Інвестиції.орг

Kyiv, May 23 21:55 | London, May 23 19:55 | New York, May 23 15:55
Shanghai, May 24 03:55 | Tokyo, May 24 04:55 | Sydney, May 24 06:55

Рішення про інвестування в "Набукко" перенесли на наступний рік

Рішення про інвестування в "Набукко" перенесли на наступний рік
Рейтинг: 0
Голосів: 0
11 жовтня 2010 в 16:45 - Роман Зайцев


Рішення про інвестування в "Набукко" перенесли на наступний рік

Остаточне рішення щодо інвестицій в трубопровід "Набукко", точно не буде прийняте цього року і було відкладене до 2011 року, оскільки все ще тягнуться переговори з Азербайджаном про поставки газу.  Проект "Набукко", вартістю 7,9 млрд. євро, є частиною зусиль ЄС з диверсифікації постачань природного газу шляхом доставки до 31 млрд. кубометрів газу щорічно з Каспійського регіону до концентратору в Австрії через Туреччину та Балкани.

Будівництво газопроводу, яке вже неодноразово переносили, має за планом розпочатися наступного року, а перші поставки газу повинні бути в кінці 2014 року.

"Ми точно не зможемо прийняти це рішення цього року, це не станеться до 2011 року", цитує Майкла Ульбріха, голову міжнародних трубопровідних проектів енергетичної групи “OMV” австрійська “Der Standard”.

“OMV”– один з шести акціонерів "Набукко".

Розташований у Відні консорціум розповсюдив заяву, в якій йдеться про те, що терміни проекту були "злегка перенесені" минулого місяця через обговорення поставок газу.

"Ми збираємо наші проектні зусилля зі стороною постачальників. Акціонери ведуть переговори щодо контрактів на постачання газу, які є основою для прийняття остаточного інвестиційного рішення," сказав речник "Набукко" Крістіан Долезал.

Азербайджан веде переговори з більш ніж 20 компаніями і консорціумами і прийме рішення наприкінці цього року, який проект отримає газ з гігантського родовища "Шах-Деніз II", що перебуває під спільним управлінням з “BP” і “Statoil”.

Уряд заявив, що газові контракти дістануться тим, хто запропонує найвищу ціни, і пропозиції Росії та "Набукко" розглядаються як основні суперники.

"Газпром" вже заявив, що його конкуренти будуть нездатні перебити його ціни на газ з "Шах-Деніз ІІ".

"Набукко" очікує, що транспортуватиму перший газ з Іраку, 10 млрд. кубометрів, а ще 8 млрд. кубометрів – з "Шах Денізу" в 2015 році.

Рішення про інвестування в "Набукко" перенесли на наступний рік


Новини Статті Аналітика
Туркменістан має друге за величиною газове родовище у світі Туркменістан має друге за величиною газове родовище у світі 10 повчальних випадків, що збагатили інвесторів 10 повчальних випадків, що збагатили інвесторів Щотижнева статистика публІчних ІСІ:  31.03-06.04.11 р. Щотижнева статистика публІчних ІСІ: 31.03-06.04.11 р.
"Газпром" і Японія вкладуть 7 мільярдів в зріджений газ Принцип інвестора венчурних проектів або бізнес-ангела Принцип інвестора венчурних проектів або бізнес-ангела Щомісячний огляд діяльності публічних ІСІ в Україні - березень 2011 року Щомісячний огляд діяльності публічних ІСІ в Україні - березень 2011 року
Клюєв запрошує іспанські гроші в українське село Клюєв запрошує іспанські гроші в українське село Актуальні напрями інвестиційних проектів Актуальні напрями інвестиційних проектів Аналітичний огляд ринку спільного інвестування у 4 кварталі 2010 року Аналітичний огляд ринку спільного інвестування у 4 кварталі 2010 року
Клюєв закликає в Україну німецьких інвесторів Клюєв закликає в Україну німецьких інвесторів Інвестиції у вино є одними з найпопулярніших Інвестиції у вино є одними з найпопулярніших УАІБ: Щотижнева статистика публічних ІСІ (відкриті, інтервальні, закриті фонди). 17.03-23.03.11 р. УАІБ: Щотижнева статистика публічних ІСІ (відкриті, інтервальні, закриті фонди). 17.03-23.03.11 р.
ДТЕК планує інвестувати у вугледобувну і енергетичну галузі 20 млрд. доларів ДТЕК планує інвестувати у вугледобувну і енергетичну галузі 20 млрд. доларів Вплив фінансової стійкості банківської системи на ефективність функціонування національної інноваційної інфраструктури Вплив фінансової стійкості банківської системи на ефективність функціонування національної інноваційної інфраструктури УАІБ: Щотижнева статистика публічних ІСІ (відкриті, інтервальні, закриті фонди). 10.03-16.03.11 р. УАІБ: Щотижнева статистика публічних ІСІ (відкриті, інтервальні, закриті фонди). 10.03-16.03.11 р.

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Хто багато працює, у того не має часу робити гроші!

Рокфелер
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
 
 
Створення сайту - Іннеті