Інвестиції.орг

Kyiv, Apr 23 17:54 | London, Apr 23 15:54 | New York, Apr 23 11:54
Shanghai, Apr 23 23:54 | Tokyo, Apr 24 00:54 | Sydney, Apr 24 02:54

Один з головних радників Обами піде у відставку22 вересня 2010 в 13:26 - Христина


Один з головних радників Обами піде у відставку

Ларрі Саммерс, один з головних радників президента США Барака Обами в питаннях економіки, залишить посаду в кінці року.  Як очікується, Саммерс повернеться в академічне середовище і займе посаду в Гарвардському університеті.

"Я не буду щоденно працювати з президентом і його командою над вирішенням проблем і формуванням економічної політики. Я сподіваюся повернутися до Гарварду для того, щоб викладати і писати про базисні принципи створення робочих місць та стабілізації фінансової системи, а також про інтеграцію країн, що розвиваються, в глобальну економіку ", - сказав Саммерс.

Разом з тим, Саммерс після відставки все ж таки залишиться членом групи економічних радників Білого дому. Президент подякував своєму раднику за роботу і відзначив, що багато в чому завдяки Саммерсу американська економіка почала відновлюватися після кризи.

"Протягом останніх двох років він допоміг нам вийти з найсерйознішої з 1930-х років рецесії і перейти до стадії економічного зростання. І, хоча нам ще багато потрібно зробити, щоб впоратися зі збитками від рецесії, ми знаходимося на правильному шляху завдяки Ларрі", - сказав Обама.

Саммерс відповів на похвали визнанням того, що йому буде бракувати роботи з президентом і його командою.

Саммерс став вже третім членом економічної команди Обами, який протягом останніх чотирьох місяців заявив про відставку. З 3 вересня у відставку пішла голова групи економічних радників Білого дому Крістіна Ромер. Пропрацювавши в адміністрації близько 20 місяців, вона повернулася на місце професора економіки Каліфорнійського університету в Берклі, яке буде поєднувати з посадою члена ради з економічного відновлення країни. У липні команду Обами покинув керівник адміністративно-бюджетного управління Пітер Орсага.

На цьому тижні опубліковані останні не надто оптимістичні дані про стан американської економіки.

Експерти Федеральної резервної системи США прогнозують, що облікова ставка буде залишатися на нинішньому - майже нульовому - рівні ще довгий час.

Рівень безробіття в США досягає майже 10%.

Саммерс залишає посаду на фоні запеклої критики економічної команди Обами з боку республіканців напередодні назначених на 2 листопада проміжних виборів до конгресу. Політичні опоненти чинного президента звинувачують його економічних радників і адміністрацію в некомпетентності, нездатності впоратися з гігантським бюджетним дефіцитом, безробіттям і надмірних витратах.

 

Один з головних радників Обами піде у відставку


Новини Статті Аналітика
У США зріс дохід від реклами в кінотеатрах У США зріс дохід від реклами в кінотеатрах Агрохолдинги-сучасна форма організації агропромислового виробництва в Україні Агрохолдинги-сучасна форма організації агропромислового виробництва в Україні Огляд вітчизняного фондового ринку за 10.05.2011 від ІГ Сократ Огляд вітчизняного фондового ринку за 10.05.2011 від ІГ Сократ
Рівень безробіття в зоні євро в квітні не змінився і склав 9,9% Рівень безробіття в зоні євро в квітні не змінився і склав 9,9% Особливості тінізації фінансового сектору вітчизняної економіки Особливості тінізації фінансового сектору вітчизняної економіки Огляд українських ринків за 17.02.2011.  Неспокійний день Огляд українських ринків за 17.02.2011. Неспокійний день
У Німеччині рівень безробіття в травні 2011 р. склав 7% У Німеччині рівень безробіття в травні 2011 р. склав 7% Фундаментальний аналіз та вплив зміни основних економічних показників на світову економіку та курси валют Фундаментальний аналіз та вплив зміни основних економічних показників на світову економіку та курси валют Огляд українських ринків за 16.02.2011. Неочікуване зростання Огляд українських ринків за 16.02.2011. Неочікуване зростання
У Штатах почали розраховуватись золотом У Штатах почали розраховуватись золотом Епоха нової резервної валюти Епоха нової резервної валюти Підсумки торгового дня від інтернет-брокера iTrader Підсумки торгового дня від інтернет-брокера iTrader
НБУ обіцяє тримати облікову ставку НБУ обіцяє тримати облікову ставку Фінансові та боргові проблеми американських штатів Фінансові та боргові проблеми американських штатів Огляд ринків Азіатсько-Тихоокеанського регіону за 11.02.2011. Ситуація в Єгипті знову впливає на світові ринки Огляд ринків Азіатсько-Тихоокеанського регіону за 11.02.2011. Ситуація в Єгипті знову впливає на світові ринки

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Успіх спочатку вимагає десять часткою зусиль, щоб отримати одну частку результату. Після того, як Ви впораєтеся з цим - станете постійно отримує десять часткою результату при одній частці зусиль.

Чарльз Гивенс
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
    Створення сайту - Іннеті