кроки до будь-якого великого досягнення: чітке планування, ретельна підготовка, позитивний настрій і робота з ретельністю.

Вільям Вард
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
    Створення сайту - Іннеті