Інвестиції.орг

Kyiv, Jul 15 23:15 | London, Jul 15 21:15 | New York, Jul 15 17:15
Shanghai, Jul 16 05:15 | Tokyo, Jul 16 06:15 | Sydney, Jul 16 08:15

Обсяг промзамовлень в ЄС збільшився на 18,5% за рік

Обсяг промзамовлень в ЄС збільшився на 18,5% за рік
23 лютого 2011 в 20:22 - Христина


Обсяг промзамовлень в ЄС збільшився на 18,5% за рік

У грудні 2010 року обсяг промислових замовлень у країнах-членах ЄС виріс на 2,5% в порівнянні з листопадом і на 18,5% в річному численні, повідомляє Євростат. У єврозоні показник збільшився на 2,1% і 18,5% відповідно.У порівнянні з усім 2009 роком обсяг нових промзамовлень 2010 підріс на 17,6% в єврозоні та на 17,2% у країнах-членах ЄС.

Найактивніше стали будувати в Естонії, де місячний приріст склав 26,4%, річний - 114,8%. За нею слідують Нідерланди, Італія, Литва, Фінляндія та Румунія. Спад намітився в Угорщині, Ірландії, Болгарії та Греції.

У листопаді обсяг промислових замовлень у єврозоні виріс на 2,1% в порівнянні з жовтнем, коли зростання становило 1,4%. Аналітики, опитані Bloomberg, очікували зростання промзамовлень в єврозоні на 1,9%. У цілому по Євросоюзу обсяг промислових замовлень у листопаді виріс на 18,9% у річному вираженні і на 1,6% в порівнянні з жовтнем.
 

Обсяг промзамовлень в ЄС збільшився на 18,5% за рік


Новини Статті Аналітика
Рівень безробіття в зоні євро в квітні не змінився і склав 9,9% Рівень безробіття в зоні євро в квітні не змінився і склав 9,9% Формування безпечного інноваційного розвитку та забезпечення інноваційної безпеки реону Формування безпечного інноваційного розвитку та забезпечення інноваційної безпеки реону Огляд ринків Американського континенту за 24.03.2011. Прибутки компаній та допомога з безробіття. Огляд ринків Американського континенту за 24.03.2011. Прибутки компаній та допомога з безробіття.
Туркменістан має друге за величиною газове родовище у світі Туркменістан має друге за величиною газове родовище у світі Маркетинговий підхід до дифузії інновацій у промисловості Маркетинговий підхід до дифузії інновацій у промисловості Україна: 20 минулих і 20 майбутніх років державотворення. Шлях до незалежності Україна: 20 минулих і 20 майбутніх років державотворення. Шлях до незалежності
ЄС пропонує Україні вибрати Митний союз, чи зону вільної торгівлі ЄС пропонує Україні вибрати Митний союз, чи зону вільної торгівлі Державно - приватне партнерство в Україні Державно - приватне партнерство в Україні ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ
ЄС хоче протестувати українські АЕС ЄС хоче протестувати українські АЕС Єврорегіональний вектор транскордонного розвитку підприємства Єврорегіональний вектор транскордонного розвитку підприємства Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.) Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.)
Єврокомісія підтримала проект будівництва Єврокомісія підтримала проект будівництва "Південного потоку" Комерціалізація інновацій та науково-технічних розробок з використанням потенціалу регіональної інноваційної інфраструктури Комерціалізація інновацій та науково-технічних розробок з використанням потенціалу регіональної інноваційної інфраструктури I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Виберіть собі роботу до душі, і вам не доведеться працювати жодного дня у своєму житті.

Конфуцій
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
    Створення сайту - Іннеті