Інвестиції.орг

Kyiv, Apr 20 15:25 | London, Apr 20 13:25 | New York, Apr 20 09:25
Shanghai, Apr 20 21:25 | Tokyo, Apr 20 22:25 | Sydney, Apr 21 00:25

РФ, Білорусь і Казахстан підписали всі документи щодо створення ЄЕП

РФ, Білорусь і Казахстан підписали всі документи щодо створення ЄЕП
10 грудня 2010 в 08:47 - Роман Зайцев


РФ, Білорусь і Казахстан підписали всі документи щодо створення ЄЕП

Росія, Білорусь і Казахстан підписали всі 17 документів щодо створення Єдиного економічного простору. Про це повідомив на зустрічі глав держав - учасниць Євразійського економічного співтовариства (ЄврАзЕС) Президент Білорусі Олександр Лукашенко."Ми констатуємо створення єдиного економічного простору. Підписані всі 17 документів", - підкреслив О.Лукашенко.

О.Лукашенко відзначив, що Росія і Казахстан - "це монстри, держави, забезпечені вуглеводневою сировиною". Тому, за його словами, Білорусії і Росії, та і Казахстану при створенні єдиного економічного простору потрібно було зняти низку питань. Наприклад, питання про митні збори на нафтопродукти, що поставляються з Росії до Білорусі. "Я хочу подякувати керівництво Росії, що сьогодні до зустрічі в рамках Митного союзу ми зібралися тут, в Кремлі, і всі питання були зняті. Ми розчистили шлях до підписання всіх 17 документів по ЄЕП", - сказав президент. Для Білорусі це означає зняття мит на нафту, що поставляється з Росії для білоруських нафтопереробних підприємств. "Ми дали нашим підприємствам в Казахстані, в Росії і головне в Білорусі вільно конкурувати в рамках Митного союзу", - сказав О.Лукашенко.

Нагадаємо, 19 листопада Росія, Білорусь і Казахстан підписали низку угод, що формують Єдиний економічний простір (ЄЕП). Зокрема, підписані угоди про узгоджену макроекономічну політику, про єдині принципи і правила конкуренції, про співпрацю з протидії нелегальної трудової міграції з третіх держав, про правовий статус мігрантів і членів їх сімей, а також угоду про забезпечення доступу до послуг природних монополій у сфері електроенергетики, включаючи основи ціноутворення і тарифної політики.

Раніше прем’єр-міністр Росії Володимир Путін повідомляв, що робота над всіма документами ЄЕП в рамках Митного союзу РФ, Білорусі і Казахстану може бути завершена до 9 грудня 2010 р., коли відбудеться саміт Президентів трьох країн.

Нагадаємо, Митний союз Білорусі, Казахстану і Російської Федерації був створений 6 липня 2010 р., коли набув чинності новий Митний кодекс країн - учасниць Митного союзу. Очікується, що до 2012 р. буде створено Єдиний економічний простір для Росії, Білорусі і Казахстану, що прискорить інтеграцію економік і бізнесу трьох країн.

Відзначимо, на початку грудня міністр економіки Василь Цушко заявив, що Україна не веде переговори щодо вступу в ЄЕП, але готова брати участь як спостерігач в організації, адже її учасники є сусідами і стратегічними партнерами України.

РФ, Білорусь і Казахстан підписали всі документи щодо створення ЄЕП


Новини Статті Аналітика
Nissan Motor і Mitsubishi Motors домовилися про створення СП по виробництву міні-карів Nissan Motor і Mitsubishi Motors домовилися про створення СП по виробництву міні-карів "Одеса-Броди" може почати працювати на Коломойського Україна: 20 минулих і 20 майбутніх років державотворення. Шлях до незалежності Україна: 20 минулих і 20 майбутніх років державотворення. Шлях до незалежності
Уряд Білорусі повернув державне регулювання цін на ряд продуктів Уряд Білорусі повернув державне регулювання цін на ряд продуктів Меблі як інвестиція в цінний предмет антикваріату Меблі як інвестиція в цінний предмет антикваріату ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ
"Ютейр" і "Мотор Січ" підписали угоду про ремонт авіадвигунів для вертольотів на 20 млн доларів Засади планування на машинобудівному підприємстві з іноваційним наповненням Засади планування на машинобудівному підприємстві з іноваційним наповненням Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.) Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.)
Нацбанк Білорусі з 1 червня 2011 р. підвищує ставку рефінансування до 16% річних Нацбанк Білорусі з 1 червня 2011 р. підвищує ставку рефінансування до 16% річних Впевненість у непевності. Курс гривні не застрахований від падіння Впевненість у непевності. Курс гривні не застрахований від падіння I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012
S&P знизило кредитний рейтинг Білорусі S&P знизило кредитний рейтинг Білорусі У Європі угоди з біткойнами звільнили від податків У Європі угоди з біткойнами звільнили від податків I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Про нас думають погано лише ті, хто гірше нас, а ті хто краще нас ... Їм просто не до нас.

Омар Хайям
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
    Створення сайту - Іннеті