Інвестиції.орг

Kyiv, Mar 22 19:59 | London, Mar 22 17:59 | New York, Mar 22 13:59
Shanghai, Mar 23 01:59 | Tokyo, Mar 23 02:59 | Sydney, Mar 23 04:59

Лукашенко заборонив підвищувати ціни

Лукашенко заборонив підвищувати ціни
30 травня 2011 в 09:20 - Роман Зайцев


Лукашенко заборонив підвищувати ціни

Президент Білорусі Олександр Лукашенко зажадав зупинити зростання цін, яке останні дні б'є рекорди, на тлі валютної кризи і девальвації білоруського рубля, що сталася у вівторок, передали місцеві агентства.

Про це Лукашенко сказав, виступаючи на нараді, присвяченій ситуації на валютному і споживчому ринку в п‘ятницю.

"Кожне зростання цін з сьогоднішнього дня має найжорстокішим чином припинятися ... тільки з дозволу прем‘єр-міністра і губернаторів можливе корегування цін у бік збільшення", - сказав Лукашенко.

Фотогалерея: Білорусь. Паніка через знецінення валюти

Нагадаємо, раніше Лукашенко вже заявляв, що масової приватизації не буде. "На нашу думку, приватизація не повинна мати обвального характеру", - зазначив тоді Лукашенко.

На початку травня Лукашенко пообіцяв, що в Білорусі через 1-2 місяці буде врегульована ситуація на валютному ринку. Так, важкувато сьогодні. Вирулимо. Через 1-2 місяці ми забудемо всі валютні негаразди", - сказав Лукашенко.

23 травня Національний банк Білорусі повідомив про істотне зниження курсу білоруського рубля.

Крім того, російські ЗМІ повідомляли про ажіотажний попит на продукти харчування в Білорусі.

Лукашенко заборонив підвищувати ціни


Новини Статті Аналітика
Ціни на пальне в Україні зупинили ріст Ціни на пальне в Україні зупинили ріст Економічна думка щодо розвитку підприємництва: історичний аспект Економічна думка щодо розвитку підприємництва: історичний аспект ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ
Уряд Білорусі повернув державне регулювання цін на ряд продуктів Уряд Білорусі повернув державне регулювання цін на ряд продуктів Меблі як інвестиція в цінний предмет антикваріату Меблі як інвестиція в цінний предмет антикваріату Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.) Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.)
Нацбанк Білорусі з 1 червня 2011 р. підвищує ставку рефінансування до 16% річних Нацбанк Білорусі з 1 червня 2011 р. підвищує ставку рефінансування до 16% річних Засади планування на машинобудівному підприємстві з іноваційним наповненням Засади планування на машинобудівному підприємстві з іноваційним наповненням I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012
Ціни на пальне в Україні зупинили ріст Ціни на пальне в Україні зупинили ріст Впевненість у непевності. Курс гривні не застрахований від падіння Впевненість у непевності. Курс гривні не застрахований від падіння I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012
ДКЦПФР заборонила на 12 місяцівторгувати цінними паперами 12 підприємств групи ДКЦПФР заборонила на 12 місяцівторгувати цінними паперами 12 підприємств групи "Донецьксталь" У Європі угоди з біткойнами звільнили від податків У Європі угоди з біткойнами звільнили від податків I-NVEST: Утренний комментарий от 31.05.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 31.05.2012

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Все, що нам потрібно для досягнення успіху знаходиться не в заморських далях, а в нашій власній голові - саме там і треба шукати все необхідне.

Роберт Стівенсон
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
 
 
Створення сайту - Іннеті