Інвестиції.орг

Kyiv, Feb 24 01:54 | London, Feb 23 23:54 | New York, Feb 23 19:54
Shanghai, Feb 24 07:54 | Tokyo, Feb 24 08:54 | Sydney, Feb 24 10:54

Лукашенко каже, що Медведєв пообіцяв 6 мільярдів кредитів

Лукашенко каже, що Медведєв пообіцяв 6 мільярдів кредитів
Рейтинг: 0
Голосів: 0
18 травня 2011 в 11:20 - Роман Зайцев


Лукашенко каже, що Медведєв пообіцяв 6 мільярдів кредитів

Президент Білорусі Олександр Лукашенко заявив, що Росія готова надати кредити  на понад 6 мільярдів доларів.Про це повідомив прес-служба Лукашенка, інформує Reuters."Я тільки що говорив з президентом Росії Дмитром Анатолійовичем Медведєвим. У нас йдуть переговори з РФ про надання стабілізаційного кредиту на підтримку курсу білоруського рубля. Вони готові до того, щоб надати терміново, якщо це потрібно, і це приблизно 3,1 мільярда доларів", - цитує прес-служба президента Білорусі.

Російська сторона, раніше обговорювала набагато меншу допомогу Білорусі, поки повідомила лише про факт телефонної розмови Лукашенка з Медведєвим, проте в повідомленні прес-служби Кремля про кредити нічого не говориться.

Білорусь, що переживає валютна кризу розраховувала стабілізувати ситуацію на грошовому ринку за рахунок кредитів на 3 мільярди доларів від Росії і антикризового фонду ЄврАзЕС.

Проте минулого тижня російський міністр фінансів Олексій Кудрін сказав, що Москва готова видати Білорусі в 2011-1013 роках тільки по мільярду доларів на рік за рахунок коштів фонду.

Кудрін вважає, що крім кредитної підтримки, Білорусь могла б залучити ще більше 2 мільярдів доларів у 2011 році за рахунок приватизації.

Тим часом білоруський президент стверджує, що на додаток до 3,1 мільярда доларів на боротьбу з валютною кризою Росія готова надати під майбутні поставки білоруських товарів ще 3 мільярди доларів.

"Разом виходить шість з гаком мільярдів доларів - цього досить у цьому році, не тільки для стабілізації, але і для того, щоб мати солідні золотовалютні резерви", - сказав Лукашенко.

Термін передбачуваних кредитів у повідомленні не зазначений.

Джерело "Інтерфаксу" у владних структурах РФ стверджує, що натомість на підтримку Білорусі Росія розраховує отримати контроль над білоруською газотранспортною монополією Белтрансгаз.

"Мова йде про можливість надання кредиту до мільярда доларів з Антикризового фонду - ЄврАзЕС та придбання контрольного пакету "Бєлтрансгазу" "Газпромом", - цитує видання своє джерело.

Валютна криза виснажила резерви білоруського Нацбанку, які з початку року скоротилися на 1,3 мільярда доларів і становили на початок травня 3,7 мільярда доларів.

Курс білоруського рубля на міжбанківському ринку падає, після того як Нацбанк формально відпустив курс на готівковому ринку в минулу середу.

При цьому джерела говорять про збереження негласних обмежень на встановлення максимально допустимого курсу на рівні 4,500 за долар, при курсах на міжбанку, які доходять у вівторок до 7,000.

Учасники ринку та експерти звинувачують владу країни у бездіяльності. Зустрічаючись з главою уряду у вівторок, Лукашенко сказав, що готовий втрутитися.

"Ще раз хочу вас попередити, щоб ви мені представили об‘єктивну оцінку, щоб я нарешті міг зробити певні висновки, тому що доповідачів багато, а висновок повинен бути один", - заявив він.

Девальвація білоруського рубля, обмеження Нацбанку привели до зростання цін на імпорт, дефіциту валюти і довгих черг в обмінниках, в яких люди очікують випадкових продавців доларів і євро.

Лукашенко каже, що Медведєв пообіцяв 6 мільярдів кредитів


Новини Статті Аналітика
Росія з Україною можуть об’єднати авіаактиви Росія з Україною можуть об’єднати авіаактиви Територіальні  відмінності розвитку регіонів України та інструменти  їх регулювання Територіальні відмінності розвитку регіонів України та інструменти їх регулювання Місячний огляд фінансових ринків України - Лютий Місячний огляд фінансових ринків України - Лютий
Уряд Білорусі повернув державне регулювання цін на ряд продуктів Уряд Білорусі повернув державне регулювання цін на ряд продуктів Особливості нормативно-правового регулювання інноваційної інфраструктури в Україні та напрями його удосконалення Особливості нормативно-правового регулювання інноваційної інфраструктури в Україні та напрями його удосконалення Тижневий огляд фінансових ринків України Тижневий огляд фінансових ринків України
Загальний обсяг нових кредитів у квітні зменшився до 110 млрд грн. Загальний обсяг нових кредитів у квітні зменшився до 110 млрд грн. Перспективи формування національної інноваційної системи в Україні Перспективи формування національної інноваційної системи в Україні Україна: 20 минулих і 20 майбутніх років державотворення. Шлях до незалежності Україна: 20 минулих і 20 майбутніх років державотворення. Шлях до незалежності
Нацбанк Білорусі з 1 червня 2011 р. підвищує ставку рефінансування до 16% річних Нацбанк Білорусі з 1 червня 2011 р. підвищує ставку рефінансування до 16% річних Роль комерційних банків у розвитку інфраструктури фондового ринку Роль комерційних банків у розвитку інфраструктури фондового ринку ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ
Росія може експортувати 20 мільйонів тонн зерна Росія може експортувати 20 мільйонів тонн зерна Характеристика індивідуального планування в різних країнах Характеристика індивідуального планування в різних країнах Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.) Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.)

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Хто кладе гроші в банк, не повинен забувати, що він просто пасажир, а кермо в руках у банку.

В.Швебель
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
    Створення сайту - Іннеті