Інвестиції.орг

Kyiv, May 23 19:59 | London, May 23 17:59 | New York, May 23 13:59
Shanghai, May 24 01:59 | Tokyo, May 24 02:59 | Sydney, May 24 04:59

МВФ сумнівається у прогнозах зростання країн G20

МВФ сумнівається у прогнозах зростання країн G20
Рейтинг: 0
Голосів: 0
15 листопада 2010 в 11:00 - Роман Зайцев


МВФ сумнівається у прогнозах зростання країн G20

Прогнози зростання для країн "Великої двадцятки" виглядають надто оптимістичними, і ці країни можуть не досягти поставлених цілей скорочення дефіциту бюджетів, якщо економіка не виправдає їх завищених очікувань.  Про це ідеться у доповіді Міжнародного валютного фонду, оприлюдненій у п‘ятницю, повідомляє агентство Reuters.

У 2009 році G20 погодилася на "взаємний процес оцінки", який включає в себе надання середньострокових прогнозів МВФ із тим, щоб фонд міг визначити, чи конфліктують національні політики у світовому масштабі.

Уперше країни представили свої прогнози фонду у квітні 2010 року, але МВФ заявив, що в той час вони виглядали надто сміливими.

Повторно спрямовані документи включали в себе менш високі орієнтири зростання, проте прогнози "виглядають очевидно оптимістичними у порівнянні з втратами".

Згідно з узагальненими прогнозами, сукупне зростання ВВП країн G20 складе 5% в 2014 році.

Це буде крок вперед у порівнянні з темпами зростання в 2011 році - 4,2%, на думку МВФ.

Процес взаємної оцінки є основою спроб G20 згладити дисбаланси між країнами-експортерами, такими як Китай, і обтяженими боргами імпортерами, в тому числі США.

G20 уповноважила фонд опублікувати цю доповідь, проте сама ще не погодила деталі наступного заходу - створення системи контролю для виявлення дисбалансів, які можуть дестабілізувати світову економіку.

МВФ повідомив, що країни G20 в цілому на шляху до того, щоб виконати зобов‘язання, взяті на себе в Торонто у червні, зі скорочення дефіциту бюджетів наполовину до 2013 року.

Проте фонд попередив, що бюджетні прогнози засновані на надмірно оптимістичних прогнозах росту і тому цілі можуть бути не досягнуті.

Хоча країни G20 скоротили прогнози зростання ВВП з квітня, вони очікують, що рівень безробіття буде падати навіть швидше, ніж очікувалося спочатку.

За їх оцінками, безробіття повернеться до докризових середніх показників вже в 2014 році.

"Менш оптимістичний прогноз зростання і більш оптимістичний прогноз зайнятості не обов‘язково несумісні. Однак політичні концепції не дають достатнього пояснення, на чому ґрунтується поліпшення прогнозу ситуації на ринку праці в умовах погіршення результатів зростання", - вважає МВФ.

Ще однією причиною для занепокоєнь є взаємодія повільно зростаючих розвинених економік і стрімких ринків, що розвиваються, яке стало джерелом глобальних суперечностей.

Якщо обтяжені боргами багаті країни уріжуть витрати, а ринки не приймуть у них естафету, "дефіцит попиту" може збільшитися, підриваючи економіку.

На думку фонду, валютна та інші політики, які можуть підвищити внутрішній попит в країнах, що розвиваються, "недостатньо роз‘яснені" у документах, направлених до МВФ.

Фонд неодноразово заявляв, що строго регульований валютний курс юаня залишається дуже низьким, але не став писати про це в доповіді.

Єдиним прямим згадуванням Китаю стало: "Китай нещодавно оголосив про повернення до більш гнучкої валютної політики. З моменту цього оголошення юань подорожчав до долара менше, ніж на 2%, але щоденна волатильність валютного курсу помітно підвищилася".

МВФ сумнівається у прогнозах зростання країн G20


Новини Статті Аналітика
Україні прогнозують врожай зернових на рівні 44 млн т. Україні прогнозують врожай зернових на рівні 44 млн т. МВФ дозволив почекати з підняттям цін на газ в обмін на Пенсійну реформу МВФ дозволив почекати з підняттям цін на газ в обмін на Пенсійну реформу Підсумки понеділка від інтернет-брокера iTrader Підсумки понеділка від інтернет-брокера iTrader
Nokia прогнозує Nokia прогнозує "істотне зниження" виручки за підсумками II кварталу 2011 р. Fitch підтвердило рейтинги 6 українських банків в іноземній власності Fitch підтвердило рейтинги 6 українських банків в іноземній власності ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ
Євросоюз може відмовити Україні в кредиті через МВФ Євросоюз може відмовити Україні в кредиті через МВФ МВФ на шляху до реформування МВФ на шляху до реформування Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.) Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.)
Fitch Ratings знизило рейтинг Кіпру до A- з Fitch Ratings знизило рейтинг Кіпру до A- з "негативним" прогнозом Меблі як інвестиція в цінний предмет антикваріату Меблі як інвестиція в цінний предмет антикваріату I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012
МВФ не має наміру припиняти допомогу Греції МВФ не має наміру припиняти допомогу Греції Засади планування на машинобудівному підприємстві з іноваційним наповненням Засади планування на машинобудівному підприємстві з іноваційним наповненням I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Хто багато працює, у того не має часу робити гроші!

Рокфелер
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
 
 
Створення сайту - Іннеті