Інвестиції.орг

Kyiv, Jan 20 04:35 | London, Jan 20 02:35 | New York, Jan 19 22:35
Shanghai, Jan 20 10:35 | Tokyo, Jan 20 11:35 | Sydney, Jan 20 13:35

Лукашенко каже, що Медведєв пообіцяв 6 мільярдів кредитів

Лукашенко каже, що Медведєв пообіцяв 6 мільярдів кредитів
Рейтинг: 0
Голосів: 0
18 травня 2011 в 11:20 - Роман Зайцев


Лукашенко каже, що Медведєв пообіцяв 6 мільярдів кредитів

Президент Білорусі Олександр Лукашенко заявив, що Росія готова надати кредити  на понад 6 мільярдів доларів.Про це повідомив прес-служба Лукашенка, інформує Reuters."Я тільки що говорив з президентом Росії Дмитром Анатолійовичем Медведєвим. У нас йдуть переговори з РФ про надання стабілізаційного кредиту на підтримку курсу білоруського рубля. Вони готові до того, щоб надати терміново, якщо це потрібно, і це приблизно 3,1 мільярда доларів", - цитує прес-служба президента Білорусі.

Російська сторона, раніше обговорювала набагато меншу допомогу Білорусі, поки повідомила лише про факт телефонної розмови Лукашенка з Медведєвим, проте в повідомленні прес-служби Кремля про кредити нічого не говориться.

Білорусь, що переживає валютна кризу розраховувала стабілізувати ситуацію на грошовому ринку за рахунок кредитів на 3 мільярди доларів від Росії і антикризового фонду ЄврАзЕС.

Проте минулого тижня російський міністр фінансів Олексій Кудрін сказав, що Москва готова видати Білорусі в 2011-1013 роках тільки по мільярду доларів на рік за рахунок коштів фонду.

Кудрін вважає, що крім кредитної підтримки, Білорусь могла б залучити ще більше 2 мільярдів доларів у 2011 році за рахунок приватизації.

Тим часом білоруський президент стверджує, що на додаток до 3,1 мільярда доларів на боротьбу з валютною кризою Росія готова надати під майбутні поставки білоруських товарів ще 3 мільярди доларів.

"Разом виходить шість з гаком мільярдів доларів - цього досить у цьому році, не тільки для стабілізації, але і для того, щоб мати солідні золотовалютні резерви", - сказав Лукашенко.

Термін передбачуваних кредитів у повідомленні не зазначений.

Джерело "Інтерфаксу" у владних структурах РФ стверджує, що натомість на підтримку Білорусі Росія розраховує отримати контроль над білоруською газотранспортною монополією Белтрансгаз.

"Мова йде про можливість надання кредиту до мільярда доларів з Антикризового фонду - ЄврАзЕС та придбання контрольного пакету "Бєлтрансгазу" "Газпромом", - цитує видання своє джерело.

Валютна криза виснажила резерви білоруського Нацбанку, які з початку року скоротилися на 1,3 мільярда доларів і становили на початок травня 3,7 мільярда доларів.

Курс білоруського рубля на міжбанківському ринку падає, після того як Нацбанк формально відпустив курс на готівковому ринку в минулу середу.

При цьому джерела говорять про збереження негласних обмежень на встановлення максимально допустимого курсу на рівні 4,500 за долар, при курсах на міжбанку, які доходять у вівторок до 7,000.

Учасники ринку та експерти звинувачують владу країни у бездіяльності. Зустрічаючись з главою уряду у вівторок, Лукашенко сказав, що готовий втрутитися.

"Ще раз хочу вас попередити, щоб ви мені представили об‘єктивну оцінку, щоб я нарешті міг зробити певні висновки, тому що доповідачів багато, а висновок повинен бути один", - заявив він.

Девальвація білоруського рубля, обмеження Нацбанку привели до зростання цін на імпорт, дефіциту валюти і довгих черг в обмінниках, в яких люди очікують випадкових продавців доларів і євро.

Лукашенко каже, що Медведєв пообіцяв 6 мільярдів кредитів


Новини Статті Аналітика
Росія з Україною можуть об’єднати авіаактиви Росія з Україною можуть об’єднати авіаактиви Територіальні  відмінності розвитку регіонів України та інструменти  їх регулювання Територіальні відмінності розвитку регіонів України та інструменти їх регулювання Місячний огляд фінансових ринків України - Лютий Місячний огляд фінансових ринків України - Лютий
Уряд Білорусі повернув державне регулювання цін на ряд продуктів Уряд Білорусі повернув державне регулювання цін на ряд продуктів Особливості нормативно-правового регулювання інноваційної інфраструктури в Україні та напрями його удосконалення Особливості нормативно-правового регулювання інноваційної інфраструктури в Україні та напрями його удосконалення Тижневий огляд фінансових ринків України Тижневий огляд фінансових ринків України
Загальний обсяг нових кредитів у квітні зменшився до 110 млрд грн. Загальний обсяг нових кредитів у квітні зменшився до 110 млрд грн. Перспективи формування національної інноваційної системи в Україні Перспективи формування національної інноваційної системи в Україні Україна: 20 минулих і 20 майбутніх років державотворення. Шлях до незалежності Україна: 20 минулих і 20 майбутніх років державотворення. Шлях до незалежності
Нацбанк Білорусі з 1 червня 2011 р. підвищує ставку рефінансування до 16% річних Нацбанк Білорусі з 1 червня 2011 р. підвищує ставку рефінансування до 16% річних Роль комерційних банків у розвитку інфраструктури фондового ринку Роль комерційних банків у розвитку інфраструктури фондового ринку ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ
Росія може експортувати 20 мільйонів тонн зерна Росія може експортувати 20 мільйонів тонн зерна Характеристика індивідуального планування в різних країнах Характеристика індивідуального планування в різних країнах Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.) Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.)

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Чим би ти не володів, ти або використовуєш це, або втрачаєш!

Генрі Форд
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
    Створення сайту - Іннеті