Інвестиції.орг

Kyiv, May 25 13:59 | London, May 25 11:59 | New York, May 25 07:59
Shanghai, May 25 19:59 | Tokyo, May 25 20:59 | Sydney, May 25 22:59

Нацбанк Білорусі призупинив продаж валюти для купівлі імпортних медикаментів

Нацбанк Білорусі призупинив продаж валюти для купівлі імпортних медикаментів
5 травня 2011 в 16:40 - Роман Зайцев


Нацбанк Білорусі призупинив продаж валюти для купівлі імпортних медикаментів

Національний банк Білорусі на прохання уряду на два дні призупинив продаж валюти на біржі за офіційним пільговим курсом для купівлі медикаментів, щоб трохи охолодити ринок, сказало Reuters джерело, близьке до Нацбанку.Через валютну кризу, яка виснажила золотовалютні резерви Білорусі, нацбанк країни з березня продає через біржу валюту за контрольованим курсом лише для купівлі медикаментів, оплати енергоресурсів і погашення валютних кредитів.

Наслідком валютної кризи стала множинність курсів білоруського рубля.

"Уряд стурбований різким зростанням покупок на біржі для оплати медикаментів ... Купівля валюти зросла в рази. Поки є можливість купити валюту на ці цілі за офіційним, пільговим курсом суб‘єкти господарювання просто затарюють склади про запас", - сказало джерело.

"А це створює додаткову напругу на ринку", - додав співрозмовник.

У квітні нацбанк Білорусі зняв обмеження з курсоутворення на міжбанківському ринку, після чого позабіржовий курс білоруського рубля впав до 5.000 рублів за долар, при офіційному курсі в четвер 3.007 рублів.

Валютна криза вже призвела до довгих черг в обмінниках і зростання цін на імпорт.


Уряд каже, що з серйозними проблемами зіткнулися і білоруські виробники, які змушені призупиняти виробництва через перебої із закупівлями імпортної сировини.

Білорусь розраховує стабілізувати ситуацію за допомогою обіцяних Росією кредитів на $ 3 мільярда. Москва раніше казала, що переговори про кредит можуть тривати до середини травня і висувала умовою його виділення проведення в Білорусі економічних реформ, скорочення витрат бюджету і жорсткість кредитної політики.

Нацбанк Білорусі призупинив продаж валюти для купівлі імпортних медикаментів


Новини Статті Аналітика
Уряд Білорусі повернув державне регулювання цін на ряд продуктів Уряд Білорусі повернув державне регулювання цін на ряд продуктів Актуальні напрями інвестиційних проектів Актуальні напрями інвестиційних проектів Обзор фондового рынка 14.07.2011_PreMarket Обзор фондового рынка 14.07.2011_PreMarket
Нацбанк Білорусі з 1 червня 2011 р. підвищує ставку рефінансування до 16% річних Нацбанк Білорусі з 1 червня 2011 р. підвищує ставку рефінансування до 16% річних Панама - один з найпривабливіших офшорних центрів світу Панама - один з найпривабливіших офшорних центрів світу ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ
"Нафтогаз" знову спробує продати на аукціоні бензин за ціною вище ринкової Новітні рекламні технології як інновації в маркетингових комунікаціях Новітні рекламні технології як інновації в маркетингових комунікаціях Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.) Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.)
Власник Власник "Універсальної інвестиційної групи" збирається продати свій страховий бізнес Проблеми формування технологічної інфраструктури як складової національної інноваційної системи Проблеми формування технологічної інфраструктури як складової національної інноваційної системи I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012
"Нафтогаз України" продав ОВДП на 5 млрд грн "Дельта банку" НБУ лібералізує валютний ринок НБУ лібералізує валютний ринок I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Біржа пропонує значно більше можливостей втратити гроші, ніж їх заробити.

В.Швебель
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
 
 
Створення сайту - Іннеті