Інвестиції.орг

Kyiv, Jul 21 16:12 | London, Jul 21 14:12 | New York, Jul 21 10:12
Shanghai, Jul 21 22:12 | Tokyo, Jul 21 23:12 | Sydney, Jul 22 01:12

ОПЕК не буде підвищувати видобуток нафти

ОПЕК не буде підвищувати видобуток нафти
27 грудня 2010 в 14:52 - Христина


ОПЕК не буде підвищувати видобуток нафти

Організація країн-експортерів нафти (ОПЕК) не бачить потреби у підвищенні видобутку, тому що світові запаси нафти ще високі, а нинішнє зростання цін пояснюється в основному незвично холодною погодою.Більше того, міністри ОПЕК з арабських країн, які зустрілися в минулі вихідні в Каїрі, дали зрозуміти, що квоти на видобуток можуть залишитися незмінними весь 2011 рік.

Міністр нафтової промисловості ОАЕ Мохаммед аль-Хамлі назвав запаси нафти "вельми високими".

"Вони перевищують середній п'ятирічний показник. Ринок добре забезпечується", - запевнив він покупців.

Ціни на нафту WTI і Brent наближаються до $100 за барель, і як мінімум керівники нафтової галузі Кувейту, Іраку та Лівії вважають цю ціну справедливою.

Міністр нафтової промисловості Катару Абдулла аль-Атийя думає, що ОПЕК не стане підвищувати видобуток в 2011 році.

"Я не думаю, що наступна нарада ОПЕК відбудеться раніше червня, бо ціни на нафту стабільні", - сказав він.

Деякі делегати закликали експортерів краще дотримуватися обмежень на видобуток. У листопаді квоти дотримувалися на 56 відсотків, за розрахунками Reuters.

Останній раз картель переглядав квоти на видобуток у грудні 2008 року, знизивши їх на 4,2 мільйона барелів на добу. На думку експертів, видобувні потужності країн, що входять в ОПЕК, дозволяють їм підвищити видобуток на 6 мільйонів барелів на добу.

На зустрічі в Каїрі також були присутні представники арабських країн, що не входять в ОПЕК - Тунісу, Єгипту, Сирії та Бахрейну.
 

ОПЕК не буде підвищувати видобуток нафти


Новини Статті Аналітика
"Укравтопром" просить ввести квоти для іномарок Вплив інновацій на попит і пропозицію енергоресурсів Вплив інновацій на попит і пропозицію енергоресурсів ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ
Україна скасувала квоти на експорт зернових Україна скасувала квоти на експорт зернових В Україні можуть ввести квоти на імпорт автомобілів В Україні можуть ввести квоти на імпорт автомобілів Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.) Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.)
Росія планує зберегти видобуток нафти на рівні 505 млн т до 2020 р. Росія планує зберегти видобуток нафти на рівні 505 млн т до 2020 р. Меблі як інвестиція в цінний предмет антикваріату Меблі як інвестиція в цінний предмет антикваріату I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012
Верховна рада обклала митом експорт зерна Верховна рада обклала митом експорт зерна Засади планування на машинобудівному підприємстві з іноваційним наповненням Засади планування на машинобудівному підприємстві з іноваційним наповненням I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012
Україна може в найближчі тижні скасувати квоти на експорт пшениці Україна може в найближчі тижні скасувати квоти на експорт пшениці Впевненість у непевності. Курс гривні не застрахований від падіння Впевненість у непевності. Курс гривні не застрахований від падіння I-NVEST: Утренний комментарий от 31.05.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 31.05.2012

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Перше, що потрібно зробити, щоб домогтися успіху - полюбити те, чим Ви займаєтеся.

Сестра Мері Лауретта
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
    Створення сайту - Іннеті