Інвестиції.орг

Kyiv, Oct 20 22:49 | London, Oct 20 20:49 | New York, Oct 20 16:49
Shanghai, Oct 21 04:49 | Tokyo, Oct 21 05:49 | Sydney, Oct 21 07:49

Путін вважає, що від модернізації України добре стане й Росії

Путін вважає, що від модернізації України добре стане й Росії
Рейтинг: 0
Голосів: 0
6 жовтня 2010 в 10:10 - Роман Зайцев


Путін вважає, що від модернізації України добре стане й Росії

Модернізація виробництв в Україні позитивно позначиться на Росії.  

Про це прем`єр-міністр Росії Володимир Путін заявив в ході інвестиційного форуму "ВТБ Капітал" "Росія кличе!", повідомляє УНІАН.

"Щодо української економіки, то в деяких галузях виробництва у нас на 30-35-40-50% пов`язані підприємства між собою, (вони) не можуть існувати без взаємного обміну комплектуючими і технологіями", - сказав Путін.

Він переконаний, що якщо в одному сегменті великого підприємства відбувається модернізація, то неминуче відбувається модернізація в іншому сегменті.

На його думку, якщо в Україні будуть посилено займатися модернізацією, то це об`єктивно позначиться на модернізації російської економіки.

Він вважає, що за попередні роки було дуже багато втрачено у темпах розвитку в Україні, і це було зв`язано, насамперед, з проблемами політичного характеру.

"Дуже багато було плутанини, галасу, і за цих умов важко було зважитися уряду на якісь серйозні кроки з модернізації, тому багато треба надолужувати. Якщо вдасться прискореними темпами вирішувати це завдання - ми тільки порадіємо", - сказав Путін.

Він також відзначив, що ключовою метою Росії є модернізація.

За його словами, у РФ планується зниження доходів від нафтогазового сектора і збільшення доходів в середньостроковій перспективі від оброблювальної промисловості і промисловості високих технологій.

Путін вважає, що від модернізації України добре стане й Росії


Новини Статті Аналітика
Росія з Україною можуть об’єднати авіаактиви Росія з Україною можуть об’єднати авіаактиви 10 повчальних випадків, що збагатили інвесторів 10 повчальних випадків, що збагатили інвесторів Щотижнева статистика публІчних ІСІ:  31.03-06.04.11 р. Щотижнева статистика публІчних ІСІ: 31.03-06.04.11 р.
Росія може експортувати 20 мільйонів тонн зерна Росія може експортувати 20 мільйонів тонн зерна Принцип інвестора венчурних проектів або бізнес-ангела Принцип інвестора венчурних проектів або бізнес-ангела Щомісячний огляд діяльності публічних ІСІ в Україні - березень 2011 року Щомісячний огляд діяльності публічних ІСІ в Україні - березень 2011 року
Росія перегляне ціну газу в обмін на ГТС Росія перегляне ціну газу в обмін на ГТС Актуальні напрями інвестиційних проектів Актуальні напрями інвестиційних проектів Аналітичний огляд ринку спільного інвестування у 4 кварталі 2010 року Аналітичний огляд ринку спільного інвестування у 4 кварталі 2010 року
Медведєв не хоче одностороннього перегляду газових угод Медведєв не хоче одностороннього перегляду газових угод Інвестиції у вино є одними з найпопулярніших Інвестиції у вино є одними з найпопулярніших УАІБ: Щотижнева статистика публічних ІСІ (відкриті, інтервальні, закриті фонди). 17.03-23.03.11 р. УАІБ: Щотижнева статистика публічних ІСІ (відкриті, інтервальні, закриті фонди). 17.03-23.03.11 р.
Росія скасує ембарго на експорт зерна з 1 липня Росія скасує ембарго на експорт зерна з 1 липня Вплив фінансової стійкості банківської системи на ефективність функціонування національної інноваційної інфраструктури Вплив фінансової стійкості банківської системи на ефективність функціонування національної інноваційної інфраструктури УАІБ: Щотижнева статистика публічних ІСІ (відкриті, інтервальні, закриті фонди). 10.03-16.03.11 р. УАІБ: Щотижнева статистика публічних ІСІ (відкриті, інтервальні, закриті фонди). 10.03-16.03.11 р.

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Дорогоцінний камінь не можна відполірувати без тертя. Так само і людина не може стати успішним без достатньої кількості важких спроб.

Конфуцій
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
 
 
Створення сайту - Іннеті