Інвестиції.орг

Kyiv, Oct 03 12:43 | London, Oct 03 10:43 | New York, Oct 03 06:43
Shanghai, Oct 03 18:43 | Tokyo, Oct 03 19:43 | Sydney, Oct 03 21:43

Росія хоче монополізувати "Південний потік"

Росія хоче монополізувати "Південний потік"
25 травня 2011 в 13:00 - Роман Зайцев


Росія хоче монополізувати "Південний потік"

Москва хоче, щоб Європейський Союз розглядав запропонований газопровід "Південний потік" як частину російських транснаціональних трубопроводів.Про це заявив міністр енергетики РФ Сергій Шматко.

Російський міністр сказав, що проситиме європейських лідерів у Брюселі розглядати "Південний потік" як продовження мереж, що існують, і таким чином, третім сторонам було б не дозволено мати доступ до нового трубопроводу.

"Ми створюємо великі транскордонні газопроводи, проте не можемо підписувати довгострокових контрактів, хоча європейці самі не проти довгострокових угод", - заявив Шматко.

"Ми пропонуємо, щоб ЄС розглядав "Південний потік" як продовження наших транскордонних магістральних газопроводів і заборонив доступ до нього третіх сторін", - наголосив він.

Росія хоче монополізувати "Південний потік"


Новини Статті Аналітика
Росія з Україною можуть об’єднати авіаактиви Росія з Україною можуть об’єднати авіаактиви "ОАК-Антонов" можуть передати виробничі активи авіабудівних підприємств Росії та Україні Україна: 20 минулих і 20 майбутніх років державотворення. Шлях до незалежності Україна: 20 минулих і 20 майбутніх років державотворення. Шлях до незалежності
Росія може експортувати 20 мільйонів тонн зерна Росія може експортувати 20 мільйонів тонн зерна Білоруські компанії мігрують в Росію і Україну Білоруські компанії мігрують в Росію і Україну ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ
Росія перегляне ціну газу в обмін на ГТС Росія перегляне ціну газу в обмін на ГТС Перспективи нафто-газового сектору в Україні Перспективи нафто-газового сектору в Україні Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.) Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.)
Медведєв не хоче одностороннього перегляду газових угод Медведєв не хоче одностороннього перегляду газових угод Потенційні ринки для інвестування Потенційні ринки для інвестування I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012
Росія скасує ембарго на експорт зерна з 1 липня Росія скасує ембарго на експорт зерна з 1 липня Меблі як інвестиція в цінний предмет антикваріату Меблі як інвестиція в цінний предмет антикваріату I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Присягаюся своїм життям і любов'ю до нього, що ніколи не буду жити заради іншої людини і ніколи не попрошу і не змушу іншу людину жити заради мене.

Айн Ренд
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
    Створення сайту - Іннеті