Інвестиції.орг

Kyiv, Sep 27 00:52 | London, Sep 26 22:52 | New York, Sep 26 18:52
Shanghai, Sep 27 06:52 | Tokyo, Sep 27 07:52 | Sydney, Sep 27 09:52

МВФ сумнівається у прогнозах зростання країн G20

МВФ сумнівається у прогнозах зростання країн G20
Рейтинг: 0
Голосів: 0
15 листопада 2010 в 11:00 - Роман Зайцев


МВФ сумнівається у прогнозах зростання країн G20

Прогнози зростання для країн "Великої двадцятки" виглядають надто оптимістичними, і ці країни можуть не досягти поставлених цілей скорочення дефіциту бюджетів, якщо економіка не виправдає їх завищених очікувань.  

Про це ідеться у доповіді Міжнародного валютного фонду, оприлюдненій у п‘ятницю, повідомляє агентство Reuters.

У 2009 році G20 погодилася на "взаємний процес оцінки", який включає в себе надання середньострокових прогнозів МВФ із тим, щоб фонд міг визначити, чи конфліктують національні політики у світовому масштабі.

Уперше країни представили свої прогнози фонду у квітні 2010 року, але МВФ заявив, що в той час вони виглядали надто сміливими.

Повторно спрямовані документи включали в себе менш високі орієнтири зростання, проте прогнози "виглядають очевидно оптимістичними у порівнянні з втратами".

Згідно з узагальненими прогнозами, сукупне зростання ВВП країн G20 складе 5% в 2014 році.

Це буде крок вперед у порівнянні з темпами зростання в 2011 році - 4,2%, на думку МВФ.

Процес взаємної оцінки є основою спроб G20 згладити дисбаланси між країнами-експортерами, такими як Китай, і обтяженими боргами імпортерами, в тому числі США.

G20 уповноважила фонд опублікувати цю доповідь, проте сама ще не погодила деталі наступного заходу - створення системи контролю для виявлення дисбалансів, які можуть дестабілізувати світову економіку.

МВФ повідомив, що країни G20 в цілому на шляху до того, щоб виконати зобов‘язання, взяті на себе в Торонто у червні, зі скорочення дефіциту бюджетів наполовину до 2013 року.

Проте фонд попередив, що бюджетні прогнози засновані на надмірно оптимістичних прогнозах росту і тому цілі можуть бути не досягнуті.

Хоча країни G20 скоротили прогнози зростання ВВП з квітня, вони очікують, що рівень безробіття буде падати навіть швидше, ніж очікувалося спочатку.

За їх оцінками, безробіття повернеться до докризових середніх показників вже в 2014 році.

"Менш оптимістичний прогноз зростання і більш оптимістичний прогноз зайнятості не обов‘язково несумісні. Однак політичні концепції не дають достатнього пояснення, на чому ґрунтується поліпшення прогнозу ситуації на ринку праці в умовах погіршення результатів зростання", - вважає МВФ.

Ще однією причиною для занепокоєнь є взаємодія повільно зростаючих розвинених економік і стрімких ринків, що розвиваються, яке стало джерелом глобальних суперечностей.

Якщо обтяжені боргами багаті країни уріжуть витрати, а ринки не приймуть у них естафету, "дефіцит попиту" може збільшитися, підриваючи економіку.

На думку фонду, валютна та інші політики, які можуть підвищити внутрішній попит в країнах, що розвиваються, "недостатньо роз‘яснені" у документах, направлених до МВФ.

Фонд неодноразово заявляв, що строго регульований валютний курс юаня залишається дуже низьким, але не став писати про це в доповіді.

Єдиним прямим згадуванням Китаю стало: "Китай нещодавно оголосив про повернення до більш гнучкої валютної політики. З моменту цього оголошення юань подорожчав до долара менше, ніж на 2%, але щоденна волатильність валютного курсу помітно підвищилася".

МВФ сумнівається у прогнозах зростання країн G20


Новини Статті Аналітика
Україні прогнозують врожай зернових на рівні 44 млн т. Україні прогнозують врожай зернових на рівні 44 млн т. МВФ дозволив почекати з підняттям цін на газ в обмін на Пенсійну реформу МВФ дозволив почекати з підняттям цін на газ в обмін на Пенсійну реформу Підсумки понеділка від інтернет-брокера iTrader Підсумки понеділка від інтернет-брокера iTrader
Nokia прогнозує Nokia прогнозує "істотне зниження" виручки за підсумками II кварталу 2011 р. Fitch підтвердило рейтинги 6 українських банків в іноземній власності Fitch підтвердило рейтинги 6 українських банків в іноземній власності ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ
Євросоюз може відмовити Україні в кредиті через МВФ Євросоюз може відмовити Україні в кредиті через МВФ МВФ на шляху до реформування МВФ на шляху до реформування Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.) Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.)
Fitch Ratings знизило рейтинг Кіпру до A- з Fitch Ratings знизило рейтинг Кіпру до A- з "негативним" прогнозом Меблі як інвестиція в цінний предмет антикваріату Меблі як інвестиція в цінний предмет антикваріату I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012
МВФ не має наміру припиняти допомогу Греції МВФ не має наміру припиняти допомогу Греції Засади планування на машинобудівному підприємстві з іноваційним наповненням Засади планування на машинобудівному підприємстві з іноваційним наповненням I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Мені ніколи даремно витрачати свій час, озираючись на минуле.

Елеонора Рузвельт
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
 
 
Створення сайту - Іннеті