Інвестиції.орг

Kyiv, Jul 19 10:42 | London, Jul 19 08:42 | New York, Jul 19 04:42
Shanghai, Jul 19 16:42 | Tokyo, Jul 19 17:42 | Sydney, Jul 19 19:42

Moody’s знизило довгостроковий рейтинг Португалії з рівня A1 до А3

Moody’s знизило довгостроковий рейтинг Португалії з рівня A1 до А3
16 березня 2011 в 12:40 - Роман Зайцев


Moody’s знизило довгостроковий рейтинг Португалії з рівня A1 до А3

Міжнародне рейтингове агентство Moody's Investors Service знизило довгостроковий суверенний кредитний рейтинг Португалії з рівня A1 до А3, говориться в повідомленні агентства. Прогноз по рейтингу - "негативний". Короткостроковий рейтинг Португалії також знижений з Prime-1 до Prime-2.Як повідомили представники агентства, на їхнє рішення вплинуло зниження перспектив зростання і темпів зростання продуктивності в середньостроковій перспективі, поки структурні реформи, особливо на ринку праці і юридичної системи, не почнуть приносити прибуток. До того ж побоювання викликають цілі уряду країни в амбітному плані консолідації бюджетів.

Аналітики Moody‘s вважають, що урядовий баланс, можливо, потрібно буде збільшити, щоб з‘явилася можливість надавати фінансову допомогу банківському сектору і урядовим інститутам.

Врешті-решт серйозно на зниження рейтингів вплинули ринкові умови, які призвели до збільшення урядових витрат, відзначили в агентстві.

Останній раз Moody‘s знижувало рейтинг державних зобов‘язань Португалії з Aa2 до A1 13 липня 2010 р., встановивши по ньому "стабільний" прогноз. У той же час короткостроковий суверенний рейтинг Португалії був підтверджений аналітиками Moody‘s на попередньому рівні Prime-1 також зі "стабільним" прогнозом. Тоді свої дії Moody‘s пояснило очікуванням подальшого ослаблення фінансової стійкості Португалії в середньостроковому періоді, а також прогнозом відносно слабких темпів розвитку економіки країни.

Нагадаємо, 3 червня 2010 р. парламент Португалії схвалив план "жорсткої економії", що передбачає збільшення податків на прибуток і додану вартість, а також скорочення зарплат ряду чиновників вищої ланки. C допомогою цих заходів влада Португалії розраховує скоротити дефіцит бюджету до 7,3% від ВВП цього року і до 4,6% в 2011 р. Зараз цей показник дорівнює 9,4% від ВВП країни. За нормами Європейського союзу, дефіцит бюджету не повинен перевищувати 3%.

Moody’s знизило довгостроковий рейтинг Португалії з рівня A1 до А3


Новини Статті Аналітика
Nokia прогнозує Nokia прогнозує "істотне зниження" виручки за підсумками II кварталу 2011 р. У рейтингу легкості ведення бізнесу Україна піднялася на 2 позиції У рейтингу легкості ведення бізнесу Україна піднялася на 2 позиції Огляд європейських ринків за 23.03.2011. Дорогоцінні метали все вирішують. Огляд європейських ринків за 23.03.2011. Дорогоцінні метали все вирішують.
Fitch Ratings знизило рейтинг Кіпру до A- з Fitch Ratings знизило рейтинг Кіпру до A- з "негативним" прогнозом Акції Акції "Луганськтепловозу" впали на 24,3% Огляд ринків Американського континенту за 16.03.2011. Ядерна криза. Огляд ринків Американського континенту за 16.03.2011. Ядерна криза.
Moody’s помістило рейтинги 13 японських позичальників в список на перегляд з можливістю зниження Moody’s помістило рейтинги 13 японських позичальників в список на перегляд з можливістю зниження Меблі як інвестиція в цінний предмет антикваріату Меблі як інвестиція в цінний предмет антикваріату Огляд європейських ринків за 16.03.2011. Японська трагедія. Огляд європейських ринків за 16.03.2011. Японська трагедія.
Європа істотно скоротила споживання російського газу Європа істотно скоротила споживання російського газу Засади планування на машинобудівному підприємстві з іноваційним наповненням Засади планування на машинобудівному підприємстві з іноваційним наповненням Огляд ринків Європи за 12.01.2011. Португалія ’запалює’ ринки Огляд ринків Європи за 12.01.2011. Португалія ’запалює’ ринки
S&P знизило кредитний рейтинг Білорусі S&P знизило кредитний рейтинг Білорусі Впевненість у непевності. Курс гривні не застрахований від падіння Впевненість у непевності. Курс гривні не застрахований від падіння Огляд ринків Європи за 10.01.2011. Занепокоєння повертається на ринки Огляд ринків Європи за 10.01.2011. Занепокоєння повертається на ринки

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Краще досконало виконати невелику частину справи, ніж зробити погано вдесятеро більше.

Арістотель
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
    Створення сайту - Іннеті