Інвестиції.орг

Kyiv, Dec 16 01:36 | London, Dec 15 23:36 | New York, Dec 15 19:36
Shanghai, Dec 16 07:36 | Tokyo, Dec 16 08:36 | Sydney, Dec 16 10:36

На Кубі скасовано субсидії на предмети особистої гігієни

На Кубі скасовано субсидії на предмети особистої гігієни
31 грудня 2010 в 09:00 - Христина


На Кубі скасовано субсидії на предмети особистої гігієни

Кубинська влада скасувала субсидії на предмети особистої гігієни - мило, зубну пасту і пральний порошок.

Відповідне розпорядження уряду набуде чинності з 1 січня 2011 року. Такий захід, на думку влади Куби, необхідний для скорочення витрат держбюджету.

До прийняття рішення про скасування субсидій, стандартний шматок мила обходився кубинцям в 25 сентаво (1 кубинський песо - 100 сентаво). У 2011 році за той же шматок мило мешканцям острова доведеться платити не менш ніж 6 песо.

Раніше влада Куби оголосила, що має намір поетапно скасувати всі субсидії. У 2010 році із списку продуктів і товарів, частину вартості яких компенсує держава, було виключено сигарети, сіль, картоплю і горох.

Нагадаємо, лідер країни Рауль Кастро заявив, що кубинську економіку в 2011 році очікують структурні зміни, однак всі зміни покликані зберегти і зміцнити соціалістичну систему країни.
 

На Кубі скасовано субсидії на предмети особистої гігієни


Новини Статті Аналітика
Дефіцит держбюджету України за січень-квітень склав 4 млрд грн. Дефіцит держбюджету України за січень-квітень склав 4 млрд грн. Необхідні умови для відкриття власного бізнесу Необхідні умови для відкриття власного бізнесу ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ
Товарообіг із Кубою за рік зріс у п’ять разів Товарообіг із Кубою за рік зріс у п’ять разів Економічна думка щодо розвитку підприємництва: історичний аспект Економічна думка щодо розвитку підприємництва: історичний аспект Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.) Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.)
Податок на прибуток забезпечив понад 40% надходжень до держбюджету Податок на прибуток забезпечив понад 40% надходжень до держбюджету Заводський сектор науки, як складова підвищення конкурентоспроможності інноваційної структури Заводський сектор науки, як складова підвищення конкурентоспроможності інноваційної структури I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012
Уряд вирішив, що на Уряд вирішив, що на "Олімпійський" витратять 4,6 мільярда Оптимізація величини вантажних одиниць при реалізації інноваційних логістичних концепцій на авіатранспорті Оптимізація величини вантажних одиниць при реалізації інноваційних логістичних концепцій на авіатранспорті I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012
Витрати з обслуговування державного боргу склали 7,4 млрд грн. Витрати з обслуговування державного боргу склали 7,4 млрд грн. Економічні основи розвитку логістичних структур Економічні основи розвитку логістичних структур I-NVEST: Утренний комментарий от 31.05.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 31.05.2012

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Саме по собі те чи інше обставина Вашому житті не має значення, єдине, що насправді важливо - це Ваше ставлення до нього. І саме це відношення визначає успіх чи невдачу.

Норман Вінцент Пив
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
 
 
Створення сайту - Іннеті