Інвестиції.орг

Kyiv, Aug 18 21:09 | London, Aug 18 19:09 | New York, Aug 18 15:09
Shanghai, Aug 19 03:09 | Tokyo, Aug 19 04:09 | Sydney, Aug 19 06:09

Обсяги видобутку нафти в Лівії скоротилися приблизно в 6-8,5 разів

Обсяги видобутку нафти в Лівії скоротилися приблизно в 6-8,5 разів
20 березня 2011 в 18:12 - Христина


Обсяги видобутку нафти в Лівії скоротилися приблизно в 6-8,5 разів

Обсяги виробництва нафти в Лівії скоротилися до 200-300 тисяч барелів нафти в добу. Про це, як повідомляє Agence France-Presse, заявив голова французької нафтогазової компанії Total Крістоф де Маржері (Christophe de Margerie).

До того, як у країні почалася революція, що переросла в громадянську війну, Лівія видобувала до 1,69 мільйона барелів нафти в добу. Таким чином, обсяги виробництва скоротилися приблизно в 6-8,5 разів. Ще в кінці лютого Міжнародне енергетичне агентство (IEA) повідомляло, що видобуток нафти в Лівії скоротилася на 500-700 тисяч барелів на добу.

Як передає Reuters, Total припинила свою діяльність на шельфовому родовищі Аль-Джурф. Де Маржері заявив, що компанія працювала там ще минулого тижня, проте зараз вирішила призупинити розробку родовища. При цьому голова компанії відзначив, що у Total достатньо запасів нафти, щоб не переривати постачання.

До громадянської війни Лівія поставляла близько двох відсотків всієї світової нафти. Однак обсяги видобутку і виробництва нафти почали істотно скорочуватися після того, як більшість співробітників іноземних нафтових компаній були евакуйовані.
 

Обсяги видобутку нафти в Лівії скоротилися приблизно в 6-8,5 разів


Новини Статті Аналітика
"Укрнафта" продала на УМВБ нафти на 1,4 млрд грн. Інвестиції у вино є одними з найпопулярніших Інвестиції у вино є одними з найпопулярніших Огляд ринків Американського континенту за 24.03.2011. Прибутки компаній та допомога з безробіття. Огляд ринків Американського континенту за 24.03.2011. Прибутки компаній та допомога з безробіття.
Goldman Sachs підвищив прогноз ціни нафти Brent на кінець 2011 р. до 120 доларів/бар. Goldman Sachs підвищив прогноз ціни нафти Brent на кінець 2011 р. до 120 доларів/бар. Вплив інновацій на попит і пропозицію енергоресурсів Вплив інновацій на попит і пропозицію енергоресурсів Огляд ринків Американського континенту за 23.03.2011. «Чорне» та звичайне золото. Огляд ринків Американського континенту за 23.03.2011. «Чорне» та звичайне золото.
"Надра України" і Eni Ukraine Holdings підписали меморандум про взаєморозуміння "Одеса-Броди" може почати працювати на Коломойського Premarket від інтернет-брокера iTrader Premarket від інтернет-брокера iTrader
"Нафтогаз" добув понад 410 тис. бар. нафти на родовищі Gharadiq Меблі як інвестиція в цінний предмет антикваріату Меблі як інвестиція в цінний предмет антикваріату Огляд ринків Азіатсько-Тихоокеанського регіону за 09.03.2011. Стримуване зростання Огляд ринків Азіатсько-Тихоокеанського регіону за 09.03.2011. Стримуване зростання
Росія підніме експортне мито на нафту з червня Росія підніме експортне мито на нафту з червня Засади планування на машинобудівному підприємстві з іноваційним наповненням Засади планування на машинобудівному підприємстві з іноваційним наповненням Підсумки торгового дня від інтернет-брокера iTrader Підсумки торгового дня від інтернет-брокера iTrader

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Найбагатша людина - це не та, котра більше всіх має, а та, котра менше всіх потребує.

Народна мудрість
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
 
 
Створення сайту - Іннеті