Інвестиції.орг

Kyiv, Aug 18 07:27 | London, Aug 18 05:27 | New York, Aug 18 01:27
Shanghai, Aug 18 13:27 | Tokyo, Aug 18 14:27 | Sydney, Aug 18 16:27

Мінськ чекає 2,5 мільярда доларів від продажу Росії 50% "Белтрансгазу"

Мінськ чекає 2,5 мільярда доларів від продажу Росії 50% "Белтрансгазу"
22 травня 2011 в 13:03 - Роман Зайцев


Мінськ чекає 2,5 мільярда доларів від продажу Росії 50% "Белтрансгазу"

Білорусь розраховує отримати 2,5 млрд. доларів від продажу "Газпрому" залишилися в її власності 50% "Білтрансгазу".Про це заявив прем‘єр-міністр Білорусі Михайл Мясникович, повідомляє агентство Reuters.

Як відомо, раніше Мінськ уже продав половину свого газотранспортного монополіста за 2,5 млрд. доларів і говорив, що розраховує отримати стільки від продажу другої половини.

"Російська сторона готова наш пакет Бєлтрансгазу купити за 2,5 мільярда доларів", - сказав Мясникович.

Із середини березня Білорусія переживає гостру валютну кризу, яка виснажила золотовалютні резерви Нацбанку і призвела до падіння курсу національної валюти.

Росія обіцяла Білорусі кредит у розмірі понад 3 мільярда із антикризового фонду ЄврАзЕС, поставивши умовою його виділення проведення економічних реформ і приватизацію.

У четвер російський прем‘єр Володимир Путін провів у Мінську переговори з Олександром Лукашенко, на яких обговорювалися умови кредитування.

Білоруський прем‘єр сказав, що Мінськ готовий виконати ці умови.

"Не чекаючи перших валютних надходжень, почнемо її реалізовувати вже з наступного тижня. Ми фактично погодили з керівництвом уряду Росії так звану матрицю, де передбачили відповідні зобов‘язання білоруської сторони і відповідну кредитну підтримку. Планується, що наприкінці травня - початку червня будуть прийняті відповідні рішення, на підставі яких будуть надані зовнішні запозичення ", - сказав Мясникович.

За його словами, перший транш кредиту в 800 млн. доларів може надійти влітку, другий, на 400 млн. доларів, восени.

Спроби білоруської влади утримати рубль адміністративними методами призвели до появи "чорного" ринку, як мінімум чотирьох валютних курсів і гострого дефіциту валюти в обмінниках.

"На першому етапі будуть прийняті рішення, щоб збити підвищений попит, а після отримання стабілізаційного кредиту, курс буде формуватися на підставі попиту і пропозиції, що знизить ті очікування, які сьогодні поки присутні", - сказав Мясникович.

У п‘ятницю на міжбанківському ринку курс білоруського рубля становив 7.800/8.400 рубля за долар при офіційному курсі Нацбанку Білорусі 3.145 рубля.

Мінськ чекає 2,5 мільярда доларів від продажу Росії 50% "Белтрансгазу"


Новини Статті Аналітика
Росія з Україною можуть об’єднати авіаактиви Росія з Україною можуть об’єднати авіаактиви Новітні рекламні технології як інновації в маркетингових комунікаціях Новітні рекламні технології як інновації в маркетингових комунікаціях Україна: 20 минулих і 20 майбутніх років державотворення. Шлях до незалежності Україна: 20 минулих і 20 майбутніх років державотворення. Шлях до незалежності
Уряд Білорусі повернув державне регулювання цін на ряд продуктів Уряд Білорусі повернув державне регулювання цін на ряд продуктів Проблеми формування технологічної інфраструктури як складової національної інноваційної системи Проблеми формування технологічної інфраструктури як складової національної інноваційної системи ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ
Нацбанк Білорусі з 1 червня 2011 р. підвищує ставку рефінансування до 16% річних Нацбанк Білорусі з 1 червня 2011 р. підвищує ставку рефінансування до 16% річних "ОАК-Антонов" можуть передати виробничі активи авіабудівних підприємств Росії та Україні Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.) Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.)
Росія може експортувати 20 мільйонів тонн зерна Росія може експортувати 20 мільйонів тонн зерна Білоруські компанії мігрують в Росію і Україну Білоруські компанії мігрують в Росію і Україну I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012
"Нафтогаз" знову спробує продати на аукціоні бензин за ціною вище ринкової "Одеса-Броди" може почати працювати на Коломойського I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Чудеса – там, де в них вірять, і чим більше вірять, тим частіше вони трапляються.

Дені Дідро
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
    Створення сайту - Іннеті