Інвестиції.орг

Kyiv, Jun 22 08:09 | London, Jun 22 06:09 | New York, Jun 22 02:09
Shanghai, Jun 22 14:09 | Tokyo, Jun 22 15:09 | Sydney, Jun 22 17:09

Нафта стабільна в очікуванні м’якої політики ФРС

Нафта стабільна в очікуванні м’якої політики ФРС
4 жовтня 2010 в 09:01 - Христина


Нафта стабільна в очікуванні м’якої політики ФРС

Нафта стабільна в понеділок після підвищення до двомісячного максимуму близько $82 за барель на очікуваннях, що повільні темпи відновлення економіки в США спровокують нове пом’якшення політики, яка підтримає споживання енергоносіїв.  Листопадові ф’ючерси на американську легку нафту знизилися на $0,01 до $81,57 за барель. Раніше вони піднялися до $81,87 - максимальної позначки з 6 серпня. Ф’ючерси на нафту сорту Brent не змінилися, залишившись на позначці $83,75 за барель.

Зростання промвиробництва США сповільнився у вересні, а інфляція залишилася найнижчою в серпні, давши для ФРС привід для початку нового раунду пом’якшення політики.

Як скоро це відбудеться, залежить від економічних індикаторів, які з’являться на час наступного засідання ФРС 2-3 листопада.

"Для ринків нафти встановлення нижньої межі для інфляційних очікувань і пом’якшення побоювань з приводу дефляції дуже важливі і грають на підвищення цін", - сказав Майк Уіттнер з Societe Generale.

Увага "буде прикута до доповіді про ринок праці США в п’ятницю, так як реакція цін може бути волатильною".

Долар досяг шестимісячного мінімуму до євро, а світові акції виросли в п’ятницю після того, як представники ФРС США сказали, що економіці США потрібні нові заходи підтримки.

При ослабленні долара нафта стає дешевшою для власників інших валют. Однак у понеділок долар зміцнився проти кошика валют, що обмежило зростання нафти.

 

Нафта стабільна в очікуванні м’якої політики ФРС


Новини Статті Аналітика
Ціни на харчі до 2030 року зростуть удвічі Ціни на харчі до 2030 року зростуть удвічі Впевненість у непевності. Курс гривні не застрахований від падіння Впевненість у непевності. Курс гривні не застрахований від падіння Огляд ринків Азіатсько-Тихоокеанського регіону за 15.04.2011. Китай публікує дані про високі темпи інфляції Огляд ринків Азіатсько-Тихоокеанського регіону за 15.04.2011. Китай публікує дані про високі темпи інфляції
НБУ запевняє, що у своп-операціях немає ризику НБУ запевняє, що у своп-операціях немає ризику 10 повчальних випадків, що збагатили інвесторів 10 повчальних випадків, що збагатили інвесторів Огляд європейських ринків за 29.03.2011. Різноспрямована динаміка Огляд європейських ринків за 29.03.2011. Різноспрямована динаміка
Євро дешевшає через кризу в Греції Євро дешевшає через кризу в Греції Інвестиції у вино є одними з найпопулярніших Інвестиції у вино є одними з найпопулярніших Тижневий огляд фінансових ринків України Тижневий огляд фінансових ринків України
Організатори IPO Яндекса викупили більш ніж п’ять мільйонів акцій Організатори IPO Яндекса викупили більш ніж п’ять мільйонів акцій Деякі поради інвестору Деякі поради інвестору Огляд ринків Американського континенту за 24.03.2011. Прибутки компаній та допомога з безробіття. Огляд ринків Американського континенту за 24.03.2011. Прибутки компаній та допомога з безробіття.
Сербія хоче попросити у МВФ допомоги у 1 мільярд євро Сербія хоче попросити у МВФ допомоги у 1 мільярд євро Панама - один з найпривабливіших офшорних центрів світу Панама - один з найпривабливіших офшорних центрів світу Огляд ринків Американського континенту за 23.03.2011. «Чорне» та звичайне золото. Огляд ринків Американського континенту за 23.03.2011. «Чорне» та звичайне золото.

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Розум є у людини для того, щоб думати, а серце - щоб думати не тільки про себе!

Народна мудрість
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
    Створення сайту - Іннеті