Інвестиції.орг

Kyiv, Jul 21 05:53 | London, Jul 21 03:53 | New York, Jul 20 23:53
Shanghai, Jul 21 11:53 | Tokyo, Jul 21 12:53 | Sydney, Jul 21 14:53

Промислові ціни в ЄС зросли на 1,5%

Промислові ціни в ЄС зросли на 1,5%
3 березня 2011 в 11:12 - Христина


Промислові ціни в ЄС зросли на 1,5%

Промислові ціни в єврозоні за підсумками січня цього року збільшилися щодо попереднього місяця на 1,5%, говориться в повідомленні європейського статистичного агентства Євростат. До січня 2010 року показник збільшився на 6,1%.Аналітики, опитані інформаційною агенцією Market News International, прогнозували зростання показника на 1,1% і на 5,8% відповідно.

Ціни виробників промислової продукції в 27 країнах-членах Європейського союзу в січні підвищилися на 1,4% в місячному і 6,5% у річному вираженні.

У місячному вираженні найсильніше зростання в країнах ЄС зафіксовано в Іспанії (+2,4%) і Нідерландах (+2,1%). У річному вираженні рекордсменом стала Болгарія (+11,1%).

Промислові ціни в єврозоні за підсумками грудня минулого року виросли в місячному вираженні на 0,8%. У 27 країнах Євросоюзу показник, за уточненими даними, підвищився на 1,2%, а не на 1,1%, як повідомлялося раніше.
 

Промислові ціни в ЄС зросли на 1,5%


Новини Статті Аналітика
Рівень безробіття в зоні євро в квітні не змінився і склав 9,9% Рівень безробіття в зоні євро в квітні не змінився і склав 9,9% Формування безпечного інноваційного розвитку та забезпечення інноваційної безпеки реону Формування безпечного інноваційного розвитку та забезпечення інноваційної безпеки реону Огляд ринків Американського континенту за 24.03.2011. Прибутки компаній та допомога з безробіття. Огляд ринків Американського континенту за 24.03.2011. Прибутки компаній та допомога з безробіття.
Туркменістан має друге за величиною газове родовище у світі Туркменістан має друге за величиною газове родовище у світі Маркетинговий підхід до дифузії інновацій у промисловості Маркетинговий підхід до дифузії інновацій у промисловості Україна: 20 минулих і 20 майбутніх років державотворення. Шлях до незалежності Україна: 20 минулих і 20 майбутніх років державотворення. Шлях до незалежності
ЄС пропонує Україні вибрати Митний союз, чи зону вільної торгівлі ЄС пропонує Україні вибрати Митний союз, чи зону вільної торгівлі Державно - приватне партнерство в Україні Державно - приватне партнерство в Україні ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ
ЄС хоче протестувати українські АЕС ЄС хоче протестувати українські АЕС Єврорегіональний вектор транскордонного розвитку підприємства Єврорегіональний вектор транскордонного розвитку підприємства Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.) Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.)
Єврокомісія підтримала проект будівництва Єврокомісія підтримала проект будівництва "Південного потоку" Комерціалізація інновацій та науково-технічних розробок з використанням потенціалу регіональної інноваційної інфраструктури Комерціалізація інновацій та науково-технічних розробок з використанням потенціалу регіональної інноваційної інфраструктури I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Як з’їсти слона? По кусочкам!

Народна мудрість
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
    Створення сайту - Іннеті