Інвестиції.орг

Kyiv, Aug 19 15:00 | London, Aug 19 13:00 | New York, Aug 19 09:00
Shanghai, Aug 19 21:00 | Tokyo, Aug 19 22:00 | Sydney, Aug 20 00:00

Китай збільшує вкладення в європейські держоблігації

Китай збільшує вкладення в європейські держоблігації
25 березня 2011 в 09:40 - Роман Зайцев


Китай збільшує вкладення в європейські держоблігації

Китай усе ще бачить загрозу з боку боргових проблем єврозони, і тому збільшив вкладення в європейські держоблігації, щоб допомогти регіону. Про це заявило міністерство закордонних справ.На питання про відставку прем‘єр-міністра Португалії Китай заявив, що хоче зберегти "комплексні, стратегічні" взаємини з Португалією.

"До теперішнього часу ризики, пов‘язані з європейською суверенною борговою кризою, не зникли, і світовий економічний прогноз неясний. Зміцнення економічного і торгового співробітництва - в інтересах як Китаю, так і Європи, і це також піде на користь світовому економічному зростанню і відновленню", - зазначила представник МЗС Цзян Ю на прес-конференції.

Відтоді, як боргові труднощі єврозони вперше потрясли ринки минулого року, Китай періодично говорив, що впевнений у перспективах регіону, і обіцяв купувати боргові зобов‘язання деяких постраждалих держав.

Зацікавленість Китаю в благополучному вирішенні європейської боргової кризи цілком зрозуміла. З усієї суми валютних резервів, що досягають $ 2,85 трильйона, близько 25%, цілком імовірно, вкладені в активи, виражені в євро.

"З кінця минулого року і початку цього року європейські країни переживають боргові проблеми і боргова криза, і китайський уряд сприймає це серйозно, а також вживає заходів для збільшення вкладень в європейський борг", - наголосила Цзян.

Нагадаємо, раніше Китай пообіцяв, що зробить "організовані дії" для допомоги Європі у боротьбі з борговою кризою.

Крім того, як повідомлялося в кінці минулого року, Китай готовий купити держоблігації Португалії на суму від 4 до 5 мільярдів євро, щоб допомогти знизити тиск на борговий ринок країни.

Китай збільшує вкладення в європейські держоблігації


Новини Статті Аналітика
Банки можуть збільшити обсяги споживчого кредитування Банки можуть збільшити обсяги споживчого кредитування Механізм залучення приватних інвестицій до розвитку житлово-комунальної галузі Механізм залучення приватних інвестицій до розвитку житлово-комунальної галузі Огляд ринків Азіатсько-Тихоокеанського регіону за 30.03.2011. ВІдновлення зростання? Огляд ринків Азіатсько-Тихоокеанського регіону за 30.03.2011. ВІдновлення зростання?
Чистий приплив прямих іноземних інвестицій в квітні збільшився до 880 млн доларів Чистий приплив прямих іноземних інвестицій в квітні збільшився до 880 млн доларів Китай доріс до другого місця Китай доріс до другого місця Огляд ринків Азіатсько-Тихоокеанського регіону за 28.03.2011. Песимізм не проходить Огляд ринків Азіатсько-Тихоокеанського регіону за 28.03.2011. Песимізм не проходить
Китай хоче виробити рекордну кількість сталі Китай хоче виробити рекордну кількість сталі Рецепт боротьби Китаю з інфляцією Рецепт боротьби Китаю з інфляцією Огляд ринків Азіатсько-Тихоокеанського регіону за 09.03.2011. Стримуване зростання Огляд ринків Азіатсько-Тихоокеанського регіону за 09.03.2011. Стримуване зростання
Україна розглядає ряд проектів зі збільшення видобутку газу Україна розглядає ряд проектів зі збільшення видобутку газу Перспектива китайського юаня стати світовою резервною валютою Перспектива китайського юаня стати світовою резервною валютою Огляд ринків Азіатсько-Тихоокеанського регіону за 04.03.2011. Тиждень завершується оптимістично Огляд ринків Азіатсько-Тихоокеанського регіону за 04.03.2011. Тиждень завершується оптимістично
Туркменістан має друге за величиною газове родовище у світі Туркменістан має друге за величиною газове родовище у світі Потенційні ринки для інвестування Потенційні ринки для інвестування Огляд ринків Азіатсько-Тихоокеанського регіону за 03.03.2011. Ринки відіграються після вчорашнього падіння Огляд ринків Азіатсько-Тихоокеанського регіону за 03.03.2011. Ринки відіграються після вчорашнього падіння

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Покажіть мені успішний бізнес, і я покажу Вам реалізоване з ентузіазмом сміливе рішення.

Пітер Друкер
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
    Створення сайту - Іннеті