Інвестиції.орг

Kyiv, Mar 22 21:47 | London, Mar 22 19:47 | New York, Mar 22 15:47
Shanghai, Mar 23 03:47 | Tokyo, Mar 23 04:47 | Sydney, Mar 23 06:47

Нафта відновлюється після підвищення ставок у Китаї20 жовтня 2010 в 09:41 - Христина


Нафта відновлюється після підвищення ставок у Китаї

Нафта відновлюється в середу після вчорашнього обвалу, викликаного несподіваним рішенням Китаю підвищити процентні ставки вперше майже за три роки.  

У вівторок ціни впали більш ніж на 4 відсотки, зачепивши відмітку $79,25 - мінімальний показник з 30 вересня.

Листопадові ф’ючерси на американську легку нафту виросли на $0,74 до $80,23 за барель. Грудневі ф’ючерси на нафту сорту Brent подорожчали на $0,65 до $81,75.

"Мені здається, що мимовільна реакція на рішення Китаю пройшла по всіх ринках сировини, а зараз люди починають повертатися і думати про те, що це насправді може означати для зростання китайської економіки, - сказав Йнгсі Ю з Barclays Capital. - Відповідь - ймовірно, небагато. Реальний вплив цього підвищення ставок може бути обмеженим на фоні загального зростання. Я не думаю, що воно фундаментально змінить ситуацію з попитом".

Навпаки, це "відбиває впевненість китайських регуляторів у тому, що відновлення успішно триває", додав він.

На початку жовтня нафта досягла п’ятимісячного максимуму вище $84 на очікуваннях, що ФРС відновить кількісне пом’якшення.

Запаси нафти в США виросли минулого тижня сильніше, ніж очікувалося - на 2,3 мільйона барелів, а запаси нафтопродуктів знизилися, повідомив у вівторок Американський інститут нафти.

Офіційні дані про запаси від Управління енергетичної інформації вийдуть сьогодні о 17.30.

 

Нафта відновлюється після підвищення ставок у Китаї


Новини Статті Аналітика
У США зріс дохід від реклами в кінотеатрах У США зріс дохід від реклами в кінотеатрах Інвестиції у вино є одними з найпопулярніших Інвестиції у вино є одними з найпопулярніших Огляд вітчизняного фондового ринку за 10.05.2011 від ІГ Сократ Огляд вітчизняного фондового ринку за 10.05.2011 від ІГ Сократ
У Штатах почали розраховуватись золотом У Штатах почали розраховуватись золотом Вплив інновацій на попит і пропозицію енергоресурсів Вплив інновацій на попит і пропозицію енергоресурсів Огляд ринків Азіатсько-Тихоокеанського регіону за 30.03.2011. ВІдновлення зростання? Огляд ринків Азіатсько-Тихоокеанського регіону за 30.03.2011. ВІдновлення зростання?
Китай хоче виробити рекордну кількість сталі Китай хоче виробити рекордну кількість сталі "Одеса-Броди" може почати працювати на Коломойського Огляд ринків Азіатсько-Тихоокеанського регіону за 28.03.2011. Песимізм не проходить Огляд ринків Азіатсько-Тихоокеанського регіону за 28.03.2011. Песимізм не проходить
Туркменістан має друге за величиною газове родовище у світі Туркменістан має друге за величиною газове родовище у світі Епоха нової резервної валюти Епоха нової резервної валюти Огляд ринків Азіатсько-Тихоокеанського регіону за 09.03.2011. Стримуване зростання Огляд ринків Азіатсько-Тихоокеанського регіону за 09.03.2011. Стримуване зростання
"Укрнафта" продала на УМВБ нафти на 1,4 млрд грн. Фінансові та боргові проблеми американських штатів Фінансові та боргові проблеми американських штатів Огляд ринків Азіатсько-Тихоокеанського регіону за 04.03.2011. Тиждень завершується оптимістично Огляд ринків Азіатсько-Тихоокеанського регіону за 04.03.2011. Тиждень завершується оптимістично

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Все, що нам потрібно для досягнення успіху знаходиться не в заморських далях, а в нашій власній голові - саме там і треба шукати все необхідне.

Роберт Стівенсон
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
 
 
Створення сайту - Іннеті