Інвестиції.орг

Kyiv, Jun 18 16:16 | London, Jun 18 14:16 | New York, Jun 18 10:16
Shanghai, Jun 18 22:16 | Tokyo, Jun 18 23:16 | Sydney, Jun 19 01:16

На відновлення Японії необхідно 184 мільярди доларів

На відновлення Японії необхідно 184 мільярди доларів
23 травня 2011 в 08:40 - Роман Зайцев


На відновлення Японії необхідно 184 мільярди доларів

Відновлення Японії після землетрусу і руйнівного цунамі може обійтися державі в суму від 10 до 15 трильйонів єн - 184 мільярди доларів. Про це заявив міністр економіки Японії Каору Йосано.За його словами, державі може знадобитися випуск облігацій для покриття витрат на відновлення країни, проте вона не повинна забувати про шляхи їх подальшого погашення, повідомляє РИА Новости.

"Я розумію тих, хто говорить про випуск облігацій для відновлення після землетрусу. Але ми не повинні необачно позичати гроші, не думаючи про те, як виплатити їх назад. Якщо нам доведеться випускати облігації для відновлення, ми повинні вирішити, через скільки років і як ми повернемо гроші", - заявив Йосано, виступаючи по японському телебаченню.

Нагадаємо, прем‘єр-міністр Японії Наото Кан в кінці квітня заявляв про необхідність перегляду і нового старту економічних і соціальних заходів, які б враховували ті зміни, які внесли в життя країни наслідки руйнівного землетрусу 11 березня.

Намічений курс передбачає серйозні зміни в розвитку економічного і соціального життя, спрямовані на якнайшвидше відновлення країни, а також корінний перегляд стратегії країни в атомній енергетиці.

Конкретні напрямки для здійснення наміченого плану будуть прийняті в червні.

План передбачає соціальне і фінансове забезпечення у зв‘язку з наслідками землетрусу, а також новий проект державної стратегії.

Зокрема, передбачається, що в червні цього року будуть затверджені напрямки єдиної соціальної та податкової реформи, здійснення якої буде проведено протягом трьох наступних років.

Реформа дозволить забезпечити фінансову підтримку заходам, спрямованим на відновлення країни, а також оздоровить її фінансову сферу.

Землетрус магнітудою 9,0 11 березня на північному сході Японії викликав цунамі заввишки більше десяти метрів. Число жертв перевищило 15 тисяч чоловік.

На відновлення Японії необхідно 184 мільярди доларів


Новини Статті Аналітика
Рада Асоціації Рада Асоціації "Фондове партнерство" звернулась до ДКЦПФР з проханням відновити обіг цінних паперів 12 емітентів Розвиток інноваційної регіональної інфраструктури Розвиток інноваційної регіональної інфраструктури Огляд ринків Азіатсько-Тихоокеанського регіону за 01.04.2011. Ситуація в Японії залишається напруженою Огляд ринків Азіатсько-Тихоокеанського регіону за 01.04.2011. Ситуація в Японії залишається напруженою
Стихійні лиха в Японії вплинули на постачання автомобілів в Україну Стихійні лиха в Японії вплинули на постачання автомобілів в Україну Меблі як інвестиція в цінний предмет антикваріату Меблі як інвестиція в цінний предмет антикваріату Огляд ринків Азіатсько-Тихоокеанського регіону за 29.03.2011. Індекси продовжують знижуватися Огляд ринків Азіатсько-Тихоокеанського регіону за 29.03.2011. Індекси продовжують знижуватися
Японія не збирається відмовлятися від атомної енергетики Японія не збирається відмовлятися від атомної енергетики Засади планування на машинобудівному підприємстві з іноваційним наповненням Засади планування на машинобудівному підприємстві з іноваційним наповненням Огляд ринків Азіатсько-Тихоокеанського регіону за 15.03.2011. Обвал!!! Огляд ринків Азіатсько-Тихоокеанського регіону за 15.03.2011. Обвал!!!
У Мінекономрозвитку задоволені відновленням економіки У Мінекономрозвитку задоволені відновленням економіки Впевненість у непевності. Курс гривні не застрахований від падіння Впевненість у непевності. Курс гривні не застрахований від падіння Огляд ринків Азіатсько-Тихоокеанського регіону за 14.03.2011. Ринками заволоділа паніка Огляд ринків Азіатсько-Тихоокеанського регіону за 14.03.2011. Ринками заволоділа паніка
Японії пророкують різке відновлення економіки Японії пророкують різке відновлення економіки У Європі угоди з біткойнами звільнили від податків У Європі угоди з біткойнами звільнили від податків ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Чудеса – там, де в них вірять, і чим більше вірять, тим частіше вони трапляються.

Дені Дідро
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
    Створення сайту - Іннеті