Інвестиції.орг

Kyiv, Nov 19 00:41 | London, Nov 18 22:41 | New York, Nov 18 18:41
Shanghai, Nov 19 06:41 | Tokyo, Nov 19 07:41 | Sydney, Nov 19 09:41

РФ, Білорусь і Казахстан підписали всі документи щодо створення ЄЕП

РФ, Білорусь і Казахстан підписали всі документи щодо створення ЄЕП
10 грудня 2010 в 08:47 - Роман Зайцев


РФ, Білорусь і Казахстан підписали всі документи щодо створення ЄЕП

Росія, Білорусь і Казахстан підписали всі 17 документів щодо створення Єдиного економічного простору. Про це повідомив на зустрічі глав держав - учасниць Євразійського економічного співтовариства (ЄврАзЕС) Президент Білорусі Олександр Лукашенко."Ми констатуємо створення єдиного економічного простору. Підписані всі 17 документів", - підкреслив О.Лукашенко.

О.Лукашенко відзначив, що Росія і Казахстан - "це монстри, держави, забезпечені вуглеводневою сировиною". Тому, за його словами, Білорусії і Росії, та і Казахстану при створенні єдиного економічного простору потрібно було зняти низку питань. Наприклад, питання про митні збори на нафтопродукти, що поставляються з Росії до Білорусі. "Я хочу подякувати керівництво Росії, що сьогодні до зустрічі в рамках Митного союзу ми зібралися тут, в Кремлі, і всі питання були зняті. Ми розчистили шлях до підписання всіх 17 документів по ЄЕП", - сказав президент. Для Білорусі це означає зняття мит на нафту, що поставляється з Росії для білоруських нафтопереробних підприємств. "Ми дали нашим підприємствам в Казахстані, в Росії і головне в Білорусі вільно конкурувати в рамках Митного союзу", - сказав О.Лукашенко.

Нагадаємо, 19 листопада Росія, Білорусь і Казахстан підписали низку угод, що формують Єдиний економічний простір (ЄЕП). Зокрема, підписані угоди про узгоджену макроекономічну політику, про єдині принципи і правила конкуренції, про співпрацю з протидії нелегальної трудової міграції з третіх держав, про правовий статус мігрантів і членів їх сімей, а також угоду про забезпечення доступу до послуг природних монополій у сфері електроенергетики, включаючи основи ціноутворення і тарифної політики.

Раніше прем’єр-міністр Росії Володимир Путін повідомляв, що робота над всіма документами ЄЕП в рамках Митного союзу РФ, Білорусі і Казахстану може бути завершена до 9 грудня 2010 р., коли відбудеться саміт Президентів трьох країн.

Нагадаємо, Митний союз Білорусі, Казахстану і Російської Федерації був створений 6 липня 2010 р., коли набув чинності новий Митний кодекс країн - учасниць Митного союзу. Очікується, що до 2012 р. буде створено Єдиний економічний простір для Росії, Білорусі і Казахстану, що прискорить інтеграцію економік і бізнесу трьох країн.

Відзначимо, на початку грудня міністр економіки Василь Цушко заявив, що Україна не веде переговори щодо вступу в ЄЕП, але готова брати участь як спостерігач в організації, адже її учасники є сусідами і стратегічними партнерами України.

РФ, Білорусь і Казахстан підписали всі документи щодо створення ЄЕП


Новини Статті Аналітика
Nissan Motor і Mitsubishi Motors домовилися про створення СП по виробництву міні-карів Nissan Motor і Mitsubishi Motors домовилися про створення СП по виробництву міні-карів "Одеса-Броди" може почати працювати на Коломойського Україна: 20 минулих і 20 майбутніх років державотворення. Шлях до незалежності Україна: 20 минулих і 20 майбутніх років державотворення. Шлях до незалежності
Уряд Білорусі повернув державне регулювання цін на ряд продуктів Уряд Білорусі повернув державне регулювання цін на ряд продуктів Меблі як інвестиція в цінний предмет антикваріату Меблі як інвестиція в цінний предмет антикваріату ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ
"Ютейр" і "Мотор Січ" підписали угоду про ремонт авіадвигунів для вертольотів на 20 млн доларів Засади планування на машинобудівному підприємстві з іноваційним наповненням Засади планування на машинобудівному підприємстві з іноваційним наповненням Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.) Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.)
Нацбанк Білорусі з 1 червня 2011 р. підвищує ставку рефінансування до 16% річних Нацбанк Білорусі з 1 червня 2011 р. підвищує ставку рефінансування до 16% річних Впевненість у непевності. Курс гривні не застрахований від падіння Впевненість у непевності. Курс гривні не застрахований від падіння I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012
S&P знизило кредитний рейтинг Білорусі S&P знизило кредитний рейтинг Білорусі У Європі угоди з біткойнами звільнили від податків У Європі угоди з біткойнами звільнили від податків I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Наші цілі - це наші мрії, які ми перетворюємо в плани, а потім, використовуючи власні дії - в реальність нашого життя.

Зіг Зіглар
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
    Створення сайту - Іннеті