Інвестиції.орг

Kyiv, Jul 19 09:11 | London, Jul 19 07:11 | New York, Jul 19 03:11
Shanghai, Jul 19 15:11 | Tokyo, Jul 19 16:11 | Sydney, Jul 19 18:11

Nabucco почнуть будувати на два роки пізніше

Nabucco почнуть будувати на два роки пізніше
9 травня 2011 в 10:23 - Роман Зайцев


Nabucco почнуть будувати на два роки пізніше

Проект Nabucco, завдання якого постачання газу Центральної Азії та Каспію до Європи в обхід Росії, переноситься два роки: початок будівництва переноситься з 2011 на 2013 рік, а початок постачань - на 2017.Про це йдеться в повідомленні трубопровідного консорціуму, передає "Інтерфакс".

Nabucco і інший великий проект у цьому регіоні "Південний потік", очолюваний "Газпромом", постійно намагаються представити конкурентами.

На даний момент першість перейшла до "Південного потоку" - по ньому перші поставки повинні початися в кінці 2015 року.

Nabucco планував почати поставки в кінці 2014 - 2015 році, але переніс їх на 2017.


Втім, ні в одному проекті поки не прийнято остаточне інвестиційне рішення, а значить з повною впевненістю говорити про те, хто програв і хто виграв, передчасно.

Зміна термінів реалізації проекту Nabucco "стала прямо зміною в термінах постачань газу з регіонів Каспію та Близького Сходу, як було оголошено потенційними постачальниками. Будівництво планується почати в 2013 році для вирівнювання графіка Nabucco з постачальниками газу", - йдеться в повідомленні консорціуму.

«Ми тепер чекаємо, що перший газ піде по газопроводу в 2017 році», - наводяться в повідомленні слова керуючого директора Nabucco Gas Pipeline International GmbH Рейнхарда Мічек.

"Акціонери Nabucco підтвердили, що переговори з постачальниками газу є обнадійливими. Всі переговори про постачання здійснюються акціонерами третіми особами з Європи і Туреччини абсолютно окремо від Nabucco Gas Pipeline International GmbH", - підкреслює компанія.

Проект газопроводу Nabucco потужністю 31 млрд кубометрів газу в рік передбачає постачання газу з країн Каспійського регіону до Європи в обхід Росії.

Офіційно бюджет будівництва 3300-кілометрового газопроводу оцінювався в 7,9 мільярда євро, але з початку року звучать думки про можливість подорожчання проекту у два рази.

Учасники консорціуму - німецька RWE, австрійська OMV, турецька Botas, румунська Transgaz, болгарська Bulgargaz і угорська MOL.

Nabucco почнуть будувати на два роки пізніше


Новини Статті Аналітика
У Шанхаї збудують 632-метровий готель У Шанхаї збудують 632-метровий готель Реалії та перспективи розвитку складського комплексу України Реалії та перспективи розвитку складського комплексу України ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ
Мінрегіонбуд планує отримати 390 млн. грн. за доступне житло Мінрегіонбуд планує отримати 390 млн. грн. за доступне житло Верховна рада спростила правила для девелоперів Верховна рада спростила правила для девелоперів Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.) Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.)
В Україні набрав чинності закон про спрощення дозвільних процедур в будівництві В Україні набрав чинності закон про спрощення дозвільних процедур в будівництві Цільові облігації у фінансовому механізмі формування житлового фонду Цільові облігації у фінансовому механізмі формування житлового фонду I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012
Kulczyk Oil почав буріння на родовищі газу Kulczyk Oil почав буріння на родовищі газу "Ольгівській-14" в Україні Вплив інновацій на попит і пропозицію енергоресурсів Вплив інновацій на попит і пропозицію енергоресурсів I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012
Росія перегляне ціну газу в обмін на ГТС Росія перегляне ціну газу в обмін на ГТС Банківське кредитування в стратегії модернізації та інноваційного розвитку економіки України Банківське кредитування в стратегії модернізації та інноваційного розвитку економіки України I-NVEST: Утренний комментарий от 31.05.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 31.05.2012

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Краще досконало виконати невелику частину справи, ніж зробити погано вдесятеро більше.

Арістотель
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
    Створення сайту - Іннеті