Інвестиції.орг

Kyiv, Mar 23 07:20 | London, Mar 23 05:20 | New York, Mar 23 01:20
Shanghai, Mar 23 13:20 | Tokyo, Mar 23 14:20 | Sydney, Mar 23 16:20

Путін зірвав вступ Росії до СОТ

Путін зірвав вступ Росії до СОТ
Рейтинг: 0
Голосів: 0
1 вересня 2010 в 11:33 - Роман Зайцев


Путін зірвав вступ Росії до СОТ

Заявка Росії на вступ до Світової організації торгівлі опинилася під загрозою після того, як російський прем'єр-міністр Володимир Путін оголосив про плани підвищення мит на автомобілі. Про це пише видання The Financial Times.  

Як сказав російський прем'єр, західним партнерам було запропоновано домовитися таким чином: "Ми зараз нічого не будемо робити в напрямку підвищення митних зборів. Але ось вам часовий графік: в такі-то роки ми почнемо поступово піднімати митні тарифи, спочатку на ввезення уживаної техніки, потім поступово будемо підвищувати митні збори і на нові автомобілі, готову продукцію".

При цьому влада не хоче підривати іноземний бізнес в Росії.

"Приходьте до нас і розвертайте тут своє виробництво", - сказав Путін.

Плани Путіна загрожують заявці Росії на вступ до СОТ, яка розглядається з 1993 року, зазначає видання.

За умовами, узгодженими зі Світовою організацією торгівлі, Росія повинна знизити тарифи на імпорт автомобілів з нинішніх 30% до 15% протягом семи років з моменту вступу.

Фахівці з питань торгівлі шукають уточнення зауважень Путіна.

Цього літа високопоставлені чиновники передрікали, що будуть вітати Росію зі вступом до СОТ на початку 2011 року, нагадує FT.

"Я був дуже здивований. За угодами з СОТ, було б нормально підняти тарифи для старих автомобілів, але не нових", - цитує видання слова Олексія Портанського з Інституту торгової політики Вищої школи економіки.

Путін зірвав вступ Росії до СОТ


Новини Статті Аналітика
Посол Німеччини каже, що вступ України до Митного союзу закриє їй двері у ЗВТ Посол Німеччини каже, що вступ України до Митного союзу закриє їй двері у ЗВТ "ОАК-Антонов" можуть передати виробничі активи авіабудівних підприємств Росії та Україні ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ
Росія з Україною можуть об’єднати авіаактиви Росія з Україною можуть об’єднати авіаактиви Білоруські компанії мігрують в Росію і Україну Білоруські компанії мігрують в Росію і Україну Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.) Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.)
Росія може експортувати 20 мільйонів тонн зерна Росія може експортувати 20 мільйонів тонн зерна СОТ хоче, щоб Україна знизила експортні мита на брухт СОТ хоче, щоб Україна знизила експортні мита на брухт I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012
Росія перегляне ціну газу в обмін на ГТС Росія перегляне ціну газу в обмін на ГТС Перспективи нафто-газового сектору в Україні Перспективи нафто-газового сектору в Україні I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012
Медведєв не хоче одностороннього перегляду газових угод Медведєв не хоче одностороннього перегляду газових угод Потенційні ринки для інвестування Потенційні ринки для інвестування I-NVEST: Утренний комментарий от 31.05.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 31.05.2012

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Все, що нам потрібно для досягнення успіху знаходиться не в заморських далях, а в нашій власній голові - саме там і треба шукати все необхідне.

Роберт Стівенсон
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
 
 
Створення сайту - Іннеті