Інвестиції.орг

Kyiv, Oct 23 09:12 | London, Oct 23 07:12 | New York, Oct 23 03:12
Shanghai, Oct 23 15:12 | Tokyo, Oct 23 16:12 | Sydney, Oct 23 18:12

Переможці і переможені на автомобільному ринку в Китаї

Переможці і переможені на автомобільному ринку в Китаї
27 серпня 2010 в 18:00 - Уляна Роїк


Переможці і переможені на автомобільному ринку в Китаї

Обсяг продажів автомобілів збільшився на 45% протягом перших 7 місяців 2010 року. На китайському автомобільному ринку переможених немає, на разі.  

Збільшення продажів відбувається рівномірно із зростанням економіки та переході від незвичних транспортних засобів до більш звичайних міні-та малих вантажівок і автобусів.

За перші сім місяців цього року, в Китаї було продано 6,2 млн. легкових автомобілів. Звідси 4,1 млн. одиниць, або 67% - це іноземні бренди, і 2,1 млн. одиниць, або 33% - вітчизняні моделі.

іПерші ряди серед іноземних брендів займають такі марки як Volkswagen, з часткою на ринку трохи більше ніж 16% і General Motors майже 10% . Toyota, Honda, Nissan і Hyundai йдуть слідом, кожна з яких володіє в середньому по 6%. Тим часом, BYD і Chery отримали за сім місяців близько 5% кожна, а Geely б’є їх по п’ятах з своїми 4%.

Незважаючи на домінуючі позиції іноземних підприємств, група місцевих брендів швидко набирає силу.

Лише за липень, продажі автомобілів місцевого виробництва збільшилися на 59% у порівнянні з попереднім роком. Тим часом збільшення продажів іноземних виробників на 39%, не таке значне, як в попередні роки.

Переважаюча присутність іноземних марок на автомобільному ринку в Китаї з роками все більше і більше обмежується.

По-перше, місцеві марки вдосконалюються з кожним роком, а різниця в технології і якості зменшується.

По-друге іноземним компаніям заборонено володіти часткою в спільній компанії, яка перевищує 50%. Це робить іноземних виробників залежними від їхніх партнерів.

Якщо все це взяти до уваги, то через 10 років переваги володіння на ринку зміниться. На ринку автомобілів у Китаї будуть домінувати такі компанії, як Chery, Geely, BYD, Great Wall і багато інших ще невідомих сьогодні.
 

Переможці і переможені на автомобільному ринку в Китаї


Новини Статті Аналітика
Стихійні лиха в Японії вплинули на постачання автомобілів в Україну Стихійні лиха в Японії вплинули на постачання автомобілів в Україну Застосування інноваційних рішень при організації обслуговування негабаритних та надважких вантажів авіаційним транспортом Застосування інноваційних рішень при організації обслуговування негабаритних та надважких вантажів авіаційним транспортом Огляд ринків Азіатсько-Тихоокеанського регіону за 30.03.2011. ВІдновлення зростання? Огляд ринків Азіатсько-Тихоокеанського регіону за 30.03.2011. ВІдновлення зростання?
Чистий прибуток концерну Toyota за підсумками 2010-2011 фінансового року виріс на 94,9% Чистий прибуток концерну Toyota за підсумками 2010-2011 фінансового року виріс на 94,9% Технології виробництва біопалива Технології виробництва біопалива Огляд ринків Азіатсько-Тихоокеанського регіону за 01.02.2011. На ринках регіону панує оптимізм Огляд ринків Азіатсько-Тихоокеанського регіону за 01.02.2011. На ринках регіону панує оптимізм
Чистий прибуток General Motors за I кв. 2011 р. зріс в 3,5 рази Чистий прибуток General Motors за I кв. 2011 р. зріс в 3,5 рази Меблі як інвестиція в цінний предмет антикваріату Меблі як інвестиція в цінний предмет антикваріату ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ
Україні загрожує дефіцит японських авто Україні загрожує дефіцит японських авто Засади планування на машинобудівному підприємстві з іноваційним наповненням Засади планування на машинобудівному підприємстві з іноваційним наповненням Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.) Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.)
На японських заводах Honda обсяг виробництва  до кінця 2011 р. повернеться до норми На японських заводах Honda обсяг виробництва до кінця 2011 р. повернеться до норми Впевненість у непевності. Курс гривні не застрахований від падіння Впевненість у непевності. Курс гривні не застрахований від падіння I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Любов - це безцінний дар. Це єдина річ, яку ми можемо подарувати і все ж вона у тебе залишається.

Лев Толстой
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
 
 
Створення сайту - Іннеті