Інвестиції.орг

Kyiv, Jun 24 15:41 | London, Jun 24 13:41 | New York, Jun 24 09:41
Shanghai, Jun 24 21:41 | Tokyo, Jun 24 22:41 | Sydney, Jun 25 00:41

Промислові ціни в ЄС зросли на 1,5%

Промислові ціни в ЄС зросли на 1,5%




3 березня 2011 в 11:12 - Христина


Промислові ціни в ЄС зросли на 1,5%

Промислові ціни в єврозоні за підсумками січня цього року збільшилися щодо попереднього місяця на 1,5%, говориться в повідомленні європейського статистичного агентства Євростат. До січня 2010 року показник збільшився на 6,1%.



Аналітики, опитані інформаційною агенцією Market News International, прогнозували зростання показника на 1,1% і на 5,8% відповідно.

Ціни виробників промислової продукції в 27 країнах-членах Європейського союзу в січні підвищилися на 1,4% в місячному і 6,5% у річному вираженні.

У місячному вираженні найсильніше зростання в країнах ЄС зафіксовано в Іспанії (+2,4%) і Нідерландах (+2,1%). У річному вираженні рекордсменом стала Болгарія (+11,1%).

Промислові ціни в єврозоні за підсумками грудня минулого року виросли в місячному вираженні на 0,8%. У 27 країнах Євросоюзу показник, за уточненими даними, підвищився на 1,2%, а не на 1,1%, як повідомлялося раніше.
 

Промислові ціни в ЄС зросли на 1,5%


Новини Статті Аналітика
Рівень безробіття в зоні євро в квітні не змінився і склав 9,9% Рівень безробіття в зоні євро в квітні не змінився і склав 9,9% Формування безпечного інноваційного розвитку та забезпечення інноваційної безпеки реону Формування безпечного інноваційного розвитку та забезпечення інноваційної безпеки реону Огляд ринків Американського континенту за 24.03.2011. Прибутки компаній та допомога з безробіття. Огляд ринків Американського континенту за 24.03.2011. Прибутки компаній та допомога з безробіття.
Туркменістан має друге за величиною газове родовище у світі Туркменістан має друге за величиною газове родовище у світі Маркетинговий підхід до дифузії інновацій у промисловості Маркетинговий підхід до дифузії інновацій у промисловості ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ
ЄС пропонує Україні вибрати Митний союз, чи зону вільної торгівлі ЄС пропонує Україні вибрати Митний союз, чи зону вільної торгівлі Державно - приватне партнерство в Україні Державно - приватне партнерство в Україні Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.) Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.)
ЄС хоче протестувати українські АЕС ЄС хоче протестувати українські АЕС Єврорегіональний вектор транскордонного розвитку підприємства Єврорегіональний вектор транскордонного розвитку підприємства I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012
Єврокомісія підтримала проект будівництва Єврокомісія підтримала проект будівництва "Південного потоку" Комерціалізація інновацій та науково-технічних розробок з використанням потенціалу регіональної інноваційної інфраструктури Комерціалізація інновацій та науково-технічних розробок з використанням потенціалу регіональної інноваційної інфраструктури I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Розум є у людини для того, щоб думати, а серце - щоб думати не тільки про себе!

Народна мудрість
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
    Створення сайту - Іннеті